Purito

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• 70% homoktövis-kivonatot tartalmaz, mely vitaminban gazdag és enyhíti a bőr tompaságát, fakóságát.
  • Táplálja, ragyogóbbá és egészségesebbé teszi a bőrt.

cattitude

2019. augusztus 11.

durván narancsos illata van, ez az első, ami feltűnik használata közben. szerintem meglehetősen szilikonos az állaga (pedig nincsen benne dimethicone), nekem nem a gélesség jut eszembe inkább róla. a hatása megfelelő, nekem inkább kiegyenlít és élénkít, mint hidratál, ezért használok mellette más krémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Nuvola

2019. július 13.

Szerintem ez egy jó alap darab. A szőke kóla illata, na meg a kiszerelése ugyan riasztó számomra, de tényleg élénkíti a bőrömet. Egy picit valóban fénylik, de este is használhatjuk, vagy BB-krémmel, stb. Az én megoldásom a problémára a Purito Comfy Water fizikai fényvédője, ami kellő mértékben mattít. Szerintem a pigmentfoltokra is hat, de ez ügyben visszatérek, amint egyértelmű az eredmény.
Hűtőben tartandó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Hűtőben tartandó.

tara95

2019. május 15.

Nagyon jó kis darab, olajos de vízhiányos arcra tökéletes, vizesen géles állagú, gyorsan be is cuppan. Tartósan hidratál, fenomenálisan finom narancs illata van, azonban nem tudom hogy miért de nekem csípte az arcom. Reggelre pedig sárgás volt a vattakorong, valszeg a magas vitamin tartalma miatt csipkedett. Szépen nyugtat és ami a legjobb, egyáltalán nem lett reggelre olajos a bőröm. Meg fogom venni nagyban is valószínűleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Judita88

2019. április 25.

Mintát próbáltam belőle, nagyon nem csinált semmit a bőrömmel, sőt nagyon zsíros, olajos érzetet keltett többszöri próbálkozás után is. Az illata isteni, narancsos álom, de nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Virdzsusz1107

2019. március 21.

Mintát rendeltem belőle, gondoltam kipróbálom mielőtt benevezek egy teljes kiszerelésre. Nagyon kellemes narancsos illata van, gyönyörűek az összetevői, tetszik a nyomós kiszerelés és valahogy élettelibb lett tőle a bőröm színe. Hidratálása 5*-os, én télen felturbóztam egy kis jojoba olajjal, és csodasan működött! Már rendelem is teljes kiszerelést! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Doridia

2019. március 7.

Szintén mintám volt belőle. Alapvetően mindig félve nyitok az új hidratálók felé, mert keveset tolerál a kombinált bőröm. Vele maximálisan meg voltam elégedve, nem hagyott zsíros érzetet! Nem okozott irritációt, és bár az illatmentes termékeket preferálom, nem zavart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

gabiba

2019. február 18.

Nagyon jó üdítő hidratáló, kellemes illattal.
Géles állagú, opálos kence, amiböl egy borsonyi is elég. Jól oszlatható, hamar be is szívódik és nagyon puha lett tőle a bőröm. A kis kiszerelés ellenére, sokáig elég volt. Mindenhogyan jól működött, reggelre- estére- fényvédővel keverve... Abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Nagyon jó üdítő hidratáló, kellemes illattal.

BirsAlma

2018. november 21.

Mintát kaptam én is belőle, így csak pár napig használtam. Nagyon kellemes narancsos illata van. Este használtam, elég könnyű krém, gyorsan beszívódik, reggelre puha lett az arcom. Nem okozott pattanást vagy irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

selmeczireka

2018. november 1.

1 hónapja használom, nappalra, rétegezős rutin utolsó előtt lépéseként, a fényvédő előtt. Isteni az illata,narancsos-csokis süti jut eszembe róla, de nem tolakodó. Bár a parfümöt nem értem, teljesen felesleges, viszont én nem vagyok allergiás rá, úgyhogy örömmel szagolgatom felkenés közben :-). Bár állítólag nem is "parfümöt" tartalmaz, hanem a narancs olaj illata jön ki ennyire, nem tudom, de szerintem isteni. Nah de az illat sokadlagos, a hatása a fontos. Kellemes géles állaga van, nagyon kevés kell belőle, pedig nekem alapvetően, normál, de száradásra hajlamos, vízhiányos bőröm van, mégis nagyon kevés elég belőle (max. egy borsónyi). Próbáltam nagyobb mennyiséget eloszlatni, nem szívta be maradéktalanul a bőröm, olajos hatást hagy maga után, fényes, és én azt nem szeretem. Szóval az, hogy ez a krémecske bármilyen bőrtípusra jó lenne, vitatom, szerintem az olajos bőrűek esetében nem biztos. Jó lehet rá sminkelni, ha itthon vagyok, vagy este megyek valahová, nem kenek rá fényvédőt, és jól tapad rá az alapozó vagy a BB krém. Jelenleg 4 csillag, mert a hosszú távú hatásáról nem tudok még beszámolni. Amúgy javasolnám megvételre, jó kis hidratáló krém, remek INCI-vel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

i.napcsi

2018. szeptember 25.

Szintén mintát kaptam de rendkívül könnyű és friss a krém,nagyon tetszett a bőrömnek,alapvetően ez a Purito egy nagyon megbízható márka és tetszik hogy a természetességé a főszerep és nem a körítésé mint sok nyugatí márkánál!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak