Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Agnyecko

2020. január 28.

Az egyetlen olyan arcápolási termékem jelenleg, amelyikbe a TO c-vitamin porát belekeverve nem egy ragacsot kapok, de ettől függetlenül is nagyon szerettem (most érek a végére), mert ezek a koreai és japán csodák nálam egyértelműen az antiaging alapjai.
Sok cseppet és több rétegben használom (persze más esszenciákkal, szérumokkal együtt), nekem így szemmel láthatóan hidratálja, feltölti a bőrömet. A sok réteg miatt most egy kicsit könnyedebb, vizesebb tonikot szeretnék kipróbálni, csak ezért nem ezt rendeltem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

tonic

2019. november 11.

Előrebocsátom,hogy elvileg szeretem, viszont csak a kézhezvétel után láttam ezt a szilikon összetevőt,amitől kissé megijedtem,mert ne szilikontól legyen sima az arcbőröm... (ha vki nagyon okos,és tudja,hogy nem kell ettől berezelnem,szóljon nyugodtan.. ;) )
Szóval elvileg a nyugtató hatása miatt vettem,szebb a bőrkép,mióta használom,sima érzet, hidratál, semleges illat,szép csomagolás,és alig fogy,hiszen szinte pár csepp kell belőle,tehát sokáig elég lesz. Csak ez a szilikonfélét nem tudom hova tenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

hambi

2019. október 22.

A Purito centellas tonere utána ezt kezdtem el használni és ugyanolyan jók szerintem
Állagban és illatban különböznek, meg persze INCI-ben. A Purito mintha jobban nyugtatta volna a bőrömet, ez viszont kellemesen hidratálja. A sok dícséret miatt vettem meg, de örülök neki. 3 skin szoktam vele csinálni, utána Hada Labo premiummal folytatom és a végén The Ordinary olajjal vagy NMF-vel fejezem be este. Reggel SPF krém az utolsó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Staci

2019. október 2.

Este használom, arctisztítás után. Szeretem keverni aloe vera géllel, úgy még hidratálóbb. Nem irritál, jól puhít. Tetszik, hogy a csomagolásánál figyeltek rá, hogy sötét üvegbe kerüljön, védjék a fénytől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

syrin

2019. szeptember 16.

Mielőtt áttértem a koreai rutinra, Ilcsi bőrerő szérumot (azóta ditch, ez töredékébe kerül) használtam krémek alá.
Lehet nem fair az összehasonlítgatás szérum és toner között, de az utóbbi érzésre legalább annyira kellemes, talán picit hígabb, az állaga nekem tökéletesen megfelel, szereti a bőröm, és nincs benne geraniol, linalool meg a többi cucc ami vagy irritálja a kivörösödő arcomat, vagy nem (úgy döntöttem kerülöm őket biztos, ami biztos alapon).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

henczen

2019. március 14.

Reggel használom, esszencia és krém előtt, nagyon szépen előkészíti és hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Amadea

2019. február 5.

Nekem inkább a géles, mintsem a víz állagú tonerek jönnek be a vízhiány miatt, persze, hogy ezt is ki akartam próbálni.
Nálam is tökéletesen ellátja a feladatát: reggel és este tisztítás után használom, szépen megnyugtatja a húzódó bőrt, több rétegben is felpaskolgathatom, de a dekoltázsom is szokott belőle kapni. Kicsit tartottam attól, hogy megunom ezt a nagy kiszerelést, de a toner szerep nálam nem az izgalomról szól, hanem a megbízhatóságról - és ez a darab ebben nagyon jó.
Az üvege meg... szép, na.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Az üvege meg... szép, na.:)

clara12

2019. február 2.

Hatalmas igen <3 Kedvenc termékem a vízhiány pótlására, valóban átmenet a toner és az eszencia között. Reggel este kenem fel 2-3 rétegben, szuperül feltölti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

pancsolos84

2019. január 19.

Sosem gondoltam volna, hogy valamit ennyire fogok imádni.
Szép csendben tönkretettem a bőröm (többtényezős) és baromi érzékeny lett, emellé pedig erősen víz- és zsírhiányos is.
Az új rutinom alapja ő. Duplán teszem fel közvetlenül arcmosás után, még nyirkos bőrre. Semmiféle irritációt nem okoz (pedig nekem tud csípni a istenített Bioderma mindesége pl. Atoderm, Sensibio stb). Nyugtat és hidratál. Ezt ígéri, ezt maximálisan tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Sosem gondoltam volna, hogy valamit ennyire fogok imádni.

monett

2018. december 30.

7 skinezéshez használom, tökéletesen beszívódik, nagyszerűen hidratál. Ráadásul a kéküveg csomagolás egyedülálló az én rutinomban, nagyon különlegesnek érzem magamat is meg őt is, mikor kiöntöm a tenyerembe a csodaszert. :) Egyébként nem okoz gondot a megfelelő mennyiség kitöltése, a felpattintható kupak alatt szűkítő lassítja a folyadék kiáramlását.
Más tonerrel is szoktam kombinálni, de ő a csúcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Más tonerrel is szoktam kombinálni, de ő a csúcs.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak