KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Purito

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2017. november 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alacsony (5.5) pH-val rendelkező, kíméletes lemosó növényi összetevőkkel, akár érzékeny bőrre is. Ázsiai gázló és méhpempő kivonatot tartalmaz.

yasmine1122

2018. május 24.

Mintát kaptam belőle én is, de annyira meggyőzött, hogy meg is rendeltem teljes kiszerelésben. Tökéletesen tisztít, nem szárít, nem hagy olajos érzetet, nem zsírosít, és ami fontos, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet..szóval tökéletes. Remélem hosszú távon is jó barátok leszünk. :)

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Dorci24

2018. május 11.

Az egyik rendelésemhez kaptam mintát belőle, ezért hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni, de ennyi idő alatt is nagyon megszerettem. A mintát kétszerre használtam el, mert nem kell belőle sok egyszerre, mivel jól habzik. Nekem elsődleges szempont az arcápolási termékeknél és a sminkeknél, hogy a mindenre érzékeny, hisztis bőrömet ne irritálja. Ezt a feltételt tökéletesen teljesítette, sőt a pattanásaimat egy kicsit még meg is nyugtatta. Az illata elég érdekes volt, de számomra nem zavaró. Másnap reggel a bőröm kevésbé volt zsíros, mint szokott. Tipikusan ez az egyszerű, de nagyszerű kategória számomra :)
Gondolkodom rajta, hogy megrendelem miután elfogyott a Mixa micellásvizem.

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Gondolkodom rajta, hogy megrendelem miután elfogyott a Mixa micellásvizem.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

A Nivea krémes arclemosója után a kedvenc arctisztítóm. Extra száraz bőröm van de ez nem szárítja, kevés elég belőle, jól habzik, és érzem, hogy nagyon jól tisztít. Ajánlom!

bartazsuzsanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

nikimanó

2018. március 14.

blogon olvastam róla, és ez pont az a terméktípus, ami d-koreaiban sokkal olcsóbb és jobb. végül is bevált, olcsó, nagy mennyiség, jól tisztít, sminket nem ezzel mosom le csak 2. nak de szép üde érzetet hagy. picit húzódik az én bőröm is tőle de azért 5*. Pici kell belőle és egész natúr illatú.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

bb06

2018. február 20.

Lassan két hónapja használom ezt a lemosót, és elégedett vagyok vele. Nagyon pici is elég belőle, így jó sokáig ki fog tartani. Olajos lemosó után használom, ez pedig minden sminkmaradékot szépen leszed az arcomról. Egy kicsit talán szárítja a bőrt, de utána mindig hidratálok bőven, így ez sem okoz gondot.

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

wishes

2018. január 31.

Szerintem nagyon szuper kis lemosó, meglepően minimális mennyiség kell csak belőle, nagyon szépen elbánik a sminkkel (a tussal és a szemfestékkel is), ellenben minimálisan húzódik csak utána a bőr és nem irritál. Mostanában egész gyakran nyúlok érte :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Fincsodrett

2018. január 27.

átlátszó gél, enyhe citrus illattal. Én szeretem használni, nem szárítja az arcot, de nagyon kevés kell belőle, kevesebb, mint egy borsónyi. Reggeli lemosónak használom. nem irritál szemkörnyéken sem. Ebayről szereztem be.
Szép összetétel, jó ár. Ajánlom.

Fincsodrett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Szép összetétel, jó ár. Ajánlom.

dzsanki

2018. január 26.

A következő lemosóm ez lesz, a Cosrx good morning-jához tudnám hasonlítani. Kevés is elég belőle, nem szárít, nem irritál.
Átlátszó gél, a reggeli arclemosásnál is, és az esti olajos lemosás után is tökéletesen megtisztítja az arcomat, nem bántja az érzékeny orcáimat, vagy a szemkörnyéket. Az incije szép, az ára kedvező.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

aranypáva

2017. december 1.

Érdekes élmény használni. Egy ragacsos, átlátszó lemosó, enyhén zselés állaggal. Először kellemes érzet volt használni, valóban azt hozta amit ajánl, kíméletes volt a bőrrel.
Hátrányok: nem távolít el minden szennyeződést, sminklemosó után lehet csak használni, azt nem helyettesíti mint a korábbi lemosóm. Emellett a hazsnálat után 5-10 perccel erősen kiszáradt a bőröm, húzódni kezdett és feszült, de lehet mert egyébként is vízhiányos a bőröm, főleg a hideg hónapokban.
Előnyök: tényleg nem irritál, szemkörnyéken sem és kevés is elég belőle. Ár-érték arányban sem rossz, de nekem ez csak 3 csillag.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.