Pyunkang Yul

Ár:   $25   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   290 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   $25
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Arcra és testre is használható lotion, amely víz helyett a japán lonc virágának kivonatát tartalmazza. Gyerekek és felnőttek számára is ajánlott.

clara12

2019. február 2.

Jó-jó de nem az igazi. Szívesen használtam el, a vége felé már untam és vártam, hogy visszatérhessek a kedvencemhez (The Ordinary NMF+HA). Nem irritált, nem okozott pattanásokat, jól hidratált, de annyira nem győzött meg, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak