Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillámos körömlakk. (A képen jobb híján a márka egy másik lakkja.)

pottykeh

2013. október 31.

Még régebben volt vagy 3-4 ilyen lakkom. A fedésük és a színűk jó, de a tarósságuk no comment, a száradásukkal az élen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

arybaba2

2013. július 4.

Valami 200 Ft körül kaptam egy neon zöldet 03 -as árnyalat.Ez kb. egy éve történt,mostanra kicsit besűrűsödött,de használható.Mostanában nem használok neon zöldet...és szinte még tele van..Kb. 3 rétegben tökéletes a színe.Tetszik a kiszerelése,kupakja,az ecsete is jó.Tényleg nem úgy néz ki,mint a képen.Olcsó,de ahhoz képest (is) jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

mazsola

2013. február 18.

Ez egy vicc, ez a lakk! Miután fél napig száradt a körmömöm, utána 1 óra sem kellett, hogy elkezdjen kopni róla. Még szerencse, hogy ennyire olcsó, bár minden forint kár érte! Az ilyen "termékek" esetében sajnálom, hogy nincs minusz csillag jelölési lehetőség, mert akkor adnék neki rögtön egy minusz 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Roxanne

2012. július 18.

Ilyet is ritkán tapasztalok lakknál. Reggel felkenem, 2 rétegben, délután egyben lecsusszan a körmömről, mint valami matrica.
Azért sajnálom, mert egy gyönyörű narancsos, tüzes árnyalatú élénk vörös, illetve 16 ml-s az üveg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

davincsike

2012. május 1.

Színtelen körömlakk különféle méretű csillámokkal.
Jó pár éve vettem már, most újra elkezdtem használni (egy kis lemosóval segítettem az állagán). Könnyen felvihető, kb 3p alatt szárad viszont a csillámok miatt egyenetlen a köröm felszíne, így harisnyába, finom anyagokba beleakad. Kb 3 napot bír, aztán először a körömvégeken repedezik le, majd 5 nap után le lehet szedni a réteget a körömről. Csinossá teszi a megjelenést, buliba is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Színtelen körömlakk különféle méretű csillámokkal.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol