RIVAL loves me

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású körmök, UV lámpa nélkül.

Niador

2019. február 24.

Tulajdonképpen nem rossz fedőlakk, de nem is a legjobb. Olcsó, gyorsan szárad, tartós, lassabban kopik tőle a lakk, de nekem nem lesz elég fényes, és bármilyen módon viszem fel, mindig apró buborékos a végeredmény. Na meg elég büdös is, de ez már kevésbé fontos szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

dorottya96

2018. november 28.

Régebben szerettem, újra is vettem párszor-de már nem tudom használni. Túl lassan szárad, és közel sem olyan a végeredménye, mint régebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

viviennoo

2018. április 21.

Meglep, hogy ilyen az értékelése. Én takarítóként dolgozom, sose bírta eddig semmilyen lakkom 2-3 napnál tovább. fedőlakkal se. 1 hete festettem ki a körmeim, majd ezt a fedőlakkot vittem fel rá. És szinte hibátlan az egész, csak azért fogom lemosni, mert lenőtt. Ugyanolyan fényes, szép, mintha most festettem volna kb, 1 helyen se pattogott le és nem is buborékos sehol. Nekem nagyon kellemes csalódás ez a termék, nem számítottam erre az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

PaNel95

2017. október 30.

Update: Játszottam kicsit vele, és azt hiszem megtaláltam a megfelelő használati módját. Ha úgy használom, hogy alig húzom le az üvegcse száján az ecsetet, és csak egyszer húzom át egy csíkban a körmöm, majd nem ezt a réteget kenem szét a körmömön, hanem újra bemártom az ecsetet és a körmöm kimaradó részét másik ecsetvonással vonom be, akkor nem lesz buborékos és lesz olyan vastag réteg rajta, ami már nagyon szép fényt ad a lakkoknak. Mondhatni méltó utóda lehet a régen imádott fedőlakkomnak.
Azért kap 5 csillagot, mert baromi gyorsan megszárad így is. Mondjuk így gyorsan is fogy, de így hátha elfogy addigra, mire elkezdene sűrűsödni. Elhasználom, de szerintem próbálkozni fogok más fedőlakkal is. De ha azok nem válnak be, akkor tuti erre visszatérek.

Nem rossz, de használtam már ennél jobbat is. Csak annak sajnos megváltoztatták az összetevőjét, és számomra használhatatlanná vált... :(
Már van egy RdeL Young lakkom, és annál is nagy szerelem az ecsete. Ennél szintúgy. A kerekített ecset kiváló ötlet! A szaga a megszokottnál büdösebb, de ez annyira nem befolyásol semmit, de kibontáskor azért megcsapott.
Viszont van pár hibája. Az egyik az, hogy vékony rétegben NEM SZABAD felkenni a már full mattra száradt lakkon sem, mert felszedi a lakkot. Nem észrevehető, ha egy színű az összes körmünk. De ha már több színnel festjük ki, akkor bizony már meglátszódik, hogy a másik körmünkön lévő szín bizony visszaköszön. Csak úgy szabad felvinni a körmökre, hogy az üvegcse száján minimálisan húzzuk le a lakkot és az ecsetet nem érintjük nagyon hozzá a körmünkhöz. Szerencsére így is tökéletesen megoldható a felvitele, hiszen a fedőlakk jól szétoszlatható, és nagy pozitívum, hogy még ilyen vastagabb rétegben is gyorsan megszárad. (Szóval nagyon kíváncsi leszek, mennyire tudom elhasználni majd az egész üveget, hiszen brutál gyorsan szárad a körmökön, és akkor nagy valószínűséggel az üvegcsében is..) Viszont vigyázni kell, hogy jól oszlassuk szét, valamint többször is húzzuk át a felületen az ecsetet, mert pár darab apró buborék keletkezhet a már megszáradt fedőlakkon, főleg a nagyobb köröm felületeken.
A másik, amivel nem vagyok megelégedve, az a fénye. Én nem számítok egy fedőlakktól sem gél lakk hatást, hiszen igazi gél lakk hatást a gél lakkok tudnak, szóval nálam ez nem elvárás. Viszont ennek a lakknak a fénye alighogy fényesebb annál, mint ahogyan a lakkok alapjáraton megszáradnak. Akik írták, hogy valóban gél lakk hatású, ők vagy még ennél is vastagabb rétegben kenték fel (pedig én sem sajnáltam a lakkot) vagy nemcsak egy rétegben (pedig egy fedőlakknak pont az a lényege, hogy egy kis réteg és gyönyörű fénye lesz) vagy még nem volt szerencséjük nagyon szép fényű fedőlakkhoz, mert ez azért messze áll a nagy fényvisszaverő hatástól. Pedig én sem a drága, nagy márkás fedőlakkokat használom. Sőt, a legszebb fényű és legjobb tartósságú fedőlakkom még ennél is olcsóbb volt, csak sajnos változtattak az összetételén.
A tartóssága átlagos. Nekem eleve 4-5-6 napot simán bírnak a lakkok a körmeimen alap- és fedőlakk használatával, bármilyen márkájú és színű lakkot is használjak.
Összességében nem rossz, de oda kell figyelni egy pár apróságra és akkor valóban szép lesz a végeredmény, de nagyon fényes körmöket, esetleg valódi gél lakk hatást ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

Saját alaplakkjával és lakkjával használtam. 5. napon kezd egyenletesen kopni. 7.napon mostam le a lenövés miatt :-)
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Csak ajánlani tudom

blankasara

2017. július 13.

Nem olvastam el a véleményeket krémmánián, gondoltam YOLO, jöjjön hát haza velem. Megleptek a buborékozásról szóló vélemények, nekem szerencsére semmi gondom vele és egyáltalán nem szedte fel a lakkot. Szép finist eredményezett, tényleg géles, jó áron volt és gyorsan megszáradt, összességben egyedül a szaga zavar. Visszatérek tartósságra vonatkozó update-tel, de egy négyest megelőlegezek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Zzzz

2017. június 19.

Azért én megcáfolnám az elöttem szólokat! Ma vettem meg és persze egyből kipróbáltam. Ennek a márkának a matt lakkjára nyomdáztam sima moyra lakkal majd felkentem 2 rétegbe vastagon le sem húztam az üveg száján. Gyorsan meg is száradt és nem vészes az illata. Nem rontotta el a mintát és buborékokat sem láttok. Remélem azért a többi lakkomat is szeretni fogja és tartós lesz. Más hasonló lakkokal mindig az a baj h az üveg felénél besűrűsödik és használhatatlan lesz, kíváncsi vagyok ez produkál e majd ilyent. Egyenlőre nálam 5 csillag aztán később még írok a tapasztalatokról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

LathatatlanOzike

2017. február 28.

Egyetértek a többiekkel. Használhatatlan, buborékokat csinál... Egyébként nagyon jó lenne, gyorsan szárad, tényleg géles, olcsó. Na, de így... Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

bandita

2016. október 1.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval.
Bár az ecset és a termék állaga szuperszónikus, mégis óriási szerencse, hogy próbamanikűrhöz próbáltam ki először fedőlakként, ugyanis élesben alkalmazva valószínűleg agyvérzést kaptam volna.
Csillapíthatatlan étvággyal falja fel a nyomda- és szabadkézi mintát, de még az alákent alaplakk színét is. Oké, hogy tükörfényes, gélhatású felületet nyújt, de mi értelme egy elcseszett manikűrt fényvarázzsal borítani?

Pénzkidobás volt, és sajnos még az üvegcsét sem tudom hasznosítani, tekintve, hogy nem átlátszó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval.

Zsuzska1979

2016. szeptember 26.

Gel hatású lesz a lakk ezzel ez igaz. Jó is lenne, de rettenetesen buborékosodik és az összes lakkozást tönkreteszi. Így viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol