Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Drehsnia, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   százforintos boltok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Kiszerelés: 16 g

vivien92

2016. január 15.

Nekem sokkal jobban bejön, mint bármelyik horribilis áron kapható púder... Sokat könnyezik a szemem allergia miatt, illetve az orromat is elég gyakran fújom, mégsem törlöm le a felét egy orrfújással, a nap végére is ugyanúgy ott van az arcomon ahol lennie is kell... Az esetleg lecsorduló könnycseppem sem mossa le... mert igen, volt már ilyen, ráadásul essence púderrel.
A "viselése" is kellemes számomra, nem érzek olyasmit, hogy úristen, mintha nem is az én arcomat tapintanám...
Alkalmazkodik az arc színéhez, nagyon tartós, olcsó, sokáig elég... nekem ez a tökéletes púder.
550Ft fodrászkellékesnél

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

550Ft fodrászkellékesnél

Drehsnia

2014. május 29.

Színezni nem színez, de jól mattít és órákig tart, 490 Ft-ért vettem, azt nekem megérte teljesen :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.