PureDerm

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   18 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tápláló és hidratáló hatású fátyolmaszk arckezeléshez. Bőrlágyító mézkivonata segíti a bőr regenerációját csökkenti annak szárazság közben kialakuló húzódó érzetét. Hozzáadott kollagént tartalmaz, mely feszesíti, megemeli a rugalmasságát vesztett bőrt így adva vissza annak természetes kontúrját. E-vitamin összetevője erős antioxidáns hatású, megóvja a bőr az oxidatív sejtkárosodástól.

• Az arc formájához tökéletesen illeszkedő fátyolmaszk
  • Extra méret a teljes arcfelület lefedéséhez
  • Hatóanyagokkal előre átitatott formula
  • Kibontás után azonnal használható

Ad-Namah

2019. május 11.

Néha fodrász kellékesben veszek, ha arra járok, de ebayrol sosem rendeltem. Ezt próbáltam, a kék áfonyásat, egy habzó fekete vulkáni hamu maszkot, és egy kavesat. Az összetevők jók, olcsó is, hidratál, néha jó kikapcsolódásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Colormonkey

2019. február 7.

Nagyon jól hidratáló és nyugtat. Nekem tetszik, hogy merevebb anyagból van, és nem tocsog annyira mint a legtöbb fátyolmaszk. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

im

2018. április 22.

A Geek & Gorgeous Cheer Up után tettem föl. Mézes negróra emlékeztetett az illata, nem valódi mézre. A maszk anyaga vastagabb (ebben a versenyben van extravékony versenyző is), ezért nehezebb igazgatni, a szemkivágások nekem túl közel esnek egymáshoz. Azonnal feltűnt, hogy a mostanában megszokott, Neogence-/Narüko-féle dúskálkodás az esszenciában most el fog maradni – 30 ml versus 18 g. Egy kevés persze maradt húsz perc után is a maszkban, facsarás, csavarás, nyak-dekoltázs. Míg bekentem magam testápolóval, az arcomon lévő maradék is beszívódott, és érzetre nem adott többet, mint egy réteg mondjuk a Pyunkang Yul esszenciámból. A bőröm persze jól érezte magát így is, nem volt irritált, picit ragadt, nem volt extrán feltöltött, várta a többi lépést. Meg is kapta. Ez a maszk nekem most inkább relaxációs kellékként funkcionált, semmint valódi extra ápolásként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Stanczi

2017. december 1.

Nagyon tetszenek ezek a maszkok, mert olcsók és egész szép összetevőjű termékről van szó, ami könnyen elérhető. Ugyan nem annyira nedves, hogy tocsogjon a létyótól, ami nem baj, mert nem folyik össze vissza. Szépen illeszkedik az arcra, a kivágások jó helyen vannak, olyan 40 percig fent hagytam fent és szépen magába itta majd az összes nedvességet a bőröm. Finom és kellemes illata van, nem tolakodó a méz kivonat hanem pont jó. Másnapra nagyon szép puha és selymes volt az arcom. Szeretés van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.