PurPur Pannónia

Ár:   €4.50   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Ár:   €4.50
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Az igazi kedvenc, a fűszerpaprika olaja és illata egy szappankülönlegességben. Ha csak azt tudnánk, hogy különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatású, használatával újraépíti a fáradt, elöregedett bőrt, talán már fölösleges is sorolni a többi, rendkívüli tulajdonságát. Egyszerűen adjuk át magunkat annak az élvezetnek, amit illatával a fürdőben érezhetünk, hiszen elűzi az álmosságot és felfrissít.

Természetes, növényi eredetű, illatosított szappan búzacsíraolajjal, lótuszvirágkivonattal és különleges virágesszencia cseppekkel.

Kiszerelés: 200 g

Vaslady

2018. szeptember 23.

Nővérem vette a vásárban nálunk a városban,és annyira bejött nekem is az illata,hogy másnap én is megvettem.
5 euróért árulták,de tényleg nagy kiszerelés.
Érdekes illata van,nem paprika.
Inkább fűszeres,kicsit édes,mint egy jó téli fűszeres tartós parfüm.
Nagyon elégedett vagyok,vásároltam már több fajta kézműves szappant,különböző illatokban,de ezzel még nem találkoztam.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

5 euróért árulták,de tényleg nagy kiszerelés.
Érdekes illata van,nem paprika.
Inkább fűszeres,kicsit édes,mint egy jó téli fűszeres tartós parfüm.
Érdemes kipróbálni.

sunshinenymph

2016. december 4.

Nagyon szeretem ezt a szappant. A Vörösmarty téri vásárban vettem tavaly karácsonykor még 2 másik mellé amiket elajándékoztam. Isteni illata van, nem igazán emlékeztet paprikára. Nem csíp, jól tisztít és sokáig kitart. Szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.