RdeL Young

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   Rossmann

12 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Rival de Loop RdeL Young XXL Nude Szemhéjpúderpaletta/szemfesték/szemhéjpúder paletta - 01 Nude
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 0,5x próbált (csak kézfejen), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 600 + pk , Eladó: eeinhr
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetés banki utalással, posta,foxpost,személyes átvétel lehetséges.
D0rkaa

2019. március 20.

Mindennapi használatra tökéletes! Szerintem amit várni lehet tőle azt hozza. Kissé porzik de nem vészesen. Szintén Rdel Young szemhéj alapozóval egész nap fennmarad.

D0rkaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

pcsengi99

2019. március 14.

Igazabol gyakorolni vettem meg, nem rakok napi szinten sok sminket a fejemre, igy egyenlore eleg ez a paletta. Profiknak nem ajanlanam, lehetne pigmentaltabb (en nem rajongok azert ha nagyon latszik a szemhejpuderem igy engem nem zavar) es sajnos elegge porzik, a csillamos szinek tonkrevagjak a sminkem:( de ettol fuggetlenul szeretem, a matt arnyalatokkal nincs bajom

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

jakabvivii

2018. december 3.

Gyakorolni vettem ezt a palettát, viszont iszonyatosan porzik. A szinek nagyon tetszettek, de sajnos a matt színek alig látszanak akárhogy próbálkoztam, a többi is csak ha sokat viszek fel belőle. Nagy csalódás volt ez.

jakabvivii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Akossbunny

2018. szeptember 26.

Nem igazán pigmentáltak a színek,porzik nehéz vele ez miatt dolgozni nem lehet éles vonalakat festeni vele mert elég gyengék a színek.A fekete nem igazán fekete.De van két árnyalata ami egész használható.Ár értékbe szerintem egész jó,de aki profibb annak ez nem lesz elég.A doboza gagyi műanyag ami nagyon hamar törik nekem már csak egy befőttes gumi tartja a tetejét az aljához.De egy kezdőnek illetve olyan embernek aki tényleg szinte a nomakeup makeupot akar elkészíteni annak szerintem egész használható.

Akossbunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Susie0011

2018. május 21.

A kedvenc palettám van benne csillogó és matt árnyalatok is a doboza már széjjel ment de a színek.. imádom
mindennapi sminkre tökéletes szerintem

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

mindennapi sminkre tökéletes szerintem

Simonbogi

2018. május 16.

Nem igazán pigmentált, nagyon porzik és nehéz vele dolgozni. Szerintem a Lovely-s sokkal jobb.

Simonbogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Kuro

2018. május 6.

Az ára miatt vettem meg, az előttem lévő hozzászólóhoz hasonlóan én is egyelőre gyakorolni. Nekem azért működött, hétköznapi smink elkészítésére teljesen jó, legalábbis az én szememen látszott, és ki is bírta a nap végéig. Azonban tényleg nagyon porzik, óvatosan kell felvinni, és a legtöbb szín alig pigmentált. A fényesebb/csillámosabb árnyalatok mintha erősebbek lennének (bánatomra, mert nekem pont a matt színek kellenének, de sebaj). Elhasználom, mert tényleg nem drága más drogáriás, nagyobb márkák palettáihoz képest, de ha elfogy, inkább beruházok egy drágábbra. Első palettának azonban tökéletes, főleg azoknak, akik nem minden nap sminkelnek.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

patakiboglarka92

2018. március 17.

Nem fűztem hozzá sok reményt az ára miatt, úgy voltam vele, hogy szeretnék megtanulni sminkelni, teljesen jó lesz gyakorolni. Próbáltam volna dolgozni vele, de egyszerűen semmi nem látszik belőle ha felkenem pedig nagyon sokat próbálkoztam vele. Illetve borzasztóan porzik is...

patakiboglarka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kence123

2018. január 14.

Mindenféle sminket el lehet készíteni belőle a nagy színválaszték miatt.Nem a legtartósabb szemhélypúderek de nagyon jó az áruk.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Kiezapcsa

2017. december 9.

RdeL szemhéj alapra felvíve kibír egy napot. A drogériás szintet hozza, nem minden szín jött be felkenve, de ennyi pénzért szerintem ez se tragédia.
Pozitívum, hogy nem szárítja a szemhéjam. Csak azért 4* mert szemhéjalap nélkül elmászik.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen