Ratiopharm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Dolobene-ratiopharm gél az alkalmazás helyén gyulladásgátló, véralvadásgátló, fájdalomcsillapító hatást biztosít és csökkenti a duzzanatot.

gwendolen

2013. január 22.

Én is megkedveltem, mert nekem is használt. Plusz úgy hallani hogy ez a heparin-nátrium mint hatóanyag kevésbé kockázatos, mint a voltaren-es, diclac-os diklofenák. Heparin elvileg jó visszerekre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

amyesther

2012. október 5.

Ez egy elég jó gyulladásgátló krém.
Teniszkönyökre, zúzódásra igazán kellemes. Vastagon bekenem a kezelendő területet, rákötök egy vizes borogatást és elalszom. Reggelre minden szép és jó.
Az illata elég "erős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 5.

Ez egy elég jó gyulladásgátló krém.
Az illata elég "erős".

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.