RdeL Young

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann

12 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ezen a szemhéjpúder palettán a színek harmonikus összjátékát látjuk. A tiszta színek és árnyalatok matt és csillogó megjelenést kölcsönöznek, felruházva a szemet egy titokzatos mélységgel és kifejezőkészséggel. A púderes, lágy textúrájú szemhéjpúder erős, trend színekkel teszi felejthetetlenné a szemed. Használatával minden alkalomra varázsolni tudsz magadnak egy tökéletes sminket.

kata07

2020. január 19.

Nekem sajnos nem vált be.Kezdő sminkelőnek tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

Nekem sajnos nem vált be.Kezdő sminkelőnek tökéletes.

kindliviki

2019. október 11.

Olcsó és jó kis paletta. Kicsit potyog, de szép pigmentáltak a színek és tartósak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

brigi511

2019. szeptember 21.

Ez volt az első paletta, amit megvettem a márkától is, meg úgy alapvetően. Kezdőként jó, viszont potyog, és nem minden színe (főleg a világosak) pigmentált. Most már inkább a márkának a glam nevezetű palettáját venném meg. Viszont, ezért az árért még mindig nem bántam meg a megvételét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Laraa

2019. június 28.

Annak ellenére, hogy nem a legjobb minőségű termék, nekem az egyik kedvenc palettám. Akciósan 669 forintért jutottam hozzá a Rossmannban, ár-érték arányban szerintem teljesen megéri. Nagyon szeretem a színeket benne, minőségéhez képest elég pigmentált, kezdőknek illetve hétköznapi használatra szemhéjalappal tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

MogyorosCsoki

2019. június 24.

Ha tehetném, inkább nem venném meg :( A színek nem valami tartósak, a sötétek valamenyire fognak, de a világosak szinte láthatatlanok. Ez egy nagy NEM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Kittyki

2019. június 17.

Tökéletes paletta kezdőként. Kissé porzik, de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Tökéletes paletta kezdőként. Kissé porzik, de nem rossz.

Zsanita

2019. június 16.

Ohh, nekem olyan tökéletesen működik ez a paletta, hogy azt leírni se tudom!
Nagyon szép színeket tartalmaz, szinte az összeset tudom használni valamilyen alkalomra. Együtt használva néhány mattot és egy csillogósat pedig perfekt hétköznapi sminket tudok létrehozni. Nagyon könnyű vele dolgozni, és meglepően pigmentált.
Sötétebb és világosabb bőrtónusúaknak is ajánlom, akik szeretik a finom, visszafogott színeket.
Ne higgyetek azoknak, akik az ára miatt húzzák le, igazán minőségi termék! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Ohh, nekem olyan tökéletesen működik ez a paletta, hogy azt leírni se tudom!
Ne higgyetek azoknak, akik az ára miatt húzzák le, igazán minőségi termék! :))

Szabina565

2019. április 25.

Ilyen ár értékben érthető, hogy nem a legjobb. Számomra a csillogós színek pl. jobbról negyedik alig akart látszódni a szemhéjamon így több rétegben kellett felkennem, pedig base-t is használtam alá. Swatchon jobbnak néz ki, bár a fekete úgy is elég gyenge. A matt színek valamivel pigmentáltabbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Evelyn31

2019. április 2.

Nem használtam sokáig,a színek szépek,bár a többsége használhatatlan,porzik is. Tovább ajándékoztam,hátha a barátnőmnek jobban beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Briginam

2019. április 1.

Iszonyat gagyi.
Egy ket szint hasznaltam csak, mert a tobbi semmit sem er.( balrol a negyediket, es jobbrol a negyediket)
Penzkidobas

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Iszonyat gagyi.
Penzkidobas

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen