Refit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rokibalboka, Módosítva: 2012. december 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Erős kámforos melegítő kenőcs, bemelegítő krém, kámfor, levendula, rozmaring, fahéj, gyömbér és paprika kivonattal.  A fahéj, gyömbér és paprika kivonat jelentős, jótékony felmelegítő hatást eredményez. A természetes összetevők gyorsan felszívódnak, a kenőcs nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Kiválóan alkalmas a spotolás előtti sportkrémként - bemelegítő krém - történő használatra, izomlazításra - izomlazító krém - illetve régóta fenálló ízületi és izom eredetű problémák enyhítésére.

rokibalboka

2012. november 22.

Még nagymamám használt régen ilyen kámforos kenőcsöt. Én sportoláshoz használom, s nekem nagyon bevált, bár én az égető hatású krémeket szeretem. Árához képest kiváló, több összetevője is van ami az izmokra és ízületekre jótékonyan hat, nem csak éget és kész. Viszont nagyon éget, volt olyan, hogy foci meccs félidejében hideg vízzel öblögettem a lábam, mert túl sokat kentem a combomra a kenőcsből, s nagyon égetett. Szóval szerintem nagyon jó bemelegítő krém a refit opodeldok melegítő kenőcs, de csak annak aki a nagyon meleg, égető sportkrémeket szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 22.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Trideceth-6, Sodium Stearate
Tisztítószerek: Trideceth-6, Sodium Stearate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!