Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. november 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

adrienn999

2020. május 25.

A cosrx ph s hasonló lemosóját váltottam ki vele, észrevétlen volt az átmenet. A Purito teljesen jól működik, jobbak az összetevői és olcsóbb is. Reggel szoktam használni, vagy este double cleansing második lépéseként ha volt rajtam smink. Elég érzékeny a bőröm, és nem bántja, se nem száritja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

hardnoem

2020. május 15.

Harmadik hete használom reggel-este ezt a lemosót és semmi kifogásolhatót nem találok benne. Gélszerű állaga van, ami arcra kenve kellemesen habzik. Eleinte kissé féltem mert az arcom hajlamos érzékenyen reagálni az új termékekre de szerencsére nem ez történt. Semmiképpen sem mondanám illatmentesnek, mert van egy erőteljes aromája de számomra egyáltalán nem zavaró, sőt, inkább növeli a tisztaság érzetet. Kissé száraz hatású használat után a bőröm de utána arckrémmel ezt tudom ellensúlyozni így ezt sem mondanám hátránynak igazából. Mivel a kiszerelés elég nagy és gyakorlatilag egy ujjbegynyi is elég belőle az arcra és a nyakra így egy tubus szerintem akár félévet vagy többet is kibír, tehát ár-érték arányban is tökéletes. Mivel mostanság nem hordok túl sok sminket így azt nem tudom mennyire tudná lehozni de szerintem egy olajos lemosóval együtt használva arra is tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

ZsanettLina

2020. május 11.

Remek lemosó. Tetszik hogy semleges az illata, nagyon kevés is elég belőle és remekül habzik ilyen összetevők mellett is. Ha valami nem tetszik a bőrömnek, arra rögtön allergiás égő-viszkető foltokkal, vagy rosszabb esetben pattanásokkal reagál. Ettől az arclemosótól semmi baja az arcomnak, és remekül tisztít, bár én csak BB krémet használok. Viszont a zsíros - kombinált bőröm picit szárítja, de ez arckrémmel ellensúlyozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Peggy73

2020. április 19.

Nagyon szeretem. Kb 1 hónapja rendeltem egy magyar oldalról. Általában a Purito többi Centellás termékével használom együtt: olajos tisztító, toner, szérum, és krém. Nagyon kevés elég, én egy borsónyit szoktam belőle a tenyerembe nyomni. Az eddigi arcmosóim közül eddig ez viszi a pálmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 19.

KiwiAwi

2020. január 8.

Nem szárít, nem irritál, nem jönnek ki gusztustalan kis pattanások attól függetlenül sem, hogy a szaga előre jelzi ezt a tragédiát.
Mióta használom, kevésbé hámlik a bőröm ami nagy szó így télen. Nem tudom van-e jobb, biztos van, de panaszom igazán nincs rá. A nyugati termékeknél határozottan jobb. Az ára igazán kedvező, és a kiszerelés is viszonylag sokáig elég szerintem, mert maximum egy borsónyira van szükség használatonként. Nem habzik túlságosan, és könnyű lemosni. Ez nagy szó, mivel reggel az embernek ritkán van kedve és ideje az arclemosó maradványait vakarni 5 percig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

fitfab

2019. szeptember 17.

Már 2 tubussal elhasználtam belőle, nagyon szerettem. Egy tubus kb fèl èvre volt elèg napi 2 használat mellett. Kb. nevetsègesen kevès elèg belőle. Színtelen gèl, sztem nagyon enyhe illata van csak (a cosrx good morning lemosójának százszor erősebb van). Második lèpèskènt használtam, olajos lemosó után. Könnyen habzik, de nem túlságosan habzó, nagyon kímèletesen, de alaposan tisztít. A szememről is ezzel mostam a maradèk sminket, nem irritált soha, illetve nem hagyott maradèkot a festèkből. Maximálisan elègedett voltam vele, egyedül azèrt nem vettem meg harmadjára, mert annyi koreai termèk van, vmi újat is szerettem volna kipróbálni. De tuti visszatèrek mèg ehhez, főleg mert a párom nem hajlandó mást használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Annyi jót olvastam róla, hogy annyira szerettem volna, hogy bejöjjön.
Sajnos az én börömnek ez is túl erős, lángol használat után.
Pedig a Mishi Boxban egyik hónapban egy hatalmas nagy kiszerelésben volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Annyi jót olvastam róla, hogy annyira szerettem volna, hogy bejöjjön.
Sajnos az én börömnek ez is túl erős, lángol használat után.
Pedig a Mishi Boxban egyik hónapban egy hatalmas nagy kiszerelésben volt. :(

cattitude

2019. augusztus 11.

korrekt lemosó, az én ízlésemnek kicsit túl teafás. nekem nem annyira habzik fel. a foreo utánzatommal szépen megtisztítja a bőrt. nem rossz, de én asszem maradok a Tosowoong enzimes és a Hada Labo habos lemosónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Vicus

2019. augusztus 5.

Csak 2 db mintám volt belőle, szóval az alapján írom az alábbiakat. Nagyon jól tisztít, nagyon pici mennyiség is elég belőle, ezért a két minta is egész sok használatra elég volt. Jobban szárítja a bőrömet, mint a szokásos érzékeny bőrre való lemosóm (Balea, de amúgy nincs érzékeny bőröm), ezért nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tara95

2019. július 21.

Mindig van itthon belőle pár mintám, ami nagyon jól jön ha ottalvós buli van. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, könnyeden géles, hamar felhabzik és alaposan tisztít. Az illata egyáltalán nem zavar, de nagy méretben nem venném meg, mert semmi extra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.