Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4700 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta/fox
Pyunkang Yul Essence Toner - 30ml
Ár: 1800 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata, v postán maradó

Birkin22

2021. február 20.

Ez nagyon tetszett, jó a hatása, az illata kicsit fura.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Ez nagyon tetszett, jó a hatása, az illata kicsit fura.

NyBetti

2021. február 12.

Karácsonyra kaptam, és azonnal szerelembe estem vele. Zsíros de vízhiányos bőröm van, így elég problémás a hidratálása, főleg reggel, mert mindentől fénylik.
Ez a tonik nem csodaszer, de rengeteget segít a hidratálásban. Kellemes használni, kicsit sűrübb állagú így nem fogyik mindenfelé.
100 ml-es kiszerelésem van, és mivel pár csepp elég, nagyon hosszú ideig elég lesz szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

kincsorita

2021. január 27.

Napi kétszer is használom, egész kicsi is elég, selymes állaga van, de hamar felszívódik és szuperül hidratál. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

bongi

2021. január 22.

Kis kiszerelésem volt belőle, nem tonikként használtam, hanem más tonik után hidratálónak. Mivel zsíros a bőröm, néha a hidratálást letudom pár réteg tonikkal, nem mindig érzem szükségét testesebb hidratálónak. Nem spóroltam vele, bőségesen vittem fel és így is elég sokáig elég volt. Szimpatikus, majd beszerzem nagyban is ha még valamiből kifogyok és esedékes lesz egy rendelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

annus88

2021. január 15.

Tetszik az állaga (kicsit zselésebb). Nem kifejezetten a kevert bőrömre találták ki, de reggeli készülődésben hasznát vettem, hogy gyorsan beszívódik a nagy kapkodásban. Kicsit fura az illata, de pillanatok alatt elillan. Úton van hozzám a mist toner, ami elvileg kevert bőrre jó, addig elhasználom a 30ml mini verziót ebből. Nagyon sokáig elég, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

dzsoff

2021. január 10.

Eddig a legszuperebb toner, amit valaha használtam. Nagyon tetszik a géles állaga, így télen nagyon jól jön főként reggelenként az extra hidratáló hatása. Nem sajnálom használni, bőven locsolom a bőrömre, hamar be is issza. Bár van egy kis szaga, ami engem a por zacskós levesekére emlékeztet, de ehhez is hozzá lehet szokni. A 100 ml-s kiszerelés szerintem minimum fél évig elegendő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

agiagi

2021. január 3.

Csodálatos tonik,soha ilyen jót még nem használtam. Végtelenül puha lett a bőröm tőle, én elég sokat használok belőle mindig,mert a bőröm azonnal beissza,de így is sokáig elég lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

GFZsu

2020. december 28.

Szuper toner. Hamar beszívodik, nagyon gazdaságos, mivel pár csepp elegendő belőle. Hozza amit ígér, és eddig az általam próbált termékekkel mind kompatibilis volt. Jó kis alap a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

balkri

2020. december 18.

A tonikoktól érdemi hatást nem szabad várni, ez viszont szerintem egy kicsit több, mint egy szokványos toner! Sűrűbb, gélesebb állag, iszonyú kevés kell belőle, szépen terül a bőrön és van némi hidratáló hatása. Önmagában biztos, hogy kevés, én a Moisture Ampoule és Moisture krémmel együtt használom. Az én bőröm hidratáltabb és egészségesebb, amióta őket is beiktattam a rutinomba. A toner szerintem bármivel kompatibilis, reggel és este használom a rutinom váltakozó napjain, így sok termékkel kipróbáltam, nálam mindennek jól működik. A 200 ml kiszerelés szerintem min. 1/2 évre elég lesz, de azon se lepődnék meg, ha tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 18.

Bokorkata

2020. december 15.

Reggelente illetve nyáron szoktam használni, nekem télire nem hidratál eléggé. Tisztítás után ütögetem fel a terméket, utána még használok arckrémet illetve fényvédőt. Újravevős, teljesen meg vagyok elégedve vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak