Purist

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Samponok

Erősítő sampon ylang-ylanggal színezett, festett hajra.

Tvylvis

2016. május 8.

Véletlenül fedeztem fel egy TK Maxxban, még soha nem hallottam a márkáról. Nem bántam meg, hogy megvettem. Jól tisztít, nem irritál, kellemes illata van (ami nem tart túl hosszan). Eléggé jól habzik, bár inkább zselésebb állagú. Nem gubancolja a hajat, viszonylag könnyen ki tudtam fésülni balzsam nélkül is. Rettentően kiadós, bár ez köszönhető az 500 ml-es kiszerelésnek is. Amit nagyon praktikusnak tartok, az a pumpás adagolója. Nem bántam meg, hogy megvettem, kap egy erős négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1