RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann

12 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ezen a szemhéjpúder palettán a színek harmonikus összjátékát látjuk. A tiszta színek és árnyalatok matt és csillogó megjelenést kölcsönöznek, felruházva a szemet egy titokzatos mélységgel és kifejezőkészséggel. A púderes, lágy textúrájú szemhéjpúder erős, trend színekkel teszi felejthetetlenné a szemed. Használatával minden alkalomra varázsolni tudsz magadnak egy tökéletes sminket.

kitti701

2020. október 19.

Ez volt a legelső palettám, amit valaha vettem magamnak. Ahogy elnézem, a barna és a csillogós rózsaszíneken kívül nem igazán használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Redis

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 13.

2. palettám. Mivel nem volt olyan rég és nem is sminkelem magam szét, néha-néha használom. Nem kell hogy feltűnő legyen, egy sima napra pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Palma215

2020. június 30.

Szerintem megfelelően pigmentált, szép, lágy, rózsás nude paletta, kifejezetten azért szeretem, mert nem hivalkodó, szerintem megfelelően pigmentált, a színek viszont egyáltalán nem hivalkodóak. Szemhéjalapon egy fél napot szépen kibírt minden elmozdulás nélkül, hosszabb időre még nem teszteltem. Összességében szerintem egész jó cucc :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Jdit04

2020. április 3.

Az egyik első palettáim egyike volt, valószínűleg ezért is szerettem. Olcsó, ár-érték arányban jónak mondható. Persze meg sem közelít pl. egy Sleek vagy Pupa terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

kata07

2020. január 19.

Nekem sajnos nem vált be.Kezdő sminkelőnek tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Nekem sajnos nem vált be.Kezdő sminkelőnek tökéletes.

kindliviki

2019. október 11.

Olcsó és jó kis paletta. Kicsit potyog, de szép pigmentáltak a színek és tartósak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

brigi511

2019. szeptember 21.

Ez volt az első paletta, amit megvettem a márkától is, meg úgy alapvetően. Kezdőként jó, viszont potyog, és nem minden színe (főleg a világosak) pigmentált. Most már inkább a márkának a glam nevezetű palettáját venném meg. Viszont, ezért az árért még mindig nem bántam meg a megvételét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Laraa

2019. június 28.

Annak ellenére, hogy nem a legjobb minőségű termék, nekem az egyik kedvenc palettám. Akciósan 669 forintért jutottam hozzá a Rossmannban, ár-érték arányban szerintem teljesen megéri. Nagyon szeretem a színeket benne, minőségéhez képest elég pigmentált, kezdőknek illetve hétköznapi használatra szemhéjalappal tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

MogyorosCsoki

2019. június 24.

Ha tehetném, inkább nem venném meg :( A színek nem valami tartósak, a sötétek valamenyire fognak, de a világosak szinte láthatatlanok. Ez egy nagy NEM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Kittyki

2019. június 17.

Tökéletes paletta kezdőként. Kissé porzik, de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Tökéletes paletta kezdőként. Kissé porzik, de nem rossz.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen