RIVAL loves me

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirmur, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Rizspúder. Laza, átlátszó púder a tökéletesen matt kinézetért.

kottazur

2020. január 13.

Szépen fixál, olcsó, és nem fényesedek át alatta. Ha ez elfogy (évek múlva, előreláthatólag :D), és még lesz a kínálatban, újraveszem! Az illata is nagyon tetszik, hogy nem az a tipik nagymama-púder illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Repirton

2020. január 3.

Jól fixál, jól mattít. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Jól fixál, jól mattít. Szeretem.

Petyuska

2019. július 22.

Hát én imádom ezt a púdert. Úgy tudom, bár ne legyen igazam, hogy ki fogják vonni a forgalomból, mint mindent amit korábban szerettem. :(
A természetesebb hatásért púder után fixáló spray-t használok, majd blenderrel körbetapogatom az arcom, így nem lesz olyan hatása, mintha porcukorba fejelt volna bele az ember. Nagyon szeretem, simán veri a drága púdereket. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Loona

2019. május 29.

Kőpúderről váltottam, az első por állagú púder, amit kipróbáltam. Impulzusvásárlás volt: fogyóban volt otthon a mattító púder, de azért nem volt szupersürgős a vásárlás, nem ezért mentem be a boltba, de megláttam a kiárusítós fakkban, és gondoltam, teszek vele egy próbát. Valamiért az, hogy rizsből van, eléggé megpiszkálta a fantáriámat ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjam azt a tényt, hogy voltaképp semmi bajom nem volt a préselt púderrel, és alapból most is azt terveztem vásárolni. A kasszánál ugyan kiderült, hogy véletlen volt a fakkban, nem kifutó termék, de mivel nem volt vészes az ára - akciósan és kuponnal 600 forint alatt volt - és a rizs továbbra is eléggé piszkált :D gondoltam, egy próbát megér.

A használata nekem a préselt púder után picit macerás (kabuki ecsettel ütögetem az arcbőrömre/be a kupakba szórt terméket - amikor a cucc a kupakban van, onnantól ugyanolyan a dolog, viszont a kupak lecsavarás, puffni eltávolítás, kupakba szórás plusz lépések a "csak felpattintom a kupakot és felveszem az ecsettel a púdert"-porpúderhez szokott fejemnek, és persze többször kell utántölteni, mert több hónap alatt sem sikerült belőni, hogy mennyi kell egy alkalommal), de az eredménnyel elégedett vagyok: nem szárít, szépen mattít. Valamiért az elmúlt bő egy hónapban már kora délutánra átfényesedik/ragacsossá válik az arcom (az új C-viaminos szérumomra gyanakszom), ha viszont ezt is használom a fényvédő fölé, csak késő estére jelentkezik némi visszafogott ragacsosság. Sokat felvíve sem lesz fehér, maszkos hatása, szépen, színtelenül beleolvad a fényvédőbe, és a nap folyamán sem válik láthatóvá. Irritációt, pórus-eltömítést nem vettem észre.

Érdekes, hogy a doboz szerint csak 6 hónapig áll el - az ilyesmit ilyen típusú terméknél látható indok (pl. állag/szag megváltozása) hiányában nem nagyon szoktam komolyan venni, így kíváncsi vagyok, hogy észreveszek-e majd valami változást az állagában (talán azt tudom elképzelni, hogy a levegővel érintkezve, annak nedvességtartalma miatt idővel összeáll?), és tényleg ilyen kevés időt fog-e kibírni. Ha igen, akkor morcos leszek, mert elég nagy adag, alapból nekem ez évekig elég lenne...

Összességében kellemes meglepetés, de a macerás(abb) használata miatt egy csillagot levonok, és ha elfogyott, szerintem ismét visszatérek a préselt púderekhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Nikki1202

2019. május 24.

Összességében meg voltam vele elégedve, a kőpúderek sokaságával ellentétben nem lett maszkos a hatás, könnyed mégis szépen fixál. Ár érték arányban nagyon is megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol