Rahua

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Ár:   14 600 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, azonnal felszívódó olajok együttese, melyek szilikonmentesen érik él, hogy a rakoncátlan haj simává, fényessé és kezelhetővé váljon.

Amazonas-i olajokat – rahua, sacha inchi és morete – tartalmaz, melyek mélyen behatolnak a hajszálakba, gyógyítanak és erősítenek. A Legendary Oil erőteljes, hatásos módja az ide-oda szálló hajszálak, a töredezett hajvégek megszüntetésének, és a haj fényének helyreállítására is kiváló. Gyorsan beszívódó, napi használatra tervezett formula.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

piroslili

2021. január 23.

Loncsos lett tőle a hajam, pedig alig tettem :( Borzasztó olaj, teljes pénzkidobás, nem tudom, kinek szívná be... én még kimosni is nehezen tudtam. Száraz, szőkített hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Norella

2020. április 8.

jól kihasználható, tőbb célú olaj ,kellemes illattal .
Hajra ,körömágyra ,könyök szárazságra kitűnő !
Ez a mennyisèg sokáig elèg !! átlagban 2-3 naponta használom ,1-2 pupányit már kb 1 éve , és még negyede megvan !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

jól kihasználható, tőbb célú olaj ,kellemes illattal .
Hajra ,körömágyra ,könyök szárazságra kitűnő !

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenocarpus Bataua Fruit Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.