Purito

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   51 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 6.

Kiszerelés:   51 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez egy multifunkciós hidrokolloid tapasz, amely diszkrét fedést, védelmet biztosít, gyulladásgátló hatásával megnyugtatja a bőrt a kezdődő pattanások esetén, segít a fehér komedókban felgyűlt faggyú felszívódásában, valamint felnyílt pattanások esetén a sebkezelésben, hegmentes gyógyulásban is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sztikke

2021. február 12.

Nem rossz, picit nyugtatja a pattikat, de a Wishtrendes hidrokolloidos tapaszok jobban bejöttek nekem. Lehet, hogy 1 tapasz nem elég, és ha mondjuk hármat használtam volna egymás után a pattira, akkor hatásosabb, de annyit nem akartam egy pattira elhasználni, pláne, hogy mostanában a maszkordás miatt sokkal több pattim van egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

kepszakadas

2021. január 27.

Hú, sokat vacilláltam a Purito és a Cosrx tapaszai között, végül ezt vettem meg elérhetőség miatt (besétáltam a Tinamuba és levettem a polcról), szóval rendelni sem kellett. Szerencsére nincs olyan sok pattanásom, viszont ami néha előbújik, azt 8-10 óra alatt rendbe is hozza, kiszívja belőle azt az undi valamit, és lelapítja, megnyugtatja a bőrt.
Nekem működik, tűzoltásnak abszolút jó megoldás, alig látszik, mikor fent van és cserébe nem is nyúlkálok oda annyiszor. Véd a kezemen lévő baciktól, amíg a gyulladt bőrt gyógyítja. Szuper, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

n.niki

2021. január 23.

Nagyon elégedett vagyok vele! Amikor érzem, hogy jön egy pattanás, előbb egy dm-es szalicilsavas tapaszt rakok rá, amitől megérik a pattanás. Következő alkalommal már ezt rakom rá, hogy kiszívja a fehér trutyit belőle.
Egyszer az állam alatt a nyakamon volt egy bődületesen nagy pattanás. Az előbb említett eljárással kezeltem. Ennél az egy esetnél a nagyobb méretű purito tapasz 3 - ismétlem, három - óra alatt összegyűjtött mindent!
Egyébként általában egy éjszaka alatt teljesen megszívja magát és lemegy a dudor is reggelre, már csak az enyhe pirosság marad a helyén.
Szeretem, hogy 2 méret van belőle és a kisebből van több. Ráadásul egy csomagban 51 darab van, ami rengeteg, mindezt 2700 forintért vettem (Tinamun rendeltem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

lejlova

2020. szeptember 8.

Nekem rengeteget segít ez a cucc. Gyulladtabb pattanásokra teszem éjszakára, szépen kihúzza belőle reggelre a cuccot és összehúzza a bőrt. Szépen gyógyul utána a heg. Azért is jó, mert nem piszkálom, nem kell kinyomnom, nem viszek bele piszkot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Antioxidánsok: Asiaticoside

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.