RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geannika, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   Rossmann

Szivárványos highlighter púder a tökéletes ragyogásért.

Horvathangelika1

2019. június 25.

A kék szín olyan az arcomon, mintha bevertek volna. A többi, világosabb használható, a szemhéjamra is tettem, teljesen jó. Csillámos, épp annyira pigmentalt mint amilyennek látszik. Akciósan 600ft volt, de a teljes árat már nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

random

2019. január 16.

szép fényes, könnyen eldolgozható, szinte krémes és kevés is elég belőle. viszont a színe nem valami univerzális, mert nagyon világos, és fehéres. a képen látható, 01 candyland ráadásul elég hideg is, és a színek nem is igazán különülnek el.. unikornisos tematikájú sminkekhez jó lehet, mindennapra nem igazán javaslom. a 02 my unicorn az valamivel kevésbé hideg tónusú, azt talán jobban el tudom képzelni egy átlagos sminkhez, plusz a színek is jobban elkülönülnek (tehát felvihető "sávosan" is). ami nem igazán tetszik, hogy nem valami tartós, plusz mászkál, akár van alatta valami (krémes, vagy púderes, vagy mindkettő), akár nincs. nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

rosa.love

2018. december 7.

Egeszen jol pigmentalt, viszont nekem sorozatosan pattanasokat okozott az arccsontomon ahol hasznaltam.
Amugy a kek es zold szin szerintem tul elenk benne, magamon nem tetszik. Valahogy szebb vegeredmenyt vartam. Szoval nem lopta be magat a szivembe sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate