Refan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Refan parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2015. december 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Refan parfümériák, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Cukorkristályos bőrradír, mely segítségével eltávolíthatjuk az elhalt hámsejteket, és a bőr fellégezhet. Elragadó áfonya illatával kényeztet. Valódi mandulaolaj, szójababolaj tartalma gondoskodik a bőr hosszan tartó hidratálásáról. Finom cukorszemcsék hozzájárulnak a bőr finom radírozásához, használatával megszabadulhatunk  a méreganyagoktól. Segíti a sejtek újra képződését, tartósítószert nem tartalmaz.  Használatát heti két alkalommal ajánljuk.

Használata segíti a testvajak könnyebb beépülését a bőrbe. Mélyebb hidratálás, hatékony radírozás. A testradírban található olajok teljes értékű hidratálást tesznek lehetővé. Közönségkedvenc illat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

SimonEdina

2016. szeptember 11.

Engem az illata inkább emlékeztet a kék szőlőre, mint az áfonyára, de ez mit sem változtat az eredményen.
Nagyon szuper termék, a cukorszemcsék teljesen felolvadnak masszírozás közben, kellemes érzet, tartós hatás, nem zsíros, könnyen lemosható. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.