RIVAL loves me

Ár:   349 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, kímélő körömlakklemosó virágillattal és ápoló argánolajjal.

Akara

2020. április 5.

Nekem pirosgyümölcsös illatú van. Tök jó az illata. Jól is tisztít, meg nem is teszi tönkre a körmöm. Biztos, hogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Sterc

2020. február 2.

Valami virágillat tényleg érződik, de azért nyilván elég büdös, dehát ilyenek a körömlakklemosók. Amúgy tökéletes, simán leszedi a lakkot és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Gabria

2019. november 19.

Nos, ez a lemosó sajnos nem jött be annyira, mint a rózsaszín tesó. Azt imádom, ez már nem hagyott bennem ugyanolyan szép és jó emlékeket. Ugyan lemezek lemosásánál kb. nincs baj vele, na de a körmöknél... Felszedi a legfelső réteget, nem látok semmilyen ápoló hatást és tulajdonképpen elég ijesztően néznek ki utána a körmeim, miután ezzel mostam le. Nagyon rossz a szaga, még a szememet is csípte, nekem ez olyan büdös, pedig hozzászoktam már a büdös lakklemosókhoz és ilyenre nem is volt még példa. Az viszont igaz, hogy lehozza szépen a lakkokat, mint a tesója, de a rózsaszínhez képest ez bizony édeskevés. Viszont csak ezért kapja meg a 2 csillagot tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Nicu

2019. január 26.

Nekem nem tetszik az illata, elég kellemetlen és erős. A lakkokkal elbánik, a sötétekkel is. Viszont engem nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

umpalumpa

2018. november 29.

Az egyik legkellemetlenebb szagú lemosó, amivel dolgom volt. Virágillat, mi?
Emellett viszont nagyon jó acetonmentes létére. Ezeket nem szoktam szeretni, de ez jobb az eddigieknél. Könnyen leszedhető vele több réteg lakk is. Nagyon darabos csillámos lakkokat nem szoktam felkenni, a pici csillámokkal jól elbánik. Nem szárítja ki annyira a bőrömet és a körmömet, mint az acetonosok, ezért külön szeretem. Nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

Az egyik legkellemetlenebb szagú lemosó, amivel dolgom volt. Virágillat, mi?

Laura2000

2018. július 5.

Nagyon sokáig elég, jól leszedi a lakkot, és nekem fényesebb lett tőle a körmöm.
Hátrány az hogy a csillogós lakkokat nagyon nehezen szedi le, és a gyümölcsös verzió egy idő után megerjed a kis asztali kukámban a vattakorongon és pálinka szaga lesz (pedig 2 naponta ürítem).
De ennek ellenére ár-érték arányban jó kis termék :)

Update: Segített a körömnövekedésben!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

De ennek ellenére ár-érték arányban jó kis termék :)

Update: Segített a körömnövekedésben!!!

riaraven

2018. január 19.

Számomra zavaróan büdi, és nem szedi le szépen a lakkokat. Soha többet nem veszem meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

mse02

2017. március 1.

Nem olyan zavaróan büdös mint a többi körömlakklemosó, egy kis virágillatot érezni a szokásos szúrós szag mellett.
Jól tisztit, bár a csillámos lakkokat kicsit több idő vele leszedni.
Nem a legjobb, de megérdemli a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Jól tisztit, bár a csillámos lakkokat kicsit több idő vele leszedni.
Nem a legjobb, de megérdemli a 4*-ot.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.