KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. november 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sophienyuszi

2018. szeptember 19.

Csodálatos, utánozhatatlan, bárcsak ne kellene rendelgetni, hanem bemennék az Andrássy dm-be és lekapnám a polcról és betáraznék belőle vagy százat. Ha lemosó/tonik/maszk kell, akkor nekem Ohmybrush Viki blogja az arcápolási Bibliám, így nála olvastam erről a lemosóról először. Gyorsan meggyőzött egyébként, már rendeltem is és alig vártam, hogy átvehessem és oh lala, nem tudnék most jelenleg ennél jobbat érzékeny, rozáceás, szeborreás, allergiás bőrre. Elég egy fél borsónyi, ezért ez a tubus szerintem kibír két hónapot. Én a sminkemet micellás vízzel szoktam lemosni, utána pedig ez a második lépésem zuhanyozás közben. Az illata nekem minimálisan a tinédzserkoromra emlékeztet, amikor a Manna teafaolajos szappanját használtam (van is benne bőven), finom tisztaságillatú kis gél. Egy ph semleges tonikkal és egyszerű hidratálóval kiegészítve jó kis alap rutin azokra a napokra, amikor nincs kedvem a szérumokhoz, maszkokhoz.

sophienyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

gabiba

2018. szeptember 18.

A minták meggyőztek! Egy hére volt elegendő. Alig várom, hogy megrendeljem a nagy kiszerelést.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

adree861030

2018. augusztus 14.

Kevés kell belőle, sokáig elég egy flakon.Nem szárítja a bőrömet, jól tisztít, egyszóval tökéletes számomra.

adree861030
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

yasmine1122

2018. május 24.

Mintát kaptam belőle én is, de annyira meggyőzött, hogy meg is rendeltem teljes kiszerelésben. Tökéletesen tisztít, nem szárít, nem hagy olajos érzetet, nem zsírosít, és ami fontos, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet..szóval tökéletes. Remélem hosszú távon is jó barátok leszünk. :)

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Dorci24

2018. május 11.

Az egyik rendelésemhez kaptam mintát belőle, ezért hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de ennyi idő alatt is nagyon megszerettem. A mintát kétszerre használtam el, mert nem kell belőle sok egyszerre, mivel jól habzik. Nekem elsődleges szempont az arcápolási termékeknél és a sminkeknél, hogy a mindenre érzékeny, hisztis bőrömet ne irritálja. Ezt a feltételt tökéletesen teljesítette, sőt a pattanásaimat egy kicsit még meg is nyugtatta. Az illata elég érdekes volt, de számomra nem zavaró. Másnap reggel a bőröm kevésbé volt zsíros, mint szokott. Tipikusan ez az egyszerű, de nagyszerű kategória számomra :)
Gondolkodom rajta, hogy megrendelem miután elfogyott a Mixa micellásvizem.

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Gondolkodom rajta, hogy megrendelem miután elfogyott a Mixa micellásvizem.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

A Nivea krémes arclemosója után a kedvenc arctisztítóm. Extra száraz bőröm van de ez nem szárítja, kevés elég belőle, jól habzik, és érzem, hogy nagyon jól tisztít. Ajánlom!

bartazsuzsanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

nikimanó

2018. március 14.

blogon olvastam róla, és ez pont az a terméktípus, ami d-koreaiban sokkal olcsóbb és jobb. végül is bevált, olcsó, nagy mennyiség, jól tisztít, sminket nem ezzel mosom le csak 2. nak de szép üde érzetet hagy. picit húzódik az én bőröm is tőle de azért 5*. Pici kell belőle és egész natúr illatú.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

bb06

2018. február 20.

Lassan két hónapja használom ezt a lemosót, és elégedett vagyok vele. Nagyon pici is elég belőle, így jó sokáig ki fog tartani. Olajos lemosó után használom, ez pedig minden sminkmaradékot szépen leszed az arcomról. Egy kicsit talán szárítja a bőrt, de utána mindig hidratálok bőven, így ez sem okoz gondot.

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

wishes

2018. január 31.

Szerintem nagyon szuper kis lemosó, meglepően minimális mennyiség kell csak belőle, nagyon szépen elbánik a sminkkel (a tussal és a szemfestékkel is), ellenben minimálisan húzódik csak utána a bőr és nem irritál. Mostanában egész gyakran nyúlok érte :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Fincsodrett

2018. január 27.

átlátszó gél, enyhe citrus illattal. Én szeretem használni, nem szárítja az arcot, de nagyon kevés kell belőle, kevesebb, mint egy borsónyi. Reggeli lemosónak használom. nem irritál szemkörnyéken sem. Ebayről szereztem be.
Szép összetétel, jó ár. Ajánlom.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Szép összetétel, jó ár. Ajánlom.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.