PureDerm

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lábhámlasztó zokni citrommal, naranccsal, teafával, mézzel, kókuszolajjal és más növényi kivonatokkal.

Az optimális eredményért 60-90 percig érdemes hatni hagyni, majd ezt követően leöblíteni. Hatása 1 héten belül észlelhető, a talpon levő megvastagodott bőrkeményedések lehámlanak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

barbusus93

2021. szeptember 12.

Egyszerűen valami kis csodaszer. Bár voltak kétségeim, mert amiket drogériákban vagy valahonnan rendeltem nem igazán hatottak. Na de ez, ebben aztán van hatóanyag dögivel. Kb 1,5 óráig hagytam lábamon de kényelmes volt a viselete, nem volt tele géllel vagy valami folyós cuccal, ha járkáltam szobában elég volt papucsot húznom bár kissé fura szaga volt de nem vészes. 4-5 napig nem igazán láttam változást de aztán a 6. napon elkezdett hatni. Hámlott az egész talpam sőt a lábfejem is. Pedikűrösnél voltam 10 nap után és akkor hámlott a legjobban a lábam, amire nem igazán számítottam és ott is megjegyezték, hogy ez elég jó cucc neki is kell ilyen. :D most így 2 hét után, már nem hámlik és pihe puha lett a lábfejem, talpam minden része. Biztos hogy rendelni fogok belőle még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Stella1993

2021. június 1.

Vagy én fogtam ki egy hibás darabot, vagy ez többet árt mint használ. Fent volt kicsit több, mint egy órán keresztül, másnap már elkezdett hámlani a lábfejemről (!!) a vékony bőr, és bepirult, nagyon fájt. Kb 4-5 nap múlva 1-2 helyen a talpam is elkezdett hámlani, de olyan helyeken, ahol amúgy nem lett volna életbevágó (lábujjak pl). Ahol lejött a bőr, ott sem nagy, egészben lehúzható darabokban, hanem nagyon apró részekben (így kénytelen voltam a lábradírhoz nyúlni, mert nagyon undorítóan nézett ki). A problémásabb helyeket csak kiszárította, de nem hámlottak le, így összességében rondább lett a lábam, mint előtte volt. Megjegyzem, nincsenek hatalmas bőrkeményedések a talpamon, nem is voltak előtte sem. Én biztosan nem fogom újravenni, vannak ennél hatékonyabb termékek is a piacon, ugyanezért a pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

sziluetta

2020. május 5.

Tavaly ősszel rendeltem 3 darabot, de mindig húztam a kipróbálást. Már borzasztó állapotban volt a talpamon a bőr, így rávettem magam kb 2 hete, hogy kipróbáljam. Azóta szabályosan lehámlott a teljes lábamról a bőr és azta, elképesztő munkát végzett. A viselése kellemes volt, a maszk kinyitásához mondjuk youtube videót néztem, mert bénáztam, hogy hogy kell. Simán ki lehet bírni benne a hatóidőt, nem csorog ki, nem csíp, nem kényelmetlen. A hámlás miatt érdemes éjjel-nappal zoknit hordani utána, de ahogy annak vége puha talpak maradnak csak.

Annyi hogy nekem tényleg borzasztó állapotban voltak a lábaim, így maradt itt-ott még javítani való. Most várok kicsit, addig kenegetem puhító krémekkel és ápolgatom, aztán kap még egy kört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

almgy

2020. február 29.

Nem gondoltam, hogy ez ennyire működik, hármas csomagban túl olcsónak tűnt, de kiváló! Használat után kicsit húzódott a bőr, de nem látszott semmi. Aztán 5-7 nap után beindul a hámlás, akkor kell a zokni mindenképp, mert tényleg minden felesleges bőr lejön. Ez eltart szintén 5-7 napig, de az eredmény az, hogy megspórolom a pedikűröst vele, és 3 hónapig pihe-puha lábam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

bagolylilith

2020. február 21.

Havonta használok egyet, a rinocérosz sarkammal szépen elbánt, a durvább részeket teljesen eltüntette. A citrusos illata valami elképesztően tetszik, hűsítő és bizsergető érzés végig, ahogy fent van. Egy vastagabb zoknival biztosra megyek, hogy ne mocorogjon, de alapvetően nagyon igényesen van kialakítva a formája. Érdemes feláldozni külön erre a célra pár zoknit, döbbenet, mennyire hatásos, zuhanyzás után mindig megrökönyödök. Másfél vagy két órán át szoktam fent hagyni, sajnos egy alkalommal történt egy kis baleset, este annyira mélyen elaludtam, hogy egész éjszakára fent hagytam, aki hajlamos a szundira, mindenképpen állítson be egy ébresztőt a levételre, mert tényleg annyira hatásos, hogy muszáj betartani a jelzett időt, nem véletlenül van ráírva. Az urea tartalmú krémjeimnek nagyon jól előkészíti a terepet, sokkal jobban ki tudják fejteni azok is a hatásukat, amióta ezt a maszkot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

tara95

2020. január 26.

Egyet rendeltem, kaptam mellé még egyet ajándékba :D épp most ázom benne, óriási pozitívum, hogy bár későn vettem észre egy friss sebet a sarkamon, egyáltalán nem irritál, nem csíp, csak a lábfejem bizsereg ami megszokott ezeknél a maszkoknál. Meglátjuk a hatását nemsokára :)

6 nap telt el: most indult meg úgy a vedlés mintha muszáj lenne, alapos hidratálás és zokni kötelező, leginkább zuhany után érdemes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Aancsaa

2019. november 14.

Több koreai lábmaszkot próbáltam már. Eddig ez a kedvenc. Nagyon gyengéd a bőrhöz, nem irritál és kényelmes viselni. Kb. 60 percet volt a lábamon, olyan 5-7 nap múlva kezdődött a hámlás és kb. ugyanennyi napig tartott. Az eredmény, pihe-puha lábak, mintha frissen jöttem volna pedikűröstől, sőt még jobb is, mert mindenhol egyenletesen szépen eltávolított a keményebb bőrt. Az ára is nagyon kedvező, én mindig 3 db-os csomagban veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Bettiiyy

2019. október 22.

Sok lábhámlasztót kipróbáltam már tíz év alatt, de eddig ez volt a leges-legjobb. A többi le-leszedte a bőrkeményedést, vagy picit kevesebb lett, de nagyon ritka volt, mikor valami ilyen gyönyörűen leszedett a lábamról mindent. (Még a legelső lábhámlasztóm volt nagyon jó, szintén Koreából, de ki tudja már, mi volt az. A kozmetikusomtól vettem azt anno, mert ő koreai termékekkel dolgozik nagyrészt.)
A lábmaszk is nagyon tetszett, nem az a mindenhol tocsogós, tele folyékony anyaggal, ami mindenhova folyik, gagyi műanyag lábtasakban, hanem nagyon igényes, szövetszerű anyagból készült a lábmaszk, és a hámlasztó is benne inkább krémes volt, mint folyékony. Nagyon kényelmes volt így a viselése, hogy nem kellett szobor mereven ülni, hogy nehogy kifolyjon a maszkból a lé, hanem fel tudtam például húzni a lábam is, míg abban a két órában vártam, hogy hasson. Pont egy filmet kényelmesen végig lehet ülni addig. :) Persze, egy zoknit azért ráhúztam, mert sokkal biztosabbnak éreztem így, de zokni nélkül is a helyén marad, mert nagyon jó a kialakítása és a méretezése, ugyanis nem volt még egy hónapnyi hosszúságú hely a lábmaszkban. Nyilván volt még benne hely, mert nem mindenkinek egyforma méretű a lába, de kényelmes volt, nem zavaróan óriási.
Miután leszedtem és lemostam, kicsit húzó érzés volt - de ez természetes, és nem is volt olyan durva, mint más lábmaszkoknál-, ez addig meg is maradt - csak enyhébben -, míg el nem kezdett hámlani. Nekem egy hét után kezdett hámlani, összesen kb. két hétig tartott, míg pihe-puha lett a lábam a felrakástól kezdve.
Szerencsére csomagban vettem, még van kettő darab ilyenem - már a férjem is kért egyet, mert látta, milyen szép lett a lábam. (Bár belegondolva, kíváncsi vagyok, belefér-e a lába.) :)
Biztosan veszek még belőle. Szerencsére nem drága, hármas csomagban pedig szinte nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

kivike

2019. június 3.

Hát ez valami csoda😍 Nem hittem volna, hogy működik, pedig de 🙂 Szkeptikusan álltam hozzá, mert korábban próbáltam már lábmaszkot, igaz, az kínai volt és olcsó, és semmit sem csinált. Ennek már a külleme is szimpatikus, nem kell a cuccban tocsogó maszkkal bíbelődni, mert a zokni teteje le van perforálva, így nem jön ki az anyag belőle. Nagyon kellemes a viselete, kicsit hűt, nyárra kiváló. Én több mint 2 órát hagytam a lábamon, közben jöttem-mentem, nem csúszott el. A biztonság kedvéért vettem fel még egy zoknit, hogy jobban tartson. Már másnap izgatottan vizslattam a talpamat, persze, hogy semmi változás nem volt. A 4. nap történt az áttörés: reggel még semmi volt, de délután pici foltok jelentek meg🤗 Nem bírtam ki, rásegítettem, csak úgy szaladt le az elhalt bőr. Ahol lejött, ott nagyon puha lett az amúgy elég érdes talpam. Most vagyok az 5.napom, még mindig hámlok. Kíváncsi vagyok, meddig tart a vedlés. Egyelőre 5*, mert nagyon kellemesen csalódtam ebben a termékben. Az ára sem vészes: 3 db-t 2000 ft-ért rendeltem Koreából. Majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

Osika

2019. március 9.

Anyukám és én is már többször használtuk. Mindekettőnknek bevált, tette a dolgát. Ár/érték arányban nagyon jó. Nekem általában 6-7 nap múlva kezd lehámlani a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Urea, Propylene Glycol, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.