RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   Rossmann

Bársonyos és lágy érzést, matt és hibátlan arcbőrt kölcsönöz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

6 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 10 g

Glorcika

2021. február 19.

Drogériás viszonylatban szerintem nagyon jó kis bronzosító, az illatát én szeretem, de nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

nellory816

2021. február 16.

Az oké, hogy fixál és jó az illata, de nem venném újra (02 fawn). Nekem nagyon plasztik és halott hatást kelt az arcomon, kicsit mindig olyan, mintha túl sokat használtam volna belőle, akkor is, ha amúgy éppen, hogy csak hozzáérintettem a homlokomhoz (púderező ecsettel). Teljesen elveszi a bőr természetes fényét számomra, de lehet, hogy zsírosabb bőrű embereknek pont tökéletes emiatt. Ár érték arányban egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

DorothySue

2020. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált, mert csinálja, amit kell: fixál.

Illatát pedig olyan kókuszosnak mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált, mert csinálja, amit kell: fixál.

Illatát pedig olyan kókuszosnak mondanám.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Féláron vettem, 400 ft körül, szóval sokat nem vártam tőle, de igazából teszi a dolgát, lefixálja az alapozót, korrektort, szóval meg vagyok elégedve vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

bolondaviki

2020. június 28.

Nem, nem képez hibátlan arcbőrt, de gyors fixálásra kiváló, és olcsó. Kicsit féltem, mert már csak a 02-es fawn árnyalat volt a polcon, amikor SOS-ben megvettem (féláron), de nem is üt el nagyon. Néha csak simán a napvédőre kenem, néha BB krémre fixáláshoz, nem is rossz. :) A parfüm miatt -1, bár legalább nem büdös, kínai szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

zsofikaa18

2020. május 30.

Én magába is szoktam használni hogy kicsit egységesebb, szebb legyen az arcbőröm és nagyon bevált. Minthogyha agy kis beuty efektet raktam volna az arcomra. Alapozóval kicsit én soknak érzem, de megfelelő mennyiségben nincs baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

HHH97

2020. április 9.

Hát ez... matt. De nagyon, már-már természetellenesen az én bőrömön. Az is lehet, hogy az árnyalatot rontottam el, egy kicsit sárgás a 01 Porcelain rajtam, de ennek ellenére szépen fixál, sokáig kitart. Szóval azért nem újravevős, de el fogom használni, mert szépen teszi dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Jayf

2019. december 10.

Hát én nem tudom mire jó ez a termék. Fedni egyáltalán nem fed, porol, semmilyen pluszt nem ad hozzá az alapozómhoz. Gyorsan le is pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Candy21

2019. július 1.

Nagyon kellemes meglepetés ez a termék. Gyorsan szükségem volt egy púderrel az ára miatt döntöttem e mellett, de nem fűztem hozzá nagy reményeket. Ehhez képest nagyon is jó egész finomra van őrölve nem lesz poros hatása az arcon szépen egységesít, van egy kis fedése. Nem lesz teljesen matt a hatása amit én nem bánok mert nagyon száraz a bőröm nem emeli ki a száraz részeket. Tartós is ebben a nagy melegben is elég soká fenn maradt. Engem az illata kicsit zavar jobbá örülnék neki ha illatanyag mentes lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

stripedpanda

2019. május 25.

Barátnőm ajánlására és az itt olvasott sok jó vélemény miatt vásároltam meg, nagyon megérte :) Kissé tartottam tőle, hogy semmire nem lesz jó, annyira olcsó. Ennek ellenére teszi a dolgát, fixál, mattít és jól működik az alapozóimmal. Én egy sima púderecsettel használom, úgy nem porol nagyon. A csomagolása nem tudom mennyire lesz strapabíró és zsírosabb bőrűeknek sem feltétlenül válhat be, de 750 ft-ért nem is kell csodát várni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.