Raunsborg

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pdori93, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

A Danish Beauty Award 2013 díjnyertes terméke. Ápoló és hidratáló kézkrém, amely gyorsan beszívódik a bőrbe anélkül, hogy zsírossá tenné. A hársfakivonat és az olívaolaj kombinációja ápoló hatással bír, míg az uborkakivonat fenntartja a bőr nedvességtartalmát.A kézkrémnek friss nyírfa illata van.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2020. augusztus 19.

Soha életemben nem hallottam a márkáról, egy előfizetős dobozban jutottam hozzá ehhez a kézkrémhez. Nagyon kellemes, nappali kézkrém. Pikka-pakk beszívódik, nem hagy semmilyen fura réteget a bőrön, kellően hidratál. Az illata csodás, friss, vizes illat. Télre nem hinném, hogy elég lenne. Szívesen elhasználtam, de nem gondolom csodaszernek. Az ára pedig elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Squalane eo 1 0