Rare Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Ár:   $20
Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Egy könnyű, hosszantartó folyékony pirosító, mely gyönyörűen eggyé válik a bőrrel, hogy egy finom, egészséges üdeséget kölcsönözzön annak.

12 árnyalatban, matt és fényes kivitelben kapható.

Rare Beauty Soft Pinch Liquid Blush
Ár: 10000 , Eladó: Juicyka
Állapot: Pár alkalommal haszánlt, Helyszín: Budapest X., fizetés: --
7000 Ft - Rare Beauty By Selena Gomez Soft Pinch Liquid Blush - Encourage
Ár: 7000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Több, mint a fele biztosan benne van, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Packeta/Ajánlott postán maradó előre utalás után

horvathszabinaa

2024. május 11.

Azt hittem megtaláltam életem pirosítóját, de sajnos nem:(. Nagyon elszomorít! Gyönyörű a színe, gyönyörűen pigmentál, de nekem egy óra múlva eltűnik az arcomról. Mindegy hogy sokat vagy keveset viszek fel belőle a végeredmény egy óra múlva ugyanaz. Semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

hannika9

2024. május 9.

A bliss árnyalatban vásároltam meg, azóta is csak ezt a pirosítót használom. Szerintem nagyon sokáig ki fog tartani. Ecsettel és szivaccsal is szépen el lehet dolgozni, de igyekezni kell, mert viszonylag gyorsan szárad. Nagyon pici elég belőle egy hétköznapi sminkhez, de könnyen építhető. Plusz pont a csomagolásért. Ízületi problémákkal is könnyű használni, ki-be csavarni a kupakját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

HipsterDoe

2024. március 3.

Több árnyalatban is birtoklom, és egyszerűen imádom. Nagyon kevés elegendő belőle. Mivel jelenleg a Love árnyalatot használom, amely egy matt finish-ű, mostanában a folyékony highlighterrel keverem, és így is nagyon kellemes vizuális hatása van, ahogy önmagában is.
Egy könnyekben végződő istenes nevetés próbáját már nem állja meg, de én így is imádom!❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 3.

Momiji

2024. február 27.

Imádom. Brutál pigmentált ezért nagyon kevés elég belőle, nekem a “Happy” árnyalat van meg, ecsettel dolgozom el és nagyon bájos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

sophia_27

2024. február 26.

nagyon erősen pigmentált, vigyázni kell vele, kevéstől is bohóc tud lenni az ember...viszont nem értem, hogy hová tűnik napközben, fixáló spray-t is fújok rá, de abszolút nem tartós nekem
szerintem nagyobb körülötte a hype
bontástól 1 év a szavidő, lehetetlen elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

szerintem nagyobb körülötte a hype
bontástól 1 év a szavidő, lehetetlen elhasználni

Plusskutya

2024. január 20.

Nem mondanám, hogy elsőre sikerült összebarátkoznunk... valószínűleg a Lucky árnyalatnak is köze van hozzá. Ez egy nagyon erőteljes pinkes hideg rózsaszín, nagyjából 1/2 pöttynyi elég egy-egy orcára, mert annyira ütős.
Ecsettel nem mutatott szépen, ujjbeggyel pedig nem szeretek pacsmagolni, félre is tettem.
Aztán néhány nap múlva jött az ihlet, előtúrtam egy mini beauty blendert, és megtörtént a csoda. Ha elég időt szánok az eldolgozására, a legszebb pirosítóm.
Kapkodós, rohanós reggeleken viszont biztosan messze kerülöm, mert a hanyag eldolgozásért foltokban büntet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 20.

zsanis9

2023. december 31.

Encourage árnyalatban van meg. Már legalább fél éve használom, nagyon kevés is elég belőle, mert iszonyatosan pigmentált. Könnyen eldolgozható, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 31.

GabyAvril13

2023. december 26.

A Bliss árnyalatot használom egy ideje. TÖKÉLETES! 1-1 pötty elég az orcára és szivaccsal eldolgozva gyönyörű! Tartós is.. mindenkinek ajánlom őket.

Közben a Joy árnyalatot is beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

Közben a Joy árnyalatot is beszereztem.

vozardomi

2023. november 25.

Ez az a pirosító, amire megéri költeni. Ha be tudjátok szerezni, akkor mindenképp tegyétek meg! Sok árnyalata van, mindenki találhat neki valót, nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég is. Gyönyörűen eldolgozható, tartós. A legjobb pirosító, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 25.

manobeka

2023. november 24.

Én is régóta szemeztem vele,mire a francia sephora elérhetővé tette a szállítást Magyarországra,a jó isten áldja meg őket ezért!Végre tudok Valentinot,Pradat,igazi high end cuccokat rendelni,vám nélkúl,jó áron.Én azért mivel sok hasonló termékem van,nem vagyok hasra esve tőle attó függetlenül,hogy jó.Szerintem az új Valentino multifunkciós pirosító és ajakrúzs a Liquirosso még jobb is.Ahány márka ,annyi fajta termék,kevés az,ami mindenkinek jó lesz.Én nagyon szeretem Laura Mercier és a Nars folyékony pirosítóit is.Szinte ugyanilyenek.Én mindig blenderrel viszek fel folyékony dolgokat az arca,akár alapozó,akár folyékony pirosító.Legjobb a kézfejről felvenni blenderrel és úgy felütögetni.Előtte már le van púderrel fixálva az alapozó és a pirosító után is még fixálom,nekem így minden egész nap tart,de a por alalpú is egész nap fent marad.Engem inkább elszomorít látni ,hogy Selena Gomez hiába a márka arca,mégiscsak egy báb,aki csak részben van ott a termék kifejlesztésénél,mégis megcsinálta a pénzét,szemben Charlotte Tilbury-vel,aki végig ott van egy-egy terméknél ,szívvel-lélekkel és látszik hogy szinte a márka a gyermeke is egyben,lásd a mai napig utánozhatatlan Hollywood fawless filtert.De visszatérve a termékre,ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 24.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propanediol

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.