Rival De Loop  Young Big In Japan Rouge And Highlighter Palette

RIVAL loves me

Rival De Loop Young Big In Japan Rouge And Highlighter Palette

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanita37, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Rossmann

6 highlightert tartalmazó paletta "kawaii" csomagolással.

Raaya

2019. augusztus 20.

Nagyon jó paletta, gyönyörűek a színek, az állaguk krémes, extrém pigmentáltak! Hétköznapokra is tökéletesen használhatóak, akkor viszont nagyon keveset kell felvinni belőle. Helyén marad, nem potyog. Leárazva vettem 750ft-ért, de az eredeti árát is megéri! Sőt! Pirosítónak nem igazán használom, mivel az összes szín csillogós, így inkább mondanám highlighternek mindet:) Kedvencem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

random

2019. július 6.

ó, hogy én ezt mennyit kerestem bakker... dióhéjban: konkrétan annyira kellett, hogy miután megvettem és hazafelé elvesztettem, megvettem megint. és még vennék egyet tartalékba is, úgy is, hogy sokára fogyna csak el.
igazából csak az alsó sor középső színe miatt akartam ezt nagyon, az egy elképesztően szép bordó - persze szemhéjpúdernek kellett, arcra ez túlontúl sötét nekem tejfehérkének. na de aztán jött a meglepi... a bal alsó szín a tökéletes highlighter nekem. de amúgy szerintem minden bőrszín talál benne megfelelő színt, sőt a rózsaszín akár pirosító-toppernek is elmenne. az az extra sárga meg olyan Trophy Wife, hófehérkéknek (és a rainbow shimmerből meg pont a sárga hiányzik) ja, és hogy milyen elképesztően pigmentáltak a színek, és milyen fényesek, arra nincsenek szavaim. elég puhák mondjuk, szóval legtöbbször nem is a szokásos legyezőecsettel viszem fel (az rengeteget venne fel), hanem az essence hololighter ecsetét használom hozzá, ezzel fel tudom vinni olyan finoman hogy mindennapra is alkalmas legyen. szóval, ez most ömlengés lett... de megérdemli. az összes lou-manizernek sem örültem volna jobban, mint ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate