PureDerm

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, az összetevőket feltöltötte: Regina2222222, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bőrregeneráló és hidratáló hatású fátyolmaszk arckezeléshez. Paradicsomkivonat tartalma harmonizálja a bőr szerkezetét, használatával az arcbőr üdébb, simább és fiatalosabb megjelenésű lesz. Hozzáadott kollagént tartalmaz, mely feszesíti, megemeli a rugalmasságát vesztett bőrt így adva vissza annak természetes kontúrját. E-vitamin összetevője erős antioxidáns hatású, megóvja a bőr az oxidatív sejtkárosodástól.

• Az arc formájához tökéletesen illeszkedő fátyolmaszk
  • Extra méret a teljes arcfelület lefedéséhez
  • Hatóanyagokkal előre átitatott formula
  • Kibontás után azonnal használható

Ad-Namah

2019. június 10.

Érdekes illata volt, valami edzésre hasonlít, de nem volt zavaró. Ami zavar, az, hogy van benne eritriol, és megint, mint a kávés maszknál, ragadt tőle a bőröm amire leszedtem. Nem láttam, hogy hidratáláson kívül csinált mást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

JErzsi

2019. február 3.

Tudom, tudom, hogy nem helyes ... meg lehet kövezni, de addig addig nézegettem magamat a tükörben, míg végelgyengülésben kinyomtam azt a pár pattanást, ami már hetek óta "ékesítette" az arcomat.
Természetesen utána jött a bűntudat és ennek enyhítésére feltettem ezt a maszkot.
Maga a maszk annyi helyen fel van vágva, hogy szerintem minden arcra fel lehet helyezni. A nyugtatást szinte azonnal éreztem, nagyon kellemes érzés. Az eddigi fátyolmaszkjaimmal ellentétben, ez kb. 25 perc után kiszáradt, így tényleg csak 1x lehet felhasználni, DE miután eltávolítottam, nyugodt, puha bőr fogadott. A pattanások után maradt csúnyaságok sokkal halványabbak lettek. Alig várom, hogy az aloe verás tesóját is kipróbáljam. :D Szépek az összetevők és még olcsó is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Stanczi

2018. január 25.

Olyan illata van, mintha épp komposztálnák a fejem. Ennek is a szagával nem vagyok kibékülve, de egyébiránt rendben van a termék szeretem ezeket a puredermes maszkokat, mert jó minőségűek az árukhoz képest. A parfüm az inci végén van, nem olyan rettenet erős az illata, nem kell megijedni, 5 perc után már nem is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Erythritol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.