Purito

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 200 m mélység alatt létező mélytengeri víz (60%), a zöld alga (caulerpa lentillifera), a hínár és a sziksófű (salicornia) kivonat aktiválják a bőr nedvességét, hidratált és élénk bőrt eredményezve. Ránctalanító és fehérítő hatású a 2% niacinamid révén. Segít megtartani a bőr rugalmasságát és nedvességtartalmát.

Vildike

2021. július 18.

Néhány mintát használtam el, ez alapján szépen felszívódik, jól hidratál, Estére használtam, reggel hidratált, puha arcbőrrel ébredtem. A niacinamide hatását ennyi idő alatt nem tapasztaltam ki, de elgondolkodtató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

szofianna26

2021. július 16.

Több mint egy hónapja használom. Szépek az összetevői, jól beszívja a bőröm. Szuper kis hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Zsofi321

2021. július 14.

Lassan egy hónapja használom. Sajnos az utóbbi időben cisztás akném lett, ami szerintem hormonális eredetű lesz (bőrgyógyász folyamatban, addig is szeretném magam embernek érezni). Természetesen úgy gondoltam, hogy na akkor kell ide minden aktív összetevő, vettem hát Revoxos szérumokat, mert jajj de jó lesz... Nem lett jó. Sajnos a bőrömnek egyszerre sok lett minden és még rosszabb lett a helyzet. Közben rátaláltam erre a krémre és úgy voltam vele, hogy most már tök mindegy, megveszem ezt is. Az aktív összetevős szérumokat pedig kivettem a rutinból és most a hidratálás, nyugtatás és fényvédelem élvezi a főszerepet.
Nagyon megszerettem ezt a krémet, nagyon kellemes a használata, egy ici picit mintha ragadna utána, de a következő krém és a fényvédő sem bánja, így nem fogok érte pontot levonni. :) A 2% Niacinamid úgy veszem észre, hogy pont elég. Én csak reggel használom, este retinol plusz a Purito Sleeping Pack.
Azt hiszem újravevős lesz, plusz pont, hogy a dm-ben be tudom rá váltani a pontjaimat, így nem fáj annyira az ára. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Nbm

2021. július 1.

Decemberben vettem, akkor valahogy nem volt az igazi de most az enyhebb idoben szeretem ejszakai hidratalonak. Inkabb az orcaimon a szarazabb reszeken van ra szuksegem de nem okoz pattanasokat a zsirosabb t vonalamon sem. Eleinte picit bizsergette a borom de nem irritalt. Nappalra sokkalnam de ejszakai kremkent szeretem, akar retinol fole is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Dorcsi1113

2021. július 1.

Hiába könnyed, mégis gazdagon hidratál, felkenés után meleg érzetet ad. Nekem nyárra egy kicsit sok, de ősszel biztosan elfogyasztom a tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

adrienn00

2021. április 26.

A T-vonalban zsíros bőrömet nem nehezíti el, a szárazabb részeken, pedig remekül hidratál. Kifejezetten könnyed állagú, zsíros bőrre is szuper hidratáló. Gyorsan beszívódik. Purito szérumokkal kombinálva nem is kíván mást mellé a bőröm reggelente (tisztítás, szérum, hidratáló, fényvédő). Nekem smink alá is komfortos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

tentus

2021. április 17.

Volt egy kis afférom kezdőként a retinollal, aminek köszönhetően napokig égett az arcom, és az összes víz mintha kiszippantódott volna a bőrömből. A cicaplast rendelésem még nem érkezett meg, ezért a dmben beszereztem ezt a krémet. Egy éjszaka alatt visszakaptam az arcom tőle :) Beillesztem a rutinomba éjszakai hidratálónak, nappalra annyira nem érezném komfortosnak. Vízhiányos bőrűeknek nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

AnnieWalker

2021. március 19.

Nekem ez az egyetlen krém ( az Lrp Toleriane krémen kívül) ami semmilyen irritációt nem okozott, nagyon szépen hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet sem. Az elején érdekesen bizsergette az arcom, de ez kb a harmadik használat után elmúlt. Nagyon jól működött a rutinom többi szereplőjével is. Kedvenc lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

kawaiichan

2021. március 11.

Az újabban zsíroskás bőröm tökéletes csodaszere lett a Centella Green Level Buffettel együtt. Nagyon könnyű termék, érdekes állaga van, de gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzést. Amióta használom, elmúltak a pattanásaim, kisimultak a kezdődő finom ráncaim, és összességében nagyon szép lett a bőröm, a zsírosságnak is búcsút mondtam. Az INCI-je pedig abszolút gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Dreeneeke

2021. március 11.

Nagy kedvencem ez a krém. Szèpek az összetevői, jó az állaga, könnyen és gyorsan beszívódik, jól hidratál. Határozottan újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak