Rahua

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hajformázók

100%-ban természetes, alkoholmentes hajlakk. Puha, rugalmas tartást ad, a benne levő eukaliptusz és levendula revitalizálja a fejbőrt.

BabyDoll

2012. június 29.

Elöljáróban annyit mondanék, hogy aki a bukósisak keménységű frizurákat preferálja, inkább ne is olvasson tovább! Na, nem akarok diszkriminatív lenni, de ez tényleg nem a hajcsavarókban (és hajhálóban) alvó, idős nénik terméke.
Ez a nagyon könnyed (!) hajlakknak csúfolt permet észrevétlenül, kemény, durva tapintás, fehér szösz, fullasztó illat nélkül ad egy kellemes tartást a hajnak, miközben fixálja és felfrissíti. Apropó, illat: nem rossz, citromos, egész friss, nekem nem lesz a kedvencem.
A nagy szilikonmentes, natúr őrület híveinek remek alternatíva a hagyományos hajlakkok helyett, az összetevői magukért beszélnek. Jó hír, hogy a titokzatos rahua olajat, (amelynek eredetét továbbra is homály fedi), is kispórolták belőle.
Nekem bevált, bár igazság szerint, egy kezemen meg tudnám számolni, hány flakon hajlakkot fogyasztottam el, ezért inkább azt javaslom az ipari mennyiséget használóknak, hogy fontolják meg, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>