Ranavat

Ár:   $90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   $90
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 18-féle organikus összetevőt, köztük az 5%-nyi sáfránykivonatot tartalmazó ayurvedikus bőrfiatalító szérum királyi luxusban fürdeti az arcot. Az értékes olajkeveréken alapuló tápláló, hidratáló formula csökkentik az elszíneződéseket, és irritáció nélkül teszi ragyogóvá a bőrt. A sáfrány támogatja a sejtregenerációt, és helyreállítja a sérüléseket, selymesen aranyló fénnyel vonja be az arcot. Az A-vitaminban gazdag rózsaolaj feszesít, finomítja a bőr textúráját, csökkenti a gyulladást. enyhíti a bőrpírt, a kurkuma megakadályozza a pigmentfoltok kialakulását, és lágyatja a bőrt.  A rizskorpa hidratál, csökkenti a ráncokat és a hiperpigmentációt.