RdeL Young

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Rossmann

Természetes, napbarnult arcbőrt és fiss kisugárzást varázsol.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

Dodo33

2020. április 16.

Olyan bronzositot kerestem, aminek szep osszetevoi vannak, nem draga es a legfontosabb, hogy nem narancssarga, hanem barnas. Es megtalaltam ezt! Tokeletes, jol pigmentalt, szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Guinevere97

2019. június 26.

Nagyon szeretem! Szép összetevői vannak, nem irritálja a bőröm.
Borzasztóan világos a bőrszínem, nehéz hozzá színt találni, de ez végre nem sárgás és nem is túl sötét árnyalat, kellemes, meleg színe van. Örülök, hogy nem csillog, inkább mattnak mondanám. Nekem jól szuperál pirosító helyett, illetve kicsi arckontúrozáshoz is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Nagyon szeretem! Szép összetevői vannak, nem irritálja a bőröm.

zfruzsi

2019. április 9.

egy mikrocsillámokat tartalmazó verzióm volt meg belőle és imádtam - az utolsó porszemig elhasználtam és legszívesebben azonnal újravettem volna, de szeretném használni a mostanra felhalmozott többi bronzeremet is, így ez várat magára, de valamikor biztos újraveszem, mert nagyon elégedett voltam vele és szuper áron is kapható - szerintem nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

carolinett33

2018. június 29.

nekem a világos van meg a mattok közül, szerintem eléggé narancssárga, de az én bőrömhöz elég jól megy, csak nem annyira kifinomult a hatása. negatívumként annyi, hogy annyira azért nem jó a textúrája, kicsit krétás hatást kelt. de szívesen használtam alapvetően, és igen, jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

javi

2018. május 27.

03 matt bronze; nekem túl narancssárga. A tartósságán lehetne javítani, és nehezen tudok felvenni belőle. Nem vártam, hogy tökéletes lesz, de azért ennél jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Nagyon fed, kevés kell belőle, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon fed, kevés kell belőle, imádom :)

nagyrenii

2017. június 1.

02 shiny sunset árnyalat van meg, nagyon jó, erős színe van, nem kell belőle sokat használni, az illata ugyanaz a kókuszos mint egy másik rdel púderemnek, én szeretem, ugyanakkor a hófehér bőrömhöz nagyon narancsos volt. Nem akarom lepontozni, mert nekem csak az árnyalat volt problémás, egyébként jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Nagyon megéri az árát. Kellően pigmentált, matt, természetes hatást kelt, de azért a Hoola bronzosítómat nem cserélném le erre:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

alexaharis

2017. április 29.

Könnyed,matt és jól pigmentált. Mindent tud amit egy bronzosítónak tudnia kell (nálam).
Nem porzik és nem mozdul el, mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Nem porzik és nem mozdul el, mindennapokra tökéletes.

Kittus2000

2017. április 29.

Elég matt és nagyon pigmentált vigyázni kell vele és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Elég matt és nagyon pigmentált vigyázni kell vele és nagyon jó az illata.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol