PurPur Pannónia

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 6.

Kategória:   Szappanok

A borterápia hatása kiemelkedő, a test és a szellem frissítésére. Régen a füvesborban gyógyfüvekkel keverték. Vörösbor gyümölcshéja a szív megerősítésére kiváló. A szőlőnövény minden része értékes: a bogyó, a mag, a levél és a gyökér. Masszázsolajként narancsbőr ellen kitűnő, bőrfeszesítő, magja bőséges E-vitaminforrás.

Természetes, növényi eredetű, illatosított szappan búzacsíraolajjal, lótuszvirágkivonattal és különleges virágesszencia cseppekkel.

Kiszerelés: 200 g

Vivus94

2020. január 28.

Nem szoktam szappant használni, kivétel, ha valakitől kapok ajándékba egyet. Ezzel is így történt. Őszintén én ilyenkor próbálom minél hamarabb elhasználni őket, hát ezzel még így is elleszek egy darabig, úgy érzem sose fogy el :) Egyébként nincs vele bajom, az illata nagyon tetszik, bár gyorsan el is száll. Nem szárít különösebben, nem bántotta a bőröm és szépen tisztít. Tetszik, szappanok között elég jó szintet hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Alafaya

2015. február 19.

Karácsonyi kézműves vásáron vettem. Nagyon szép csomagolás, igazán kellemes illatok, szappanként jól működik, teszi a dolgát. Azt elnézném neki, hogy nyilvánvaló ND koppintás, ettől még akár jó magyar termék is lehetne. De érzésem szerint a "virágesszenciák" összetevő szándékosan félrevezető, ez pedig sokat ront a szappan (és gyártói) hitelességén. A termék természetes, növényi eredetű szappanként mutatkozik be, de az illatanyag benne nagy valószínűséggel szintetikus. Ennek elfedésére virágesszenciák néven kerül feltüntetésre. Ez ugyan természetesnek hangzik, de a "virágesszenciák" egy igen szokatlan összetevő - az elnevezés alapján teljességgel beazonosíthatatlan. Aki járatos a natúrtermékek világában, az tudja, hogy a természetes eredetű illatanyagok sajnos többnyire nem tartósak és nem is intenzívek. Ennek a szappannak az illata viszont nagyon tartós és nagyon intenzív. Csak összehasonlításképpen: a Nesti Dante szappanok közül azoknak az illatáról áradoznak folyton (én is), hogy milyen fantasztikusak és tartósak, amelyekben szintetikus illatanyag van. De ez a csoport nem is állítja magáról, hogy natúrszappan lenne. Azok a Nesti-k viszont, amelyek csak természetes illatanyagokat tartalmaznak, folyamatosan kapják a negatív kritikákat a fürdés után azonnal elillanó, gyengécske illatuk miatt (pl. Paradiso Tropicale Maracuja-Guava). A PurPur egész jó termék lehetne, ha nem próbálna másnak látszani, mint ami. Vagy ha valamilyen csoda folytán mégis natúrkozmetikum, akkor feltüntetné a hihetetlenül tartós illat eléréséhez felhasznált természetes varázsösszetevők pontosan beazonosítható és ellenőrizhető megnevezését a csomagoláson.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 19.

szappanmánia

2013. május 11.

A PurPur szappanokkal 3 problémám van: 1. Nesti Dante koppintás, és mint ilyen nagyon nem támogatandó, 2. Maga a szappan minősége meg sem közelíti a Nesti szappanét, feketedik, hasad, szétmállik, 3. az illatok kivétel nélkül erős mű-illatok némi rágógumi felhanggal. Az áráról már nem is beszélek.... egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

rozuska

2012. augusztus 7.

Ez is csodálatos, mint a többi általam próbált Purpur szappan. Szerintem nem Nesti Dante koppintás, már csak azért sem, mert azok egytől egyig (konkrétan ötfélét próbáltam) szárítanak és húzzák a bőrömet, míg ezek egyikével sem fordult elő ilyen. Amíg nem kerül használatra, nálam a polcon van és a szobát illatosítja. külön bónusz a csodálatos csomagolása. Csak pozitívat tudok erről a szappanról mondani.
Egyébként neten rendelhető és Veszprémben megvásárolható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Egyébként neten rendelhető és Veszprémben megvásárolható.

feredith

2012. július 1.

Nagyon finom kékszőlő illata van, ami sajnos nem tart sokáig. De azért szeretem :) Tavaly nyáron tombolt a natúr szappan láz nálam és sikerült egy ilyen szappant beszereznem, Hévízen vettük, de nem láttam azóta sehol máshol. Annyira jó illata van, hogy sokáig a fehérneműs fiókomban lakott. Nesti Dante koppintás magyar árakon, nagyon szép és minőségi a csomagolása. Semmi extra hatása nincs amúgy, de jól tisztít, jó vele fürödni, szárító hatását én nem tapasztaltam, pedig elég rapszodikusan használok testápolót. Ketté vágtam, mert úgy könnyebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.