RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csillagvirag87, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann

Fixáló spray lótusz és gyapot kivonattal. Növeli a smink tartósságát és friss érzetet nyújt.

Ár: 600 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni

Petra0408

2020. július 14.

Megvettem, de minek...
A legrosszabb fixáló spray, amit próbáltam.
Csak annyira büdös, hogy miután befújtam az arcom, ki kellett mennem a szobából, míg ki nem szellőzött. Esküszöm rosszabb, mint a hajlakk. Fixáló hatása nincs, cserébe csíp, mar, és ha az ajkamra megy még szörnyen keserű is. Elmondani nem tudom, mennyire rossz. 0 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Megvettem, de minek...
A legrosszabb fixáló spray, amit próbáltam.

Formidable

2019. december 9.

Nagyon megleptek az itt olvasott vélemények, mert nekem semmi bajom nincs ezzel a fixáló sprayvel. Tény, hogy sosem csinálok "full make-up"-ot, többnyire inkább a szemöldökömet és a szempillaspirálomat fixálom vele - erre bevált. Nekem a mennyiségére sincs panaszom, de azt persze nem tudhatom, hogy ha a teljes arcomra használnám, meddig lenne elég.
Az én bőrömet egyáltalán nem irritálta. Különösebb illata sincs szerintem.
Mielőtt ezt megvettem, a kozmetikusomnál találkoztam először sminkfixálóval "személyesen" - az hideg/kicsit vizes érzést kellett, ez a spray viszont egyáltalán nem ilyen.
A következő választásom mindenképpen egy nem hajtógázas fixáló lesz, de ezt is újravenném, ha úgy adódna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Az én bőrömet egyáltalán nem irritálta. Különösebb illata sincs szerintem.

BetterLori

2019. március 16.

fú de borzalmas volt a szaga! hatást illetően semmi extra, viszont nagyon gyorsan elfogyott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

KuliKali

2018. november 13.

Az Essence kiskiszerelésű fufukás fixálóját váltotta ez a kis spray. Azt azelőtt kb másfél évig vígan fújkáltam,ez ugyanakkora kiszereléssel másfél hónapot bírt... Nyilván hajtógázas,nem látszik mennyi van benne,stb. Viszont sokkal gyorsabban meg is száradt mint az Essence. Szembe nem kell belefújni,mert leoldja az egész szemfestéket úgy ahogy van... Nem egy nagy szám,valamennyire fixál,de újra biztosan nem veszem,már csak azért sem mert hajtógázas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

playergirl20

2018. október 11.

Nem néztem meg a boltban az összetevőit, sajnos. Az alkohol az első helyen szerepel, és konkrétan olyan mintha hajlakkot fújnék az arcomra. Borzasztóan csípi a szemet, és a sminket sem hosszabbítja meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

thymus

2018. augusztus 28.

Atyavilág, ezmegmiez? Magamra fújtam és gyakorlatilag kiégette a szemem, annyira alkoholos. Ezzel az erővel apám szilvapálinkáját is magamra locsolhattam volna. A sminkem valamivel tartósabb, de csak alig észrevehetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Olyan, mintha alkoholt fújkálnék az arcomra... Annyira tömör és erős szaga van, hogy nem tudok mit kezdeni vele, néhanapján a csillámos szemhéjpúdert fixálom vele, ha olyan helyre megyek, de amúgy ott áll a polcon. Ha lehetne, nulla csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Nihan

2018. március 25.

Olyan mintha tömény hajlakkot fújnék az arcomra, de nem a tartóssága miatt, hanem a töménysége, illata. Állandóan fulladoztam, köhögtem utána. Pedig meg volt 30 cm távolság. Konkrétan semmi hatást nem éreztem fixálás terén és napi használat mellett kifogott kb. 3 hét alatt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

random

2018. február 15.

árban nem vészes, a porlasztó az egyik legjobb amivel találkoztam, az illata finom, de hamar elillan, és gyorsan szárad. de a lényeget, hogy meghosszabbította volna a sminkem tartósságát, nem éreztem. viszont a púderezés utáni "porosságot" megszüntette. az én bajom vele, hogy az állam menti szárazabb foltot és a szememet csípte. úgy gondolom, hogy felesleges volt megvenni, ha teszek vizet egy pumpás spray-s üvegbe, az is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Zsanett1984

2017. december 19.

Vérlázító! Konkrétan lemarta az arcom :( pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Vérlázító! Konkrétan lemarta az arcom :( pénzkidobás!

Hidratálók: Propylene Glycol