RefectoCil

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

• pontosan és gyorsan festi meg a szemöldököt
  • hosszúságot és tömeget ad a szempilláknak
  • tartós összetételének köszönhetően akár több héten keresztül tart
  • további árnyalatokkal keverhető
  • egy tubus akár 30 használatra is elég

8 árnyalatban kapható

Ár: 6000 Ft + postaköltség , Eladó: vasmacs
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Utalás után posta vagy Foxpost

Nikoletteigner

2024. február 7.

Én 3%-os oxival használom sajnos semennyire nem fogja be hiába hagyom rajta 40 percig

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 7.

gomoripetra

2024. január 27.

Szalonomban és még tanuló koromban is egyaránt ezt a terméket használtam tartós szempilla- és szemöldökfestésre. Én is a vendégeimmel együtt szerettük, de egy jó ideje váltottam, mert romlott a minősége. Simán lehetett más márka oxigentájával használni, nem volt vele gond. A fekete, a barna és a világosbarna állandóan újra vevős volt nálam. Szépen és egyenletesen befogta a bőrt is igény szerint régebben, nem tudom miért romlott meg ennyire a minősége. Szakmabeli kolléganők is panaszkodnak, sajnos. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 27.

Effi

2023. november 2.

Tinédzserkorom fiatalos lendületében agyonszedett, nagy nehezen helyreállított, majd pajzsmirigy-alulműködés által ismét megtépázott, szemöldöknek csúfolt kósza szőrszálaim boldogan sóhajtottak fel, mikor végre elcsattogtam a fodrászkellékesbe és nyélbe ütöttem életem eddigi legjobb szemöldök-ügyletét. Számtalan ceruza, filc, por, zselé és még ki tudja, miféle szánalmas próbálkozásaim ugyan jól mutattak a tükörben, de lemosás után ugyanúgy szemöldököm romjai bukkantak elő a rétegek alól. Kozmetikushoz elvből nem megyek olyan műveletekre, amiket otthon is kivitelezni tudok, így alapos utánajárást követően gondoltam, ugyan, már nincs vesztenivalóm (az a három szál nem számít annak)... Az első használat után majdnem elsírtam magam, annyira szép lett az eredmény. Aztán eltelt egy hét, két hét és még mindig jól nézett ki, hozzá sem kellett nyúlni. Fél centi - natural brown- festék (bőven elég...), ugyanennyi oxi, 3%-os, kis kupakban kikeverve, ferde ecsettel rádolgozva, 15 perc és tádámm. Nekem nagyon tetszik az első pár nap, amíg a bőröm is olyan még. 3 hetente kell megismételnem a műveletet.
Mindezt nevetségesen olcsón úgy, hogy a szett kábé évekig elég lesz.
Az egyetlen hibája, hogy nem előbb találtam rá.

Revideálnám a fenti dicshimnuszt egy kicsit.
Leszoktam erről a cuccról. Ugyanis, míg használtam, igencsak szép volt a szemöldököm, viszont egyre kevesebb és kevesebb. Próbaképpen kihagytam pár festést és lássanak csodát, hát nem kinőttek azok az elveszettnek hitt szálak?
Nem használtam rosszul, nem is toltam túl, egyszerűen az én szemöldököm kihullott tőle. Most már majdnem egy éve nem festem, és szebb, mint valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 2.

Mindezt nevetségesen olcsón úgy, hogy a szett kábé évekig elég lesz.
Az egyetlen hibája, hogy nem előbb találtam rá.

Revideálnám a fenti dicshimnuszt egy kicsit.

id12

2023. június 26.

Aki úgy van vele, mint én voltam, hogy "de jó lenne ha a pilláim végei is feketék lennének maradandóan", annak nagyon ajánlom.
Nem vártam tőle túl sokat, csak szempilla festése miatt vettem, mert a fene se akar minden nap spirálozni, de mégis szép, ha a szálak végei is feketék.
A boltban az eladók először kicsit rámijesztettek, hogy milyen nagyon óvatosnak kell lenni vele, ha magának csinálja az ember, meg inkább jobb, ha van, aki segít, szóval az első próbálkozásom kicsit bátortalan volt, de még így is elégedett vagyok vele. Persze nem mertem úgy összekencézni a pilláimat, ahogy egy hozzáértő tenné, tényleg szinte csak a végét festettem be, de el sikerült érnem vele, amit szerettem volna.
Vazelinnel bekenni a szem környékét mindenképp ajánlott, illetve akár még a kesztyű használata is, mert nekem sikerült a frissen lakkozott körmeimet is megfesteni vele pár helyen. :D

Szerk.: Nagyjából egy hónap után döntöttem úgy, hogy frissítem, ezidő alatt kopott is, és természetesen a pillák is hullanak/újak nőnek. Így másodszorra már bátrabban bántam vele, vettem egy vékonyka spirál kefét, azzal felvinni is ügyesebben tudtam. Szóval mindent összevetve elégedett vagyok vele, megéri az árát, illetve azt a havi fél órát amit rá kell szánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 26.

Amea

2023. június 3.

A szemöldököm formája nem problémás, alá is van tetoválva, viszont megjelentek az ősz szálak. (kösz, génállomány) Mivel szőke se vagyok (kösz megint), a sötét szálak mellett nagyon cefetül néznek ki a fehéres szálak. Plusz 15 év, komolyan.
Persze egy hétköznapi sminkkel át lehet színezni, porok, pomádék, szemöldök gélek széles skáláját találták már ki erre. Csak hát nyáron is szeretnék vállalhatóan kinézni, amikor pedig napközben úszok, meg kirándulok, meg csupa olyan dolgot csinálok, ami nem barátja a sminknek. Na, erre ez ideális megoldás.
A szempillámat nem festettem még vele, de lehet, hogy egyszer elkap a lendület.

---
Egyedül azért nem 5 csillag, mert 2023 van. A szépségiparban meg van annyi pénz, hogy igazán feltalálhattak volna már valamit, amit nem kell kevergetni meg pacsmagolni, csak kinyomni valami adagolóból, mondjuk ecsettel a végén, és tartós meg szép, és nem meglepetés, hogy a hatóidő végén milyen lesz az árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

A szempillámat nem festettem még vele, de lehet, hogy egyszer elkap a lendület.

---

Nutellabella

2022. szeptember 26.

Effi, megihlettél! :)

Nagyon jó ez a cucc! Én a feketét használom, pár napig kicsit erős, de utána nagyon szép a végeredmény, szemöldökön és szempillán is. Előnye, hogy a legkisebb, legfinomabb szálak is szuper hangsúlyossá válnak, és baromi sokáig elég a cucc.

Egy ideig csak a polcon kuksolt, nem volt kedvem kencézni. Aztán kb 2 hete nagyon ratyi kedvem volt, és a selfcare jegyében befestettem a pilláimat és a szemöldökömet. Milyen jól tettem! Hihetetlen, mennyit számít ez a kis tuning!

Használat előtt vastagon bekenem a szemkörnyékemet vazelinnel/kakaóvajjal/sheavajjal, nehogy befogja a bőrt (jártam már úgy). Kb 5-6 percet hagyom fenn szemenként, majd vizes vattával letörlöm. Utána áttörlöm egy kis jojoba vagy ricinusolajjal a pillákat és a szemöldököt, amitől szép fényesek lesznek és kondicionáltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Effi, megihlettél! :)

reka9123

2021. november 10.

Nekem is ez a legtartósabb szemöldökfestékem eddig, amit kipróbáltam, pedig ez is (sötétbarna) csak pár napig marad fenn sajnos, és a bőrömről is lekopik 2-3 arcmosás után.
DE! Olvasgatom itt, hogy van aki 6, van aki meg 9%-os oxival használja. Hát lehet kipróbálom akkor azzal, mert én évek óta csak a 3%-ossal használom/küzdök, amit még a kellékesben ajánlottak hozzá. Ezek szerint rosszul!? 🤔
Egyébként az arcbőröm száraz, de a szemöldököm és a homlokom mindig bezsírosodik arcmosás után pár órával. Gondolom ez is közrejátszik abban, hogy nekem hamarabb ledobja a festéket. A lényeg, hogy már próbáltam többfajta henna szemöldökfestéket is, mert hogy az huuu, hetekig fenn marad állítólag. Aha… csak nem nekem! 😅 Másnapra nyoma sincs! Így a Refectocilt oda nem adnám semmiért!
Mindig is saját magamnak festettem egyébként, már legalább 10 éve. Nem vagyok hajlandó kozmetikushoz menni, mert amikor pulya koromban voltam, annyira túlszedte, hogy azóta is festegetem és azt várom, hogy visszanőjön... Pedig “szakember” volt.

Jelentem! Sikerült! Aki nem meri kipróbálni 9%-os oxival, ne kételkedjen tovább! Én kipróbáltam, és Istenem, véégre! Sikerült! Vettem egy új Refectocilt, amin egyből láttam, hogy újítottak rajta. A régi barna típus még fehér krém volt, és sötétbarna a külseje. Az új kiszerelésben világosabb barna a külseje, és a krém is barna. 9%-os oxival pedig a bőrt is megfogta gyönyörűen. Soha többet nem használok 3%-ost, az nekem csak kínlódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Milva07

Korcsoport: >54
2021. október 5.

Hosszú évek óta használom: nem spórolásból, hanem mert nagyon kényelmes, hisz otthon 10 perc alatt kész vele az ember. Természetes szemöldököm van, szedni sem kell, szépen betartja az általam elképzelt formát a növekedése és nem is kusza. Cserébe viszont klassz őzikedrapp. Se íze-se bűze szín, muszáj kezdeni vele valamit...Természetes sötétszőke, kicsit napszíttára melírozott a hajam, így a 3.1-es szín pont passzol, nem boszorkányos, de nem is fakó, mivel a szőrzetemhez képest viszont normális, könnyen barnuló, olivás bőrt dobott a gép. Nekem 6-os oxival 1:1 arányban keverve a legjobb és legtartósabb az eredmény.A kontúrokat krémmel levédem, fültisztító pálcikával festek, a másik vége jó korrigálásra, 10 perc alatt szépen megfogja. Langyos vizes vattakoronggal (jól kinyomkodva) egyetlen határozott mozdulattal letörlöm, utána még egy szappanos vattakoronngal áttörlöm és kész a tökéletes szemöldök. Más sminket nem is igényel napi szinten. Nekem nagyon jól megfogja, kb. három hetente szoktam újrafesteni. Szempillára nem használom, azt mindig spirálozom, mert kb. fehér az eredeti színe. A tubus szerintem kb. 5 évre elég..Jó vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 5.

Burya

2021. szeptember 5.

Eddig a Kallos fekete festékét használtam, de ez sokkal tartósabb. Ugyanúgy 1:1 arányban keverem ki 3%-os oxival, 8-10 percig hagyom fent és már kész is. A bőrömet elég rendesen megfogja és legalább egy nap, mire lekopik róla, úgyhogy olyan napon kell festenem, amikor nem megyek emberek közé, de ugyanez volt a helyzet a Kallossal is, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

noricza

2021. április 12.

Régebben nagy kedvenc volt, de találtam jobbat. A világosbarna pont passzolt színben de nem volt valami tartós, sem bőrön sem szemöldökön. Találtam jobbat ami kb a negyedébe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.