Pyunkang Yul

Ár:   $32   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   $32
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mindössze hét, prémium összetevőből álló gél hidratálja és regenerálja a bőrsejteket, és anti-aging hatása van a kínai csüdfű gyökerének kivonata miatt, mely több mint 90%-át teszi ki ennek az innovatív formulának. A mézszerű textúra beleolvad a bőrbe és simává, erőssé, ruganyossá teszi azt.

Pyunkang Yul Balancing Gel - minta
Ár: 900 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

fokid1

2018. szeptember 29.

Csak mintát használtam belőle de egyből felkerült a kívánságlistámra. Nekem vizhiányos, száraz bőröm van, és az ilyen átmeneti időszakban még borzalmasabban viselkedik úgyhogy gondoltam kiprobálom ezt a márka olajával és hidratálójával együtt. A három termék közül ez az ami legjobban tetszett. Az állaga sűrű és ragacsos először azt hittem ez az életben nem fogom tudni elkenni és nem is fog beszivodni, de nem nagyon szépen be lehet tapicskolni a bőrbe, igaz dolgozni kell vele egy kicsit, de én reggelre is kipróbáltam. A nedvességet nagyon szépen bezárja a bőrbe és egész nap bent is tartja. Összetevő listája pedig gyönyörű, szerintem csak annak nem jönne be ez a krém aki magát az állagát nem bírná elviselni (tényleg nagyon sűrű és ragacsos) de egyébként minden száraz bőrű embernek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.