Pyunkang Yul

Ár:   1200 Ft, 4200 Ft és 5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2023. szeptember 4.

Ár:   1200 Ft, 4200 Ft és 5900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7 100 Ft

91,3%-os koncentrációban, vízmentes formulában tartalmazza a kínai csüdfű gyökerének kivonatát, melynek antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. A gél típusú tonik gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál, és erősíti a bőrt. Illat- és színezékmentes.

Ár: 6900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7 100 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 4000 , Eladó: kklaudiak

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

floracska6

2024. május 17.

Sűrűbb állagú toner, én nagyon szerettem használni, szépen hidratál. Most a vizesebb állagú tonereket jobban kedvelem de lehet majd visszatérek még rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 17.

karpatizsofi

2024. május 5.

Imádom. Az ára elég borsos de a zsíros, problémás bőrömre nem találtam még ilyen jó tonert. Az állaga talán egy picit ragacsos, de nekem nincs ezzel problémám. Tökéletesen beszívódik, nem hagy maga után fényes, zsíros, ragacsos nyomot. Könnyű utana felvinni a többi terméket és amikor ezt használom a bőrön sem zsírosodik annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 5.

mmk138

2024. május 1.

Kevés is elég belőle, kissé géles állagú, puhává teszi a bőröm. Előtte a Purito toner-jét használtam, de ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 1.

dragonfly88

2024. április 18.

Tudom, nem kell feltétlenül még egy ember, aki agyondícséri, de, miért ne? Én eddig sosem használtam tonikokat, de mivel száraz a bőröm, tényleg úgy érzem, hogy ezekkel hatékonyabban tudom hidratálni. Ezt a Pyunkang Yul toner-t mióta megvan, minden este használom, és bár van legalább 3 másik tonerem jelenleg, ezt muszáj minden este magamra kennem, annyira imádom. Jobban kedvelem ezeket az enyhén testesebb / zselésebb tonereket, a kifejezetten vizes állagúakkal úgy vagyok, hogy azokat valószínű elhagyhatom, mert azok a nagyon száraz bőrömmel nem nagyon csinálnak semmit. De ez a Pyunkang Yul Essence Toner maradni fog a rutinban oszlopos tagnak. Szerintem érzékeny bőrűek értékelni fogják, és az ára sem rossz ráadásul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 18.

umpalumpa

2024. február 11.

Egy krémmániás tündérkétől kaptam egy aranyos minit. Valahol a zselés és a vizes textúra között van ennek az állaga, legalább is az eddig használt tonereim között. Ha a legzselésebb 5-ös és a legvizesebb 1-es, akkor ez 2-3-as. Jobb hidratációhoz 2 réteget paskolok az arcomba vagy més tonerrel rétegezem. Egy rétegben lehet, hogy nyáron elég lesz valami vékony krémmel vagy fényvédővel.
Mindenféle tonert szeretek, mert valóban jobban és könnyebben elé lehet oszlatni vele más rétegeket és az arctiszítás után megkönnyebbülést adnak a húzódó, vízhiányos bőrömnek. Plusz, ha van energiám és több rétegben benyomkodom a képembe, akkor rögtön teltebbnek látszik a bőröm, de nem nehezedik el, mint egy vaskosabb krémmel. Nincsenek komoly gyulladások az arcomon, ezt a funkciót nem használom ki.
Ha elfogy azért nem dőlök kardomba, de igen kellemes cuccocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 11.

Ha elfogy azért nem dőlök kardomba, de igen kellemes cuccocska.

duchess_g

2023. december 8.

Mindig szerettem volna egy tonikot es a sok probalgatas utan sosem kaptam meg amire vagytam, igy mar abba is hagytam is a tonikok hasznalatat. Nyilvan ennek elcsabultam, ki kellett probalnom. Nem tul hig, nem tul olajos vagy szilikonos, szepen beszivodik, jol lehet ra retegezni, nem pirosit ki, nyugtatja a bort es azonnal behidratalja. Eloszor odaig voltam erte… Egeszen masnapig. Amikor meglattam, hogy 1 azaz EGY (!!!) ejszaka alatt ugy tele lettek mitesszerekkel a porusaim, mint kb. leglustabb borapolasi idoszakaimban SEM. Konkretan ahogy vegigkentem az arcomon, mintha instant feltoltotte volna a porusaimat. Botrany!!! Biztos van, akinek nem igy reagal ra a bore, azert szeretik ennyien, de akinek mitesszerei vannak, annak ajanlom, hogy jarjon utana nem ez-e a ludas…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

Theodora

2023. november 30.

Elég régóta használom és hát azt kell mondja, sok pluszt nem adott. Teljesen felesleges lépés a rutinomban, ezért újra nem veszem. Bajom nincs vele, csak annyi, hogy pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 30.

CeCeDrake

2023. október 29.

Évek óta a kedvencem, amióta lehet kapni a dm-ben, azóta mást nem is vettem. Amikor lecseréltem, hiányzott. Minden reggel és este ad egy kis pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 29.

melanie500

2023. szeptember 8.

2023.09.08: ő is visszaesett a "jó, hogy van, de minek" kategóriába. A végére már szó szerint idegesített, hogy fel kell kennem csak azért, hogy elfogyjon. Nyugtatásban semmit ért és igazából ezt a fajta hidratáltságot elérem a GG tonikjával is (amin én lepődtem meg a legjobban szó se róla!) és nem kell ezért Koreából utaztanom egy tonikot, hogy fancy legyen a bőröm. Nem lesz helye a polcomon.

2022.11.14: Csak azért nem 5*, mert számomra nem fúdehúdeaztamindenit csodaszer. De! Mindettől függetlenül helye lesz a polcomon, mert nagyon jó termék. Tehát értsétek jól: vegyétek meg. 30 ml vettem próbára, de már repül felém a nagy méret. Őszintén szólva nagyon régen a kívánság listámon csücsült a hype miatt - engem ezek pillanatok alatt berántanak -, de hezitáltam a megvétele miatt mégis, mert nem ismertem a fő összetevőt. Féltem, hogy ki fogok rügyezni tőle és rám nem olyan hatással lesz, mint mindenki másra. Így jártam a cica termékekkel sajnos. A konzisztenciáról nem írok, megtették már előttem jó páran. Mivel bőrnyugtatásra nálam az artemisia a holy grail, így igazából ezt a tudását nem is figyeltem. Viszont akkor erre is kihelyezem a hangsúlyt es jövök updatelni. Amire nekem pluszban kell, az a hidratálás, abban viszont nagyon jó. Jól esik retinol után esti rutinban a hidratáló alá plusz rétegben felkenni. Tehát én nem tonerként használom, hanem egyfajta emulzióként. Tudom, hogy nem ez a rendeltetésszerű használat, de nekem így tetszik és bevált. Pihi-puhi a bőröm. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, mehet rá akárhány réteg. Számomra megéri befektetni rá, télen-nyáron jó hasznát veszem, lassan fogy, mert kevés is elég belőle és végzi azt, amit én elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

inspiredina

2023. augusztus 29.

Kombinált, de vízhiányos bőrömre az ehhez hasonló állagú hidratáló tonikok a legjobbak. Ez is bejött, kellően viszkózus, de szépen beszippantja a bőröm. Eddig semmi irritációt nem okozott, de egyenlőre nem érzem azt a hidratáltságot, amitől szinte ruganyosnak érzi az ember a bőrét. Az It's Skin ill a Hada Labo hialuronsavas tonerjéhez tudnám hasonlítani, hidratáltásban nem ugyanaz az érzés, de mellette szól hogy illatmentes és nagyon gazdaságosnak is tűnik a kiszerelése. Az adagolója kíméletesen cseppent ki, engem legalábbis kicsit mérsékletesebb használtara sarkallt. Tetszik az egyszerű design is. A flakont valószínűleg megtartom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Arginine

A kínai csüdfű gyökerének kivonata. A kínai csüdfű gyökeret a Hagyományos Kínai Orvoslás több mint 3000 éve használja az immunrendszer védelme érdekében, a neve (kínai neve “huang qi“, azaz a “qi erősítője“) is erre utal. A kivonat rengeteg bioaktív vegyületet, például szaponint, flavonoidot és poliszacharidokat is tartalmaz. In vitro kísérletek és az eddigi állatkísérletek azt mutatják, hogy az astragalus és alkotóelemei antioxidáns, gyulladásgátló és antivirális aktivitással rendelkeznek. Az összetevővel a bőrápoló készítményekben emolliens, gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságai miatt találkozhatunk. Az összetevő egyik gyártója szerint serkenti a sejtanyagcserét, valamint a hialuronsav- és kollagéntermelést is, míg egy másik gyártó állítása szerint faggyúcsökkentő hatással is bír.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.