PuroBIO Cosmetics

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Nancika, az összetevőket feltöltötte: Kamilla80, Módosítva: 2018. november 7.

Krémes textúrája könnyű alkalmazást biztosít. Növényi glicerinnel ápolja és aloe vera géllel hidratálja a szempillákat. A kefe segítségével tökéletesen meghatározható és hosszabítható a szempilla. Emellett volument és intenzív fekete színt biztosít. A kefe aszimmetrikus szálainak köszönhetően a rövidebb szempillák is elérhetőek.

Szemészek által tesztelt, nikkelre tesztelt, vegán termék.

Izsofy

2019. augusztus 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, azonban inkább csalódás volt számomra. Talán még nem is volt ilyen spirálom, ami mintha egész nap sem száradna meg, ragadós érzés viselni és nem lepereg, hanem össze-vissza maszatolódik a nap folyamán!
Értem én, hogy natúr, de ilyet még egy olcsóbb Alverdés spirálnál sem tapasztaltam és ennyi pénzért bosszantó hogy számomra már majdhogynem használhatatlan!
Még az összetevőkre való tekintettel sem ér számomra 1*-nál többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Még az összetevőkre való tekintettel sem ér számomra 1*-nál többet.

GalambSz

2017. december 6.

Hosszú szempillákat varázsol, de nem dúsít, nekem mindkettő elvárás egy szempillaspiráltól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

regerbeatrix

2017. augusztus 28.

Megvan az új kedvencem! Idáig nem használtam bio spirált, mert valahogy az a képzet élt a fejemben, hogy nem lesz elég tartós stb… Nos, ezúton szívok vissza mindent. A szemem sajnos nagyon érzékeny, ezért kényszerültem arra, hogy alaposabban megnézzem a termékek összetevőit. Ez a spirál természetes hatóanyagokkal készült és nagyon természetes hatású is. Szépen befogja a pilláimat és meglepetésemre egyáltalán nem kenődik. Ugyanolyan gyönyörű hatást tudtam elérni vele, mint a korábbi mesterkozmetikumaimmal. A szemem is jól bírja. Csodálatos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Nancika

(!)
2016. december 27.

Amikor a spirált először használtam, egy kicsit csomós lett a végeredmény, amit nem értettem, mert a kefe és a festék is pont ideálisnak tűnt. Aztán legközelebb még gondosabban húztam le a felesleget a tubus szélén, így ugyan jobb lett az eredmény, de még mindig nem tökéletes.

Aztán a minap már nagyon gondosan megszabadítottam a kefét minden felesleges festéktől (egy papírdarabba töröltem a nagyját), és meg kellett állapítanom, hogy gyönyörű végeredményt lehet vele így elérni. Szerintem a festett és a festés nélküli pilláim közötti különbség magáért beszél:

Ilyen pedig, amikor készen van pár rétegnyi festékkel:

Szerintem mindenképpen megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Ilyen pedig, amikor készen van pár rétegnyi festékkel:

Szerintem mindenképpen megéri az árát. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.