Regulat Beauty

Ár:   €11 és €22.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. november 3.

Ár:   €11 és €22.90
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyors és hatékony antibakteriális lemosó hab arcra és szemre. Eltávolítja a sminket és megszabadítja a bőrt a toxinoktól, anélkül hogy kiszárítaná. A benne lévő RechtsRegulat® enzim-aktiváló, antioxidáns, immunszabályozó és nyugtató hatású.

Tvylvis

2016. augusztus 4.

Egy előfizetős natúrkozmetikai szépségboxban kaptam, 50 ml-es kiszerelésben. Hallottam már a márkáról, de annyira nem fogott meg, viszont szívesen kipróbáltam. Én reggeli arclemosásra használtam, estére egyrészt a krémesebb dolgokat szeretem, másrészt megvannak a bevált termékek. Nagyon kellemes, selymes habot gyártott a pumpa, jó érzés volt az arcon elkenni. Utána nem húzódott a bőr, bár tény, hogy pár percen belül jött amúgy is a hidratálóm. Könnyen le is lehet mosni. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a sminket lehozza-e, arra nem használtam. Az illata enyhe, picit virágos. Összességében nem volt rossz, de nem is rohanok újra megvenni. Ráadásul az árát is kicsit sokallom, főleg, hogy ez egy arclemosó. Kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Lactylate
Tisztítószerek: Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Limonene, Linalool

Nem hivatalos INCI név. A "Regulat" a Regulat Beauty által szabadalmaztatott aktív összetevő. Az összetevőt ún. kazskádfermentációval érik el, melynek lényege, hogy az alapanyagokat több lépcsőben erjesztik és mindig csak az esszenciáját érlelik tovább.

Az összetevő részei: Aqua, Citrus Limon, Phoenix Dactyli­Fera, Ficus Carica, Juglans Regia, Cocos Nucifera, Glycine Max, Allium Cepa, Apium Graveolens, Cynara Cardunculus, Pisum Sativum, Panicum Milia­Ceum, Curcuma Longa.