Réell'e

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: rekacska24, az összetevőket feltöltötte: Kamilla80, Módosítva: 2018. november 7.

Kategória:   Hajfestékek

Másodpercek alatt beszínezi a hajtöveket, és megbízhatóan elfedi a lenövéseket. Megfelelő takarást biztosít a következő hajmosásig.

Ár: 900 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Deena

2019. április 26.

Sajnos csatlakozom az előttem szólókhoz. Ugyan én a szőke változatát vásároltam meg. Nagy hiba volt...
Középszőke az eredeti hajszínem. Így gondoltam csak csak nem lövök annyira mellé.

De az égvilágon semmit se csinált vele... Én is észleltem a ragacsos zsíros hatást... BORZALOM! 😓 a lenövés meg megmaradt :) a termék landolt a kukába mert oda való ☹

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

jujitanti

2019. február 22.

Csúnyán fed, zsíros hatású a haj tőle.
Nagyon látszik, minden festékporos a környezetében.
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Csúnyán fed, zsíros hatású a haj tőle.
Nagyon látszik, minden festékporos a környezetében.
Nem ajánlom.

Hester

2019. január 30.

Vacak. Szempillantás alatt elfogyott, pedig szinte csak próbalgattam. Összefogott hajon, a halántékomra fújtam, hogy az idegesítő ősz hajszálakat elfedje. Nem működik, hiába. Fura, ragacsos fénye lett a hajamnak; fog és szárít. És a lényeg: nem fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

monique001

2018. november 9.

Sajnos nem ér semmit. Az ősz hajszál vígan fehérlik továbbra is, ellenben a fejbőröm csípődik és barna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

cyrrusz

2018. július 7.

Én kipróbáltam, és sokkal jobbnak találtam,mint a L'oreal és a Syoss hasonló termékeit! Nem ragad tőle a hajam, nem fogja össze a kezem.A továbbiakban ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

hennniii

2018. március 21.

Én ugyan nem használtam, de anyukám próbálta és nagyon utálta, teljes pénzkidobás! Semmit se ér kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

ErdelyiDiana

2018. március 21.

Sajnálom, hogy én nyitom a sort és pont egy ilyen véleménnyel. Ez valami borzalom. Legalábbis nekem! Kis mennyiségben szőke verzióban semmi fedést nem biztosít így bőven kell rá a kis cuccból. De utána.... ragad, a hajam mintha 2 hete nem mostam volna meg és nem gyengén fog porállagban ugyan, de a kezem a környezetem minden festékporos lett. Öltözködés előtt semmiképpen ne próbálja ki senki mert tuti a ruha is olyan lesz. Valóban elfedi az én barna hajamat is nah de így!? Nálam a kukában landolt és nem gyenge munka volt mire kitudtam mosni a hajamból. Ez egy nagyon vacak valami....remélem másoknak nagyobb sikere lesz vele és kap egy két jó szót is mert én sajnos lehúzom! Soha nem adtam még ilyen rossz értékelést semmire. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499