Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok

Szárazsampon a hosszantartó hatással

• Eltávolítja a fölösleges faggyút a hajból és matt hatást biztosít
  • Segítségével a szárított frizura tovább megőrzi tartását.

csboglarka88

2016. június 29.

Ahhoz képest, amit vártam tőle, nem igazán teljesítette. 4000 ft egy kicsit sok volt így érte, fodrászom beszélt rá, én meg elhittem, de ez mellényúlás volt sajnos. Nehezen tudtam eldolgozni csak a hajamba, viszont ha reggel befújtam, a nap második felére vállalhatatlan lett már a, borzasztóan zsírosította és elnehezítette. De én valahogy más Redken termékkel sem vagyok jóban, egyszerűen nem váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

wishes

2014. június 23.

Gyönyörű rózsaszín flakon, sztárblogger reklámarc pinkre rúzsozott ajkakkal, tökéletes frizurával.... Bling-bling! Bizony kigyullad az ember lányának fejében a kellkellkell lámpa.
Nos a kifújáskor megcsapó mentolos rágóillat már első körben nem volt túl szimpi, de még meg tudtam volna bocsájtani neki. Azt viszont már nem tudom, hogy már az 1-2 pár napos hajra használva használva is csapnivaló szárazsamponként, szinte nem is csinál vele semmit.... Finistermékként is kipróbáltam, de sajnos úgy sem tolja ki a köv hajmosásig eltelt időt, bár tény, ad egy kis volument a hajnak, főleg, ha azt a tesókájával, az Express Primerrel kezeltem elő.
Hát, kicsit csalódott vagyok a termékkel kapcsolatban, mert nem annyira sokoldalú, mint ahogy be van állítva, de a primerével együtt használva el lehet fújkálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisobutyl Adipate
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag