Purito

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 6200 Ft

A 200 m mélység alatt létező mélytengeri víz (60%), a zöld alga (caulerpa lentillifera), a hínár és a sziksófű (salicornia) kivonat aktiválják a bőr nedvességét, hidratált és élénk bőrt eredményezve. Ránctalanító és fehérítő hatású a 2% niacinamid révén. Segít megtartani a bőr rugalmasságát és nedvességtartalmát.

Ár: 6200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 500 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
1000 Ft Purito Deep Sea Pure Water Cream
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Nagyer
Állapot: A tubus kb 1/3 -ig van, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisCsi

2024. április 11.

Nekem is bejön ez a krém, esténként és néha reggel is használom. Nincs illata, könnyen beszívódik és enyhe fényt ad az arcomnak. Hidratálásnak ebben a hideg időben kicsit kevés számomra, de nem kizárt hogy újraveszem és nyáron használom, vagy egy testesebb valamivel párhuzamban.

Update 2024. ápr. 11.
kevés sajnos a hidratálása még a melegebb időben is. Reggel és este is kenem, de érzem hogy szomjazik a bőröm mellette. A tubusa folyton felborul, de ez csak mellékes bosszankodás. Nem fogom újravenni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Update 2024. ápr. 11.

Kornelia14

2024. február 26.

Vízhiányos bőrre használom, este isentree Hyaluronic Acid Toner mélyen hidratáló toner után. Nekem bevált és szépen kiegyenlítette a száraz foltokat az arcomon. Viszont, amennyiben reggel sminkelést megelőzően kentem fel, akkor nehezebben tapadt meg rajta az alapozóm (MAC body and face) és kb 10-15 percet várnom kellett mire sminkelhettem. Utóbbitól eltekintve az esti rutin részeként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 26.

Amadea

2024. január 14.

Nagyon jó kis hidratálókrém télre. Fehéres színű gélkrém, van egy kis szaga, de engem csak az agyonparfümözött krémek zavarnak, ez meg bőven tűréshatáron belül van.
A reggeli rutin során használom az egyre kevésbé zsíros, vízhiányra hajlamos kombinált bőrömre, előtte toner, egy esszencia, egy szérum (mind könnyű állagú) és egy szintén könnyebb állagú hidratáló szerepel, nem pergeti le ezeket a rétegeket magáról, se az őt követő primert, alapozót.
Ha elfogy és megcsappan a hidratálókrém készletem, könnyen lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

Astrid.K

2024. január 12.

Nagyon szereti a bőröm, főleg télen. Sűrű krém, de nekem nagyon gyorsan beszívja a bőröm és sokáig hidratál. Nyáron csak este használtam, most télen fényvédő alá is ezt kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 12.

kzmdra

2023. december 29.

úúú, ezt nagyon nagyon szerettem, de csak estére használtam, mert azért elég gazdag krém. imádta a bőröm, kisimulva ébredtem mindig a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

JVandaT

2023. november 15.

Az első nia próbálkozásom kudarcba fulladt az ordinary szérumjával, ezért aggódtam hogy nem bírja ezt az összetevőt a bőröm.
Szerencsére az egyik 1 órás dm nézelődésem kozben😂 ráleltem erre a krémre és láttam hogy van benne niacinamid, úgyhogy gondoltam kirpróbálom.

Azóta többször újravettem már és minden barátnőm ezt használja azóta

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

Azóta többször újravettem már és minden barátnőm ezt használja azóta

gumibogyo11

2023. november 7.

Nagyon szeretem, sokadjára veszem újra. Könnyű, illatmentes, nem ragad, jól hidratál. Télen nyáron is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 7.

hdori23

2023. június 17.

Esténként csiganyál és szérumok után használom. Számomra kellemes érzés a bőrön egyáltalán nem zavaró. Nappalra ritkán használom akkor is inkább csak itthon. Jól hidratálja a zsíros kombinált bőröm, pont nekem való. Az ára kicsit borsós de régóta szerettem volna kipróbálni. Akinek hasonló a bőre mint nekem biztos hogy jó választás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 17.

daliah

2023. április 22.

Kellemes használni, jó rá sminkelni. Enyhébb hidratálást nyújt, nem táplál (tehát hozza, amit ígér: kombinált/zsíros, enyhén vízhiányos bőrre alkalmas).
Most kerülöm a niacinamidot, mert bár problémamentes, de sápadt és fakó lett a bőröm, mióta koreai termékeket használok, és a nia az első számú gyanúsítottam. Ha nem lenne benne, újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 22.

anna_ed

2023. április 10.

Nagyon sokáig szemeztem vele, mire rászántam magam és megvettem. Az arcomra szerettem volna használni, de oda sajnos teljesen használhatatlan számomra. Olajos, zsíros réteget képez és nem szívódik be rendesen. Viszont, ha már megvettem, nem akartam kidobni, ahhoz azért nem volt túl olcsó. Tretinoinnal együtt striák ellen a combomon viszont nagyon hatásos. Ez miatt lehet újra fogom venni, mert ott hozza azt a hatást, amit az arcomon vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 10.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Arginine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.