RdeL Young

Ár:   449 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kétfázisú, intenzív körömápoló olaj a meggyötört körmöknek.

Clementine

2018. szeptember 24.

Nekem ez valahogy nem jött be. Elhasználtam a fél üveggel de semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Hecate

2018. augusztus 14.

Véleményeitek győztek meg róla, hogy adjak esélyt neki. Köszönöm lányok, mert nagyon elégedett vagyok vele. Első használat után enyhített a körömcsíkokon. Most már egy hete használom és tovább javult. A széles ecsetnek köszönhetően két-három mozdulattal megvan egy köröm, ráadásul az olaj nem csöpög le róla a kenés kezdetéig, ami nagy áldás. Az üvegben a színei szemnek kellemesek, a körmön átlátszó. Sokáig tart a kapott mennyiség, ára pedig baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

bszandra

2018. július 25.

Nagyon jól hidratálja a körömágyamat,nem is szükséges mindennap bekenni, ha sokat mosok kezet, akkor elég néhányszor egy héten. Kellemes illata van. Az árát pedig nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Ennie86

2017. június 22.

Gél lakkozás után szoktam bekenni a körömágyam. Nagyon finom málnás illata van és jól hidratálja a kirepedt bőrt. :) Érdemes volt megvenni. Tetszik a két fázis is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

pilleriin

2017. január 15.

Nagyon csúnya, csíkos, száraz, repedező körmeimet 2-3 használat után jobb állapotba hozta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

knoemi

2016. december 12.

Mikor megjelent a Rossmannban a márka, ez volt szinte az első, amit kipróbáltam. Egy hónapig folyamatosan kenegettem vele a körmeimet és picit a körömágyakat is. 10 percig hagytam hatni (az előtte megtísztított körmeimen), aztán letöröltem. Később hetente 2x használtam és egyértelműen erősödtek tőle a körmeim. Az illata nekem nem tetszik, de ugye itt nem ez a lényeg. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

6vilag

2016. augusztus 15.

Vettem kettőt, egyet a drága barátnőmnek, aki fodrász és egyet magamnak. Most tesztelem, mielőtt oda adnám az ajándékot. Kezeim igen kiszáradnak a napi munka során, így elhatároztam, hogy nemcsak a körmeimre, hanem teljes kézfejemre használom. Jól esik este a napi munka után felkenni ezt az olajos folyadékot, nyugtatja a kiszáradt bőrt. A körömágynál jól beledörzsölöm, ha beitta, akkor kenek rá egy kis kézkrémet. Nagyon jó, biztos veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

aranypáva

2016. április 19.

A körömerősítő átlátszó lakkal együtt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Először furcsa volt az állaga, amíg fenntvan nem nyúlhatok semmihez. A körömlakkozás előtt használom, fennhagyom kb 10 percig. A két erősítő szuperül kiegészíti egymást, ha elfogy biztos újraveszem mert 1 hét alatt rendbe tették a körmeim, mióta ezeket használom nem tört le, vált ketté, vagy repedezett be. Persze 2-3 használat kellett hozzá, de mivel nagyon gyakran festem a körmeim, gyakran is tudom használni. Az ára is szuper, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Luckuska

2016. március 25.

Update: Pár hónapos használat után mintha elkezdene besűrűsödni, darabkás az olaj, és elég gusztustalan is. Ezt a történést nem tudom hova tenni, de így nem szívesen használom. Még a tartósítószer mentes bio olajak is 1,5 évig tartják az állagukat, minőségüket. Újra venni biztosan nem fogom, pedig elégedett voltam a termékkel.

Gél lakkozom a körmeimet, így körömerősítés és ápolás céljából rendszeresen használom, és elégedett vagyok vele. Keveset teszek a körömágyra, és azt elmaszírozom, így szépen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Adél Zsanna

2016. január 15.

Köröm regenerálásban vagyok mert rettenetesen tönkrevágtam a körmeim a gél lakkal (nem magamnak csin.) így ma betértem a rossmannba egy körömerősőért mert a miss sporty amit vettem kalap sz*rt nem ér.... Ezt az olajat is megvettem mert nekem rettenetesen ki tud száradni a körömágyam most meg hideg isbvan,katasztrófa :(
Első benyomásom,hogy szuper kis termék,ami lassan de biztosan szívódik be és egy használat után is erdményt.mutat. másodlagos de az illata is szuper és nagyon olcsó :)
(még updatelek, nálam.xtrme körülményeknek van kitéve)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

(még updatelek, nálam.xtrme körülményeknek van kitéve)

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus színező anyag. (Lila)