Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. november 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

Ár: 400 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta,foxpost automata
fitfab

2019. szeptember 17.

Már 2 tubussal elhasználtam belőle, nagyon szerettem. Egy tubus kb fèl èvre volt elèg napi 2 használat mellett. Kb. nevetsègesen kevès elèg belőle. Színtelen gèl, sztem nagyon enyhe illata van csak (a cosrx good morning lemosójának százszor erősebb van). Második lèpèskènt használtam, olajos lemosó után. Könnyen habzik, de nem túlságosan habzó, nagyon kímèletesen, de alaposan tisztít. A szememről is ezzel mostam a maradèk sminket, nem irritált soha, illetve nem hagyott maradèkot a festèkből. Maximálisan elègedett voltam vele, egyedül azèrt nem vettem meg harmadjára, mert annyi koreai termèk van, vmi újat is szerettem volna kipróbálni. De tuti visszatèrek mèg ehhez, főleg mert a párom nem hajlandó mást használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Annyi jót olvastam róla, hogy annyira szerettem volna, hogy bejöjjön.
Sajnos az én börömnek ez is túl erős, lángol használat után.
Pedig a Mishi Boxban egyik hónapban egy hatalmas nagy kiszerelésben volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Annyi jót olvastam róla, hogy annyira szerettem volna, hogy bejöjjön.
Sajnos az én börömnek ez is túl erős, lángol használat után.
Pedig a Mishi Boxban egyik hónapban egy hatalmas nagy kiszerelésben volt. :(

cattitude

2019. augusztus 11.

korrekt lemosó, az én ízlésemnek kicsit túl teafás. nekem nem annyira habzik fel. a foreo utánzatommal szépen megtisztítja a bőrt. nem rossz, de én asszem maradok a Tosowoong enzimes és a Hada Labo habos lemosónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Vicus

2019. augusztus 5.

Csak 2 db mintám volt belőle, szóval az alapján írom az alábbiakat. Nagyon jól tisztít, nagyon pici mennyiség is elég belőle, ezért a két minta is egész sok használatra elég volt. Jobban szárítja a bőrömet, mint a szokásos érzékeny bőrre való lemosóm (Balea, de amúgy nincs érzékeny bőröm), ezért nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tara95

2019. július 21.

Mindig van itthon belőle pár mintám, ami nagyon jól jön ha ottalvós buli van. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, könnyeden géles, hamar felhabzik és alaposan tisztít. Az illata egyáltalán nem zavar, de nagy méretben nem venném meg, mert semmi extra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Már 2-3 hónapja használom és meg vagyok elégedve vele, viszont egyáltalán nem biztos, hogy újra meg fogom venni. Talán azért, mert kicsit olyan semmilyen, mintha nem csinálna semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

jugoslavia

2019. április 15.

Eddigi legjobb lemosóm, finoman tisztít, nem szárít, jellegzetes teafaolajos illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

padriiiii

2019. április 6.

Majdnem egy évig elég volt napi két használat mellett. Nem szárította az amúgy nagyon zsíros bőrömet. Viszont nagyon érződik rajta a teafaolaj. Most mást használok, de lehet, hogy még újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

sajtosszenya

2019. március 13.

Tavaly nyári beszerzésem, most van elfogyóban, ami a kiadósságát egyben jellemezte is. Van egy minimál habzása, sajnos az én normál, szárazba hajló bőrömet szárítja. Nem tragikusan, de érezhetően, sőt néha ki is pirosodott tőle az arcom. Azt hiszem inkább kombinált/zsíros bőrűeknek való lenne. Könnyen lemosható, géles, színtelen állagú és van egy tipikus, határozott teaolajos illata. Nekem nem a kedvencem... Nem fogom újravenni, de kombinált/zsíros bőrre szerintem ár-érték arányban nehezen lehetne jobbat találni tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Rozmaring

2018. november 3.

Igaziból eléggé kis alap, semmilyen habzó lemosó. több, mint 3 hónapja a koreai arcápolási rutinom része, de már rögtön tudtam, hogy nem fogom újravenni. Szerencsére sok a hidratáló termékem a rutinomban, mert ez kicsit kiszárítja a bőrömet. Ezt annyira nem feltűnő, picit húzódik utána a bőröm, de mivel rögtön tonikozok is rá, ez hamar megszűnik. Amiből tudom, hogy tuti szárít, az-az, hogy a kezem brutálisan kiszárad tőle, tekintve, hogy azzal oszlatom el az arcomon, és mosom meg.
Pozitívuma, hogy nagy a tubus, elég 1 borsónyi minden rutin elején belőle, mert kis vízzel simán felhabzik annyira, hogy az egész arcomra elég legyen. Talán most van félig a tubus így lassan 4 hónap után.
Egyszóval nem rossz kis habzó lemosó ez, de vannak ezeknél sokkal jobbak is hasonló áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.