Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 950 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lexy00, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2021. június 15.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 950 Ft

2021-ben megújult összetétel!

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

Ár: 4950 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4 950 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

DianaS

2022. október 12.

Mintát próbáltam párszor, ezért a hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, és így első benyomásra hozza amit ígér, de igazából nem ájultam el tőle. Nagyon jól habzik, nem kell belőle sok, egy korrekt arclemosó. A pattanásokkal nem tesz csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 12.

Leticica6

2022. augusztus 19.

Nagyon sokáig kerestem a megfelelő lemosót kombinált bőrömre. Ez az első amiért teljesen odáig vagyok, nagyon jól tisztít és a pattanásokkal is felveszi a harcot. Most vettem a második tubust, amit kicsit sajnálok hogy az első és a második tubus megvétele közt az ára majdnem a duplájára nőtt, de én még így is meg fogom venni. Reggel este használom és nagyon kevés kell belőle, így egy tubus akár fél évig is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

sz.rebeka

2022. augusztus 11.

nagyon jó lemosó, kellemes illat, állag, jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

nagyon jó lemosó, kellemes illat, állag, jól tisztít

Fruzsinszkova

2022. június 30.

Jól tisztit, de nehéz lemosni. Nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

Jól tisztit, de nehéz lemosni. Nem irritálja a szememet.

Charmenie

2022. május 7.

Érzékeny, rosaceas bőrömnek túl sok mindennapi használatra. Ár-érték arányban nem éri meg. 6499 ft-ért vásároltam DM-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 7.

peach

2022. április 24.

Egyáltalán nem kíméletes. Csikorgósra tisztít, irritált és húzódik tőle a bőröm, az állvonalam tele lett apró pattanásokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

norkak

2022. április 14.

UPDATE:
Vegyesek az érzéseim ezzel a lemosóval kapcsolatban. Amior az első tubust használtam, nagyon nagyon nagyoooon szerettem!! Nagyon kedvelem ezt a teafás illatot, jó volt nyáron a könnyedsége, akkor nem szárított. Viszont, jött az ősz-tél, ekkor vettem meg a 2. tubussal és annyira iszonyatosan elkezdte szárítani az arcom, hogy azthittem leesik a bőröm a helyéről. Akkor áttértem a cerave lemosóra, azóta is azt használom, purito barátom pedig a szekrényben árválkodik. Remélem, nyáron ha valami nem krémes tesztúrára vágyom a meleg miatt, akkor ismét beválik majd, mert tényleg nagyon szerettem.

I MÁ DOM!!!! A Balea Med-et váltottam le erre, mikor megláttam az üzlet polcán, ugyanis az semmit nem csinált az arcommal, csak szétszárította. Ez a lemosó maga a tökély! Reggel, este, állandóan használnám, engem a teafa illat sem zavar, frissebbnek érzem tőle magam :) Foreoval használom, így tényleg nagyon kevés is elég belőle, ugyanis az ára nem a legolcsóbb kategória. 100%, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

UPDATE:

Szreka1986

2022. április 11.

A tisztító hatásával elégedett vagyok és az én bőrömet nem szárította. Viszont nagyon nehezen lemosható! Sok öblítés kell,hogy ne maradjon semmi belőle az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Celia

2022. március 18.

Nagyon jó kis lemosó (nagyon szeretem a géles lemosókat egyébként is), jó érzés használni, és a bőröm is szebb tőle. (Ennél eddig csak a PC Clear géles lemosóját szerettem jobban.) Általában este a Purito olajos lemosója után használom, reggel pedig ő az első lépés.

Egyedül azt nem értem, hogy a teljes tubust minek kell még egy réteg műanyagfóliába burkolni, ez így nem túl környezetbarát... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

szanii

2022. március 9.

Dmben vettem, osszetevok nagyon tetszenek. Osztom a többiek véleményét, nekem szaraz a borom és eléggé húzódik tőle ha tultolom, érdemes a kézen habosítani nem az arcom. Egyébként micellas víz után teljesen jól szuperál. Eleinte zavart a furcsa illata, de egyébként teljesen rendben van. Legközelebb egy krémesebb arclemosót fogok venni, de szerintem ő is ujravevos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.