Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

syrin

2019. szeptember 16.

Mielőtt áttértem a koreai rutinra, Ilcsi bőrerő szérumot (azóta ditch, ez töredékébe kerül) használtam krémek alá.
Lehet nem fair az összehasonlítgatás szérum és toner között, de az utóbbi érzésre legalább annyira kellemes, talán picit hígabb, az állaga nekem tökéletesen megfelel, szereti a bőröm, és nincs benne geraniol, linalool meg a többi cucc ami vagy irritálja a kivörösödő arcomat, vagy nem (úgy döntöttem kerülöm őket biztos, ami biztos alapon).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

henczen

2019. március 14.

Reggel használom, esszencia és krém előtt, nagyon szépen előkészíti és hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Amadea

2019. február 5.

Nekem inkább a géles, mintsem a víz állagú tonerek jönnek be a vízhiány miatt, persze, hogy ezt is ki akartam próbálni.
Nálam is tökéletesen ellátja a feladatát: reggel és este tisztítás után használom, szépen megnyugtatja a húzódó bőrt, több rétegben is felpaskolgathatom, de a dekoltázsom is szokott belőle kapni. Kicsit tartottam attól, hogy megunom ezt a nagy kiszerelést, de a toner szerep nálam nem az izgalomról szól, hanem a megbízhatóságról - és ez a darab ebben nagyon jó.
Az üvege meg... szép, na.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Az üvege meg... szép, na.:)

clara12

2019. február 2.

Hatalmas igen <3 Kedvenc termékem a vízhiány pótlására, valóban átmenet a toner és az eszencia között. Reggel este kenem fel 2-3 rétegben, szuperül feltölti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

pancsolos84

2019. január 19.

Sosem gondoltam volna, hogy valamit ennyire fogok imádni.
Szép csendben tönkretettem a bőröm (többtényezős) és baromi érzékeny lett, emellé pedig erősen víz- és zsírhiányos is.
Az új rutinom alapja ő. Duplán teszem fel közvetlenül arcmosás után, még nyirkos bőrre. Semmiféle irritációt nem okoz (pedig nekem tud csípni a istenített Bioderma mindesége pl. Atoderm, Sensibio stb). Nyugtat és hidratál. Ezt ígéri, ezt maximálisan tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Sosem gondoltam volna, hogy valamit ennyire fogok imádni.

monett

2018. december 30.

7 skinezéshez használom, tökéletesen beszívódik, nagyszerűen hidratál. Ráadásul a kéküveg csomagolás egyedülálló az én rutinomban, nagyon különlegesnek érzem magamat is meg őt is, mikor kiöntöm a tenyerembe a csodaszert. :) Egyébként nem okoz gondot a megfelelő mennyiség kitöltése, a felpattintható kupak alatt szűkítő lassítja a folyadék kiáramlását.
Más tonerrel is szoktam kombinálni, de ő a csúcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Más tonerrel is szoktam kombinálni, de ő a csúcs.

BTLaura

2018. december 17.

A vízes állagú Missha First Treatment után rendeltem. Imádom oda-vissza. Az üveg masszív, igényes, praktikus, szépen adagolható belőle. Az állaga tökéletes, kellően géles, hogy ne folyjon ki az ujjaim közül, viszont szépen terül a bőrön. Kevés is elég belőle, használom dekoltázsra, felkarra is. Nyáron volt, hogy sztrájkoltam és csak magában használtam plusz hidratálás nélkül, a téli időszakos teljesítményét még teszelem, de eddig nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

balazskrisztii

2018. december 9.

Nagyon vártam, hogy végre megkapjam, és hál' Istennek nem csalódtam benne. Igényes a csomagolás, pontosan lehet adagolni, eddig egy csepp se veszett kárba. Hamar beszívódik, szinte mindig több rétegben használom, télen még extrémebb a bőröm szárazsága... Nyugtat, hidratál, örök életet ad, amit csak szeretnénk. Abszolút újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

sorid88

2018. október 16.

Ezt a TB-nek kellene fizetnie. A legjobb termék, amit valaha használtam. Soha nem éreztem annyira jól a bőrömet, mint mikor ezt a toner-t használom. Ha bárki toner-t keres, akkor ezzel a termékkel megtalálta. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

ssyakaky

2018. március 9.

elsőre csak egy 100 ml-s kiszerelést mertem rendelni, mert eléggé megjártam egy-két tonerrel, de mostmár kezdem bánni. bár lehet ez a mennyiség is kiadós lesz, kb 3-4 cseppet oszlatok el a bőrömön reggel és este arcmosás után. állaga nem túl folyós, már-már géles, de gyorsan beszívódik, szinte azonnal, az arcmosás utáni húzódást megszünteti. van egy enyhe illata, ami engem szappanra emlékeztet, de egyáltalán nem zavaró. rendszeres használattal kezd látszódni a hatása, a bőröm sokkal "feltöltöttebb", az őt követő szérumok felszívódását meggyorsítja. a szám és az állam környékén rendszeresen küzdök száraz, hámló foltokkal, de amióta ezt a tonert használom nem jöttek elő. egyelőre gyümölcsöző kapcsolat a mienk, remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak