RdeL Young

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Rossmann

Dúsító, vízálló szempillaspirál.

Ralph

2019. december 16.

Szúrta a szememet (lehet hogy a kontaktlencse miatt), viszont nagyon szép feketék lettek tőle a pilláim, és tényleg állta a vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

KST

2018. december 14.

Korábban többen írták, hogy csomós, rögös a cucc. Ezt én is meg tudom erősíteni. A pillákra kis szálak ragadnak, gondolom ez akar lenni a hosszabbítás/dúsítás. Ez így működhetne is, viszont ezek a szálak nem szálacskák, amik feltűnés nélkül ráépülnek a saját pilládra, hanem rögök, és közelről megnézve ki lehet szúrni, hogy valami nem okés azokkal a pillákkal. Ami pozitív, hogy szép feketére befogja a pillákat. Nekem a kefét is szokni kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

nikiam97488

2018. december 6.

A vízálló hatásáról nem tudok nyilatkozni, de a felvitele könnyű, nem vesz fel a keféje sok réteget. Szépen építhető, természetes hatást tud az ember vele kiváltani. Hosszít és könnyen lejön micellás -olajos arclemosóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

anetta.filip

2018. július 3.

Ezt kicsit nehezebb használnom, mint a márka másik vízálló spiráljàt, de azért el fogom használni. Az enyém nincs kiszàradva, nem pergett, nem maszatolódott, különösebb gondom nem volt vele. Olcsó. Egyelőre csak alsó szempillákra használtam, mert felül volt 2D szálas pillám, de majd meglátjuk ha lepotyog miket fogok használni.:) Eddigi tapasztalataim alapján adok neki egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Ditte0729

2018. június 15.

Első vízálló spirálom.
Sokáig válogattam, majd ezt dobtam be a kosaramba. Nem bántam meg.
Miután megvettem másnap munka után wellnessezni mentünk párommal. Egyész nap kitartott és a fürdőzést, gőzkabint és a szaunát is kibírta. Azóta is szívesebben nyúlok ezután a spirál után mint a maybelline Szempillaspirálomért. Ráadásul a Cosmia micellás vízzel dörzsölés nélkül lehön. Nekem pozitív csalódás 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Első vízálló spirálom.
Sokáig válogattam, majd ezt dobtam be a kosaramba. Nem bántam meg.

_zsulu_

2018. január 16.

Mikor tanulom meg, hogy a "csak párszáz forint, fú de olcsó" cuccok a legdrágábbak? :D Kb. 500 ft-ért vettem, így bekerült még egy cucc a soha nem fogom használni spiráljaim közé, kb. hatodikként. A festék csomós, felkenve pici rögök vannak a szempillámon, amik a nap folyamán leperegnek szépen. Ezen felül nem csinál semmit, csak kicsit beszinezi a pilláimat. Olyan mintha egyáltalán nem száradna meg amúgy, mert ha hozzáérek, ragacsos, nedves érzetű. És amit még eddig egy spirálnál sem tapasztaltam: pislogás közben összegabalyodnak tőle a szempilláim :D Konkrétan kócosak tőle! Rettenetes, komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Feketemacska

2017. december 26.

Szerettem volna valamilyen vízálló spirált is mivel itt az ősz mostmár, de nem akartam sokat költeni rá. Ezt választottam de nem lett a kedvencem. Első körben az tűnt fel, hogy rettentő szaga van. Nagyon tömény. A festék maga is elég csomós a spirálon. Felvinni egyszerű, és egész szépen is lehet vele dolgozni, nem ragadtak össze a pilláim, szóval szép volt. De egy két óra múlva elkezdett leperegni a festék a szempillámról a szemem alá. Ez így szinte használhatatlan. Ki szeretne úgy kinézni mint egy mosómedve? A Rival De Loop kétfázisú szemfestéklemosójával szépen lejött, gyorsan, nem kellett dörzsöljük, úgyhogy az jó. De ez a spirál... Inkább maradok a másik márkánál ami már bevált egyszer. Szerencsére nem volt drága 600 Ft.

Update: Olyan gyorsan lepergett a szemem alá a festék, hogy felesleges volt egyáltalán felkenni. A szaga is olyan érdekes, csípősnek tűnt ezért inkább a kukában landolt. Felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Domcsa

2017. december 2.

Vízálló és a pilláim dupla akkorák lettek tőle, mint előtte. Ha a márkának a szempillaspirál bázisát is használom alá akkor meg hosszabbak lesznek a pilláim és nem csomósodik össze tőle, nem pereg le. A lemosása egy kicsit nehezebb, mit a simáké, de ez érthető, mivel vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Lola2003

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 5.

Én ma vettem ezt a szempillaspirált és nekem eddig nagyon bejön szép pillákat csinál és elég egy rétegben felvinnem és már látszik a különbség. Eddig még ezt tapasztaltam még nemtudom hogy hosszútávon hogy fog teljesíteni de nekem eddig tetszik!😀😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

stenonis

2016. január 10.

Vacak. Vízállónak vízálló, de nagyon csomós és száraz. Megpróbáltam egy kis szemcseppel orvosolni, még mindig nagyon csomós, talán az alapja folyékonyabb lett. Viszont még mindig használhatatlan, a pillák rosszabbul néznek ki vele, mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Trimethylsiloxysilicate, Paraffin, Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate