Purito

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picur666, Módosítva: 2016. december 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajos és habos tisztítást és arclemosást is magában foglaló arctisztító, sminklemosó.

yokkoa

2019. május 9.

UpD: jöttem visszaadni egy csillagot, mert a ronda összetevők miatt sem tett semmi rosszat a bőrömmel. Egész megszerettem.

Minta kipróbálása után megrendeltem a teljes kiszerelést, anélkül, hogy összetevőket csekkoltm volna (Purito, mi baj lehet?). Hát tele van SLS-sel, meg mindenféle tisztítószerekkel. Viszont, akit ez nem zavar, és a csigaszag felett is szemet tud hunyni, az egy nagyon korrektül működő, érdekes terméket kap, hatalmas kiszerelésben!
Lányok! Használati utasítást senki nem olvas? Ezt a lemosót száraz arcra száraz kézzel kell bemasszírozni. Ekkor a bőr felszívja belőle a hasznos cuccokat, mint pl csiganyálka, ezért nem szárít(anak a ronda összetevők, amik egyébként igen). És nagyon nem kéne konjac szivaccsal, meg smirglivel, egyebekkel levakarni ezt a réteget. Szóval, miután bemasszíroztam a terméket (bár szemre nem ajánlják, ha sikerül megoldani, hogy ne menjen bele - mert akkor csíp - ott is biztonsággal alkalmazható), csak addig mosom, amíg habzik - ez kb 2-3 öblítés, meg utána még egy utolsóval biztosra megyek.
Én a hidratálást nem hagynám ki utána, de a zsírosabb bőrűeknél ez akár ki is maradhat.
Összeségében jól használható, egyedi működésű tetmék, de az összetevői miatt nem rendelném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

SimonO

2018. december 5.

A termékmintát szárazon felkentem az arcomra egy komplett, teljes sminkre. Szépen leszedte a sminket, elég volt egy arctisztító kendővel megtörölni és tiszta arcbőrt kaptam. Szem környékén is próbáltam, nem csípett, és a vízálló termékekkel is elbánt. Nem szárította ki a bőröm, hidratálás nem szükséges, meglepően tiszta érzetet keltett.
Az összetevőit nézegetve szkeptikus vagyok, hogy hosszú távon milyen hatások várhatóak el tőle, nagy kár érte, mert tényleg jól tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Dana1983

2018. augusztus 10.

Mintaban kaptam egy rendelesem melle. Altalaban az ilyen mintakat (az osszetevok csekkolasa utan) elbol dobalom is ki, ezzel is ezt kellett volna csinalnom. Illatmentes arcapolokat hasznalok, ennek a lemosonak nagyon eros szaga van. A tulerzekeny borom egybol voros lett tole.
Pozitivum, hogy csak kicsit szarit es jol tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pozitivum, hogy csak kicsit szarit es jol tisztit.

Gingerbread88

2018. július 30.

A rendelésem mellé kaptam belőle mintát. Szépen tisztít, és ami nagyon fontos, nem szárít, puha lesz tőle az arcom. Viszont az illata borzasztó, nem tudom, hogy ez ténylegesen "csigaillat"-e de biztos, hogy emiatt nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Aprile

2017. március 8.

Kissé vegyes érzéseim vannak ezzel a lemosóval kapcsolatban. Egy átlátszó, géles állagú kis termékről van szó, aminek eleinte átlagos "zöld" illata van, ami rövid időn belül átvált egy olyan illatba, amilyennek egy csigás terméket alapvetően gondolnék. Kicsit furi az illata. Az állagával nem volt bajom, szépen felhabzott, viszont nem éreztem úgy, hogy teljeskörűen megtisztította volna a bőröm. A koreai lemosók használatakor általában elönt az az érzés, hogy maximálisan megtisztították a bőröm, jajdejó... Ennél viszont nem éreztem ezt, bár láthatóan megtisztította a bőröm. A tökéletes tisztaság érzete elmaradt sajnos, így nem lett kedvenc sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

HRenata

2016. július 30.

Mintákat kaptam belőle a rendelésem mellé. Jól tisztít, puha krémes habja van, szépen leszedi a sminket is és nem szárította a bőröm. Egy enyhe illata van csak. Viszont tényleg én is úgy éreztem, hogy a szokásos leöblítés nem elég mert még marad belőle a bőrömön. Nem rossz lemosó, a mintákat elhasználtam, de a bevált Balea mindenmentes lemosómat nem cserélem le rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Dézi

2016. április 2.

Imádom! Sminklemosásra és arclemosásra is használtam, nekem nagyon puha lett tőle a bőröm. Ajándékba kaptam belőle egy mintát a rendelésem mellé, de szerintem meg fogom vásárolni a teljes kiszerelést is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Parlandorka

2016. március 24.

Az első, amit ezzel a termékkel kapcsolatban minden kétséget kizáróan meg kell állapítanom, az, hogy csigaszaga van. Nem olyan mindent betöltő módon, és ha már egy ideje fenn van az arcon, meg is lehet szokni, de hát akkor is.
Ahogy felkentem, először képezett egy krémes bevonatot, majd amikor nedves kézzel elkezdtem eldörzsölni a bőrömön, akkor habzott fel, de nagyon enyhén. A krém javára kell mondanom, hogy rendkívül szépen eltávolítja a sminket és a szennyeződést. Viszont magát a krémet már sokkal nehezebb eltávolítani. A konjac szivacs többszöri újramosásával is csak a nagyja jött le, utána át kellett még törölnöm micellás vízzel és ápolókendővel is.
Ami viszont számomra leginkább ellene szól, az nem a krém hibájából adódik. Bevallom, a Pupa Velvety potion használata mellett elkényelmesedtem: hozzászoktam, hogy egy krémet használok az arcom teljes felületére, amellyel a szememről is le tudom mosni a makacs sminket. Szegény csiganyálka nem tehet róla, hogy nem kenhetem bele a szemembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

lydiadeathtrance

2016. február 26.

Én is mintát kaptam belőle és szintén meg vagyok elégedve vele. Pici mennyiség elég belőle (nedves tenyereink közt kis mennyiséget jól eldörzsölünk/habosítunk) és szuperul tisztít, hipp-hopp leszed minden sminket, az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

artdeco

2015. október 8.

A BB krémjéből és ebből is mintát kaptam, míg a BB színével nekem gondjaim voltak, ez a termék viszont nagyon bevált. Szépen eltávolított mindent sminket, a rúzstól a szempillaspirálig. Nem szárította a bőröm, nem volt utána ragacsos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.