Refan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LiliKE, Módosítva: 2012. április 15.

Parfümolaj a Maracuja gyümölcsös illatával.

Blackxentric

2019. szeptember 18.

Nagyon finom illata van. A kiszerelés is nagyon praktikus. Az illat tartóssága kb. négy óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

sipiemese

2018. március 13.

Édes, gyümölcsös illata van. Barátnőmnek rendeltem aki nagyon szereti. Meg is irigyeltem tőle és vettem magamnak is. Kell ennél több? A golyós kiszerelés tényleg jó, nem kell attól félnem, hogy kifolyik a táskámban, sajnos már jártam így parfümmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: BHT