Q+A

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 4790 Ft

• A niacinamid ránctalanító, gyulladásgátló hatású és elősegíti az egyenletes bőrtónust
  • A hialuronsav segít a bőr megfiatalításában, hidratálásában.
  • Aloe Vera, intenzív hidratálóként ismert, természetesen előforduló vitaminokkal.

Ár: 4790 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: sigma
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nzsof

2024. január 1.

Nemrég váltottam egy másik niacinamid szérumról, egyelőre nagyon tetszik. Szuperül hidratál, nyugtatja a bőröm, a niacinamid hatásai is láthatók. Nekem a formula is 10/10. Talán minimálisan ragacsos érzetet hagy közvetlen felkenés után, de esti rutinban pont ezt a “cuppanós” érzést keresem. Más termékekkel is jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 1.

sigma

2023. december 6.

Csak úgy lekaptam a polcról, mert miért ne, pedig végre már egész elégedett vagyok a rutinommal. Felkenés után hagyott egy ragacsos réteget az arcomon, na onnantól már tudtam, hogy nem lesz jó. Másnapra apró pici pattanások. Abba is hagytam a használatát, de később még egyszer tettem vele egy próbát, és ugyanígy jártam. Sajnos az én rohadt hisztis bőröm nem bírja, attól másnak még lehet jó, ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 6.

nikiii.*

2023. november 13.

Nagyon akartam szeretni, de nem lettünk barátok, tele lettem tőle apró kis pattanásokkal -- amint felhagytam a használatával, elmúltak. Nem tudom, mi válthatta ki, mert amúgy próbáltam már többféle niacinamid szérumot az elmúlt évek során, és még egyikre sem reagáltam így. Mindenesetre hidratálni hidratált, egész hamar beszívódott, nem volt ragacsos érzete, viszont valami pocsék szaga volt, nem igazán tudom mihez hasonlítani (szerintem az aloe verától, régen megromlott egy aloe gélem, annak volt hasonló szaga). Csak illatmentes termékeket használok, úgyhogy nem tudom arra fogni, hogy "biztos azért, mert illatmentes". Végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 13.

eNVy1122

2023. november 3.

Egész jó kis tonik. Eddig 1 flakont használtam el, elégedett voltam vele. Azt hinné az ember, hogy hú de kicsi, nem lesz elég sokáig, pedig valójában bőven sokáig elég. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 3.

kockasfulu

2023. augusztus 20.

Pozitív meglepetés volt. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Kifejezetten puha lesz tőle a bőröm. A nia hatása is érződik. Újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 20.

AlizPeter

2023. május 13.

Szép az összetevője de nálam sajnos nem nyerő. Reggelre használhatatlan mert feltapkazom a kezemmel és nem szívódik be hanem nagyon ragacsos érzetet hagy és ez egész nap ilyen marad és zsíros kinézetű az arcom tőle. Hatását meg nemtudom. Estére elhasználom vagy testre kidobni nem szeretném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

Piko888

2023. április 2.

A B-Bomb-ot talán egy picikét jobban szerettem, de igazából semmi rosszat nem tudok rá mondani. Kevéssé zsírosodik a bőröm, hűsít, gyorsan beszívódik. Kevésnek tűnhet a 100 ml, de nagyon sokáig elég. Nem szeretek öntögetni, ezért egy szórófejes kiszerelésnek jobban örülnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 2.

Birkin22

2022. november 15.

Az elején nem használtam rendszeresen, aztán nyaralásra ezt vittem magammal és nagyon megszerettem. Azóta beszereztem a következő adagokat, a kiszerelése lehetne nagyobb, mert túl gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Lulu0206

2022. október 18.

Mikor ezt a tonnert használtam a rutinomban, valóban kevesebb problámám volt a kombinált bőrömmel, pattanásaimmal.
Nem tudom, hogy mennyit adott a tobbi termék hatásához, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Xylitol, Betaine
Vitaminok: Niacinamide

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.