Pyunkang Yul

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 26.

Ár:   $19
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 6900 Ft

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 100 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 4500 , Eladó: justagirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: Személyes átvétel, foxpost posta +1200 Ft
Ár: 4500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Niki1991

2022. augusztus 13.

Nem jott be (ez sem). Nem irritál, gyorsan beszivodik, de semmi hatását nem latom, vagyis egy idő után mar szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Teokleia

2022. május 18.

Cassandra Bankson got me hooked on this 😄 először ő beszélte tele a fejem vele, hogy ez az esszencia/toner olyan mint a szőlő belseje, zselés és lágy, egy nagy korty friss ital a bőrnek 🤗 az ára miatt szívtam a fogam, de végül innen nagy kiszerelésben sikerült hozzájutnom. Egészen véletlenül durván gyulladt volt a bőröm, amikor először kipróbáltam, egy rossz emlékű kozmetikai kezelés után T vonalban tele voltam fehér fejű piros kis kelésekkel. Azelainsavval kezeltem a területet, majd rátettem ezt, és egy aloés nyugtató hidratálót - két nappal később híre hamva sem volt a keléseknek. Tényleg döbbenet ahogy nyugtat, egy híg finom gél, applikálás után már éreztem hogy kisimítja, üdíti a gyulladt bőröm. Még a kék üvegcsébe is szerelmes vagyok, annyira jól néz ki 💙 Őszintén ajánlom, csodajó a termék, megéri a hype, és hatékony!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

moonflower

2022. május 13.

Nyugtatja a bőröm, szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Szeretem, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert annyi pluszt nem ad, amennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Miliana

2022. május 7.

2021. augusztus: Megszerettem. csomagban vásároltam kedvezményesen, teljesen megérte, kicsit félre is tettem a Cosrx Galactomyces-t miatta (pedig azt már jó pár éve használom minden reggel). Nyakra, dekoltázsra is locsolom, reggeli frissítőnek teljesen megfelel a rutinomban, utána jön a C-vitaminos szérum. Szerintem ezt fogom újravenni, ha elfogynak az előbb említett esszenciámmal együtt.

Update: megtörtént :) (közrejátszik az is, hogy időközben a Cosrx 100 ml-es kiszerelése drágább lett, mint ennek a 200 millise...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

zsofbar77

2022. április 26.

Nagyon szerettem használni, úgy éreztem jó hatással volt a bőrömre. Újravevős mindenképp. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

BiankaJ17

2022. április 25.

Mivel több koreai kozmetikum is megjelent a dm-be, így kipróbáltam néhányat. Ezt azért választottam, hogy az esetleges irritációt enyhítse. Az állaga igen meglepő volt, mert mindenhol toniknak hívják, de realizáltam, hogy egy egy elég sűrű (szérum állagú) termék. Jó érzés felvinni, viszont sajnos nem változtatott semmit a bőrömön. Elhasználom, de nem fogom újravenni.
UPDATE: Miután sikeresen túlhámlasztottam a bőröm és több nyugtató termékkel helyre hoztam a bőröm és 'dermaplaning' után is nagyon jó! Ezért kap még egy csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

orsolya8828

2022. április 11.

Én túl nagy különbséget nem éreztem akkor amikor használtam és akkor amikor nem… mindig fölé hidratáltam, így pluszt nekem nem adott.. nem rossz viselet, de lehet nekem jobban tetszene ha nem lenne ilyen vizes állaga hanem kicsit inkább olajosabb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Smiagold

2022. március 30.

Eddigi legjobb tonikom. Sűrű állagú, nyugtatja, hidratálja a bőrt. Már a sokadikat veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 30.

karamella92

2022. március 21.

Sűrű állaga rögtön megtetszett, nagyon könnyű emiatt használni, nem folyik ki a kezeim közül, mint a többi víz állagú tonik.
Egyetlen hátránya, hogy irritált bőrt számomra egyáltalán nem nyugtatja, de ettől függetlenül megérdemli az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

munoom

2022. március 15.

téli napokra szereztem be, mert azt vettem észre, hogy az idő előrehaladtával egyre inkább szüksége van a bőrömnek egy kis extra hidratálásra ilyenkor. meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.