PuroBIO Cosmetics

Ár:   4130 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nancika, az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 16.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2990 Ft

Innovatív rúzs különböző, gazdagon pigmentált színekben. Egyszeri felvitel elegendő a tökéletes eredményért. Textúrája krémes és kellemes, könnyen alkalmazható. A benne található ricinusolaj hidratálja és ápolja az ajkakat.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Dyana91

2021. március 13.

Nekem a 02-es Nude Rózsaszín árnyalat van meg. Online rendeltem kép alapján a színt, de élőben teljesen más a rúzs színe. Nem rózsaszínes inkább narancssárgás az árnyalat, de szerencsére szépen mutat ez is.
Könnyen kenhető, tartós és eddig nem vettem észre, hogy szárítaná a számat. Összességében nem rossz natúr rúzs, de ha elfogy másfajtát fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Nancika

(!)
2016. december 27.

A puroBIO kontúrral együtt használtam eddig mindig. A márkától megszokottan mindkettő nagyon jól pigmentált. Viszont a legtöbb puroBIO terméktől eltérően rendkívül könnyű velük dolgozni: a ceruza elég puha ahhoz, hogy ne legyen kellemetlen a használata, viszont elég kemény ahhoz, hogy ne maszatolódjon el. Míg a rúzs még ecset nélkül is viszonylag szépen felvihető.

Mindkettő rendkívül tartós, a megfelelő fixálás után órákon keresztül gondtalanul viselhetjük a termékeket, akár ehetünk vagy ihatunk is. Ráadásul sokkal könnyebben mattíthatóak ezek a termékek, mint az összes eddig próbált rúzsom. :)

(Nekem egy 40-es Karmazsin szettem van, a színük is meseszép.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

(Nekem egy 40-es Karmazsin szettem van, a színük is meseszép.)

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.