Purito

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2021. április 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 6200 Ft

A 200 m mélység alatt létező mélytengeri víz (60%), a zöld alga (caulerpa lentillifera), a hínár és a sziksófű (salicornia) kivonat aktiválják a bőr nedvességét, hidratált és élénk bőrt eredményezve. Ránctalanító és fehérítő hatású a 2% niacinamid révén. Segít megtartani a bőr rugalmasságát és nedvességtartalmát.

Ár: 6200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Niki1991

2022. július 28.

Szerencsére csak mintát próbáltam, csípte az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

Szerencsére csak mintát próbáltam, csípte az érzékeny bőröm.

Monicapandaa

2022. május 12.

Jelenleg is ezt a krémet használom esti rutinom záró krémjeként. Könnyed állaga van viszont tényleg csak este tudom használni mert elég hamar csillog tőle a fejem, emiatt nem hiszem hogy újra meg fogom vásárolni. A vízhiányomon ettől függetlenül tényleg segít. Tipp: ugyan a dmben is kapható de olcsóbban beszerezhető a tinamuban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

virag5

2022. május 5.

Nagyon szeretem könnyed állagú, nem ragacsos, könnyen beszîvodó krém🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

Nagyon szeretem könnyed állagú, nem ragacsos, könnyen beszîvodó krém🤗

Stella8

2022. április 29.

Termékmintát kaptam belőle aminek nagyon örültem mert szemeztem már vele:) Azt hittem egy tömény krém nehéz álaggal, de nem ! 😍 Egy használat után annyit tudok mondani, hogy nagyon kényelmes viselni:) nem ragad, nem zsírosít egyszóval szuper!
2% niacinamid is szuper a 10% engem kicsap …
Szerintem befogom szerezni,amint tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

2% niacinamid is szuper a 10% engem kicsap …
Szerintem befogom szerezni,amint tudom :)

lilip1

2022. április 17.

Imádom! Kombinált, de felületi vízhiányos bőrömre nem találtam még jobb hidratálót! Jó vastagon tudok vele bánni, mert hamar beszívja a bőröm és nem hagy maga után zsíros érzetet. Biztos hogy újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 17.

inimini

2022. április 15.

Nagyon jó hidratáló hatása van, illatmentes+ cruelty free szóval nekem nagyon tetszik. A vízhiányos bőrömnek tökéletes volt télre. Negatívuma, hogy kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

narancsdzsem

2022. április 2.

A minta alapján rohantam a DM-be egy teljes kiszerelésért, és nem bántam meg! Jól hidratál, és könnyű a hatalmas kupakjaval kezelni. Az állaga szuper géles. Ez tényleg jó vásár volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 2.

picitina

2022. március 18.

DM-ben vettem meg, csak kíváncsiságból. A legeslegjobb hidratáló amivel eddig találkoztam. Kicsit géles állagúvá válik a bőrrel érintkezve, hamar beszívódik és megszűntette a száraz foltjaimat (ami nem kis dolog, mert a pattanásokra Roaccutan-t szedek és kb az egész arcomat leszárítja). Végre egy hidratáló amit zsíros (és jelenleg nagyon száraz) bőrön is jól működik! Nem okozott pattanásokat és nem fullad be alatta a bőröm. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

ildiii13

2022. március 2.

Szeretem ezt a krémet. Sajnos zsíros bőrre nagyon nehéz megfelelő hidratálót találni, de ez a krém jól működik nálam. Az állaga számomra nagyon kényelmes, nem egy tömény, fullasztó krém, de nem is nagyon folyós fluid, valahol a kettő között van. Tökéletesen felszívódik, megfelelően hidratál, és ami nekem a legfontosabb, nem okozott újabb pattanásokat. Most más hidratálókat tesztelgetek, de nem kizárt, hogy vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

slytherclaw

2022. február 12.

Update: A harmadik tubust használom, és ezt valahogy már nem szeretem annyira. Nem szívódik be teljesen, egy fényes filmréteget hagy a bőrömön, ráadásul száraz, húzódó bőrrel ébredek, ha ezt használom éjszakára. Nem tudom, hogy az összetevőkön változtattak-e, vagy az én bőröm van más állapotban, mint egy éve ilyenkor, de ha ez a tubus elfogy, akkor fájó szívvel, de el fogok búcsúzni ettől a krémtől.

Imádom ezt a krémet, nálam minden idők kedvenc hidratálói közé tartozik. Kánikulában nem szerettem használni, mert beizzadt alatta a bőröm és nem tudta rendesen beszívni, de tavasszal meg a mostani borongós kora őszi időben tökéletes.
Szuperül hidratál, de nem ül meg a bőrömön. Ha éppen túlzásba vittem az aktívokat, akkor pár nap alatt gyönyörűen helyrerakja az irritált, húzódó bőrömet. Könnyed, de nagyon hatásos, tőlem öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.