PurPur Pannónia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Gyöngyök, illetve inkább harangocskák. Látványa és illata harmonizál, a finomság és szerénység megtestesítője. Kora május virága, Anyák napi szimbólum.

Természetes, növényi eredetű, illatosított szappan búzacsíraolajjal, lótuszvirágkivonattal és különleges virágesszencia cseppekkel.

Kiszerelés: 200 g

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.