KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Regulat Beauty

Ár:   16 088 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: VitaHelp, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2018. október 8.

Ár:   16 088 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

A Regulat Skin Energy Mousse egy arc-, dekoltázs- és bőrápoló hab, mely segíti a bőr öngyógyító folyamatait, a Regulatesszencia® és a Hyaluron egyedülálló együttesének köszönhetően.

• növeli a sejtek energiáját minden bőrsejtben, a tartós öregedés elleni hatás érdekében
  • szabályozza a bőr hidratáltságát és zsírtartalmát
  • védelmet biztosít a foto-oxidatív stresszel és más környezeti hatásokkal szemben (pl. UV-sugárzás)
  • a száraz bőrt ismét rugalmassá varázsolja

Normál, száraz, rendkívül száraz és erősen igénybe vett bőrre is használható. Neurodermitis, pikkelysömör és ekcéma esetén kísérő terápiaként alkalmazható.

Mentes tartósítószerektől, paraffinoktól, sugárzástól, kőolajtermékektől, szilikonolajoktól, GMO-tól, szintetikus festékektől, nanotechnológiától, ftalátoktól, DEA-tól. Dermatológiailag tesztelt.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. december 16.

Nekem a bőröm normál és zsíros kombinációja, ezért nem szívódik be olyan jól ez a krém, kicsit zsíros érzést hagy, az illata finom, de azért el fog fogyni kézápolónak a hidegben. Köszönöm szépen hogy nyertem tesztelésre.

mandarinosz1962
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 16.

vfejes

2018. december 15.

Nagyon finom kis krém és az első benyomásom az a WOW érzés volt, mikor felkentem. Nagyon jó érzes, ahogy hab szétterül az arcon! A hidratáló hatás számomra erős közepes, anélkül, hogy elzsírosíraná a bőröm, de a leghidegebb időszakban nem lesz elég. Nagyon örültem neki, el fog fogyni, de az illata picit erős, nem illatmentes. Finom babahintőpor illat, de annak, aki nem szereti az illatos termékeket, zavaró lehet.

Tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is a cégnek és a Krémmániának is! ❤️

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is a cégnek és a Krémmániának is! ❤️

Antioxidánsok: Cynara Cardunculus Seed Oil, Pisum Sativum (Pea) Extract