Regulat Beauty

Ár:   8388 Ft és 16 088 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a VitaHelp-n 8388 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VitaHelp, az összetevőket feltöltötte: mspotts, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   8388 Ft és 16 088 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: VitaHelp, 8388 Ft

A Regulat Skin Energy Mousse egy arc-, dekoltázs- és bőrápoló hab, mely segíti a bőr öngyógyító folyamatait, a Regulatesszencia® és a Hyaluron egyedülálló együttesének köszönhetően.

• növeli a sejtek energiáját minden bőrsejtben, a tartós öregedés elleni hatás érdekében
  • szabályozza a bőr hidratáltságát és zsírtartalmát
  • védelmet biztosít a foto-oxidatív stresszel és más környezeti hatásokkal szemben (pl. UV-sugárzás)
  • a száraz bőrt ismét rugalmassá varázsolja

Normál, száraz, rendkívül száraz és erősen igénybe vett bőrre is használható. Neurodermitis, pikkelysömör és ekcéma esetén kísérő terápiaként alkalmazható.

Mentes tartósítószerektől, paraffinoktól, sugárzástól, kőolajtermékektől, szilikonolajoktól, GMO-tól, szintetikus festékektől, nanotechnológiától, ftalátoktól, DEA-tól. Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 8388 Ft , Eladó: VitaHelp
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
szabinka90

2019. április 13.

UPDATE: Abszolút megérdemli az 5 csillagot, hiszen ekcémára konkrétan CSODASZER!!! Sajnos újra kijött a kezemen (pedig évek óta nem jelentkezett, de mostanában rengeteg fertőtlenítőt használok, talán emiatt) szóval kenegettem mindenfélével, semmi nem segített rajta, egyre csak terjedt a kezemen, mire pár nap után a homlokomra csaptam, hogy hiszen ott lapul a szekrényemben ez a kis habocska, ami elvileg ekcémára is hatásos. Este bekentem a kezem, reggelre ezerszer szebb volt, nem viszketett, még egy kencézés után pedig elmúlt minden tünetem. Szóval összességében arcra használtam már jobb termékeket, de az ekcémával semmi sem bír el ilyen gyorsan és hatékonyan!

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen a lehetőséget!

Az én bőröm is kombinált, T-vonalban zsíros, máshol érzékeny. Sajnos előfordul, hogy ekcémás tüneteim is vannak, ezért is jelentkeztem a tesztelési lehetőségre, ez azonban az utóbbi időben nem jelentkezett, ezért erről a hatásáról nem tudok írni.
Rengeteg -egyébként sokak által szeretett- terméktől hajlamos vagyok kipattogni, a legkisebb változásra is képes hatalmas pattikkal reagálni a bőröm :( Viszont ez a hab semmi ilyesmit nem okozott, emellett tényleg jól hidratál, de nem zsírosít. Tetszik, hogy véd az UV sugárzással szemben is, az illata finom, de én is kihagytam volna belőle. Van, hogy az esti rutinomba illesztem be, ott is szuperül működik, reggelre kisimult, puha bőröm lesz.

Összességében 4 csillagot adok, mert az én bőrömmel nem tett csodát, de jól hidratálja és nem bántja :)
De akinek extra száraz, vízhiányos, vagy ekcémás a bőre szerintem még jobban teljesítene, mint például nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm szépen a lehetőséget!

sal

2019. február 12.

Tesztelésre kaptam, kíváncsi voltam hogy fog szuperálni. A nagyon erős illata miatt nem szívesen használom arcra, de kipróbáltam oda is. Jól hidratál viszont hagy egy zsíros réteget a bőrömön ami zavaró. Az extrémen száraz kezeimmel viszont csodát művelt! Bekenem vele éjszakára és reggelre már vajpuhák lesznek! Tetszik a táskabarát a mérete és a hab formulája is, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

elisa78

2019. február 4.

Tesztelésre kaptam és már csak a borsos ára miatt is nagyon kíváncsi voltam, hogy mivel tud többet egy átlagos hidratálókrémtől. A csomagolása nem túl meggyőző, nem venném le magamtól a polcról. Amit ígér és mond a mentességéről, az már jobban felkelti az érdeklődésem. Sajnos a problémás bőrömre pozitív hatással nem volt. Az illata nekem nagyon erős, ettől nem szívesen kenem az arcomra. A hab formulája tetszik, viszont nehezen veszi be a bőröm, zsíros hatású marad és gyorsan kifényesedik utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Szuzka

2019. február 4.

Tesztelésre kaptam a terméket,amit nagyon köszök.
Hetek óta tesztelem,száraz,vízhiányos a bőröm.A termék állagát tekintve elsőre,(és sokadjára is) borotvahabra emlékeztet,és van egy kis illata is,ami gyorsan múlik.Az arcon szépen elosztható,elég gyorsan be is szívódik,nem ragad,de az arcom fényes marad.Alapvetően ez nem zavar,mert kerül még rá más réteg.A fizikai fényvédőmmel együtt inkább ásványi alapozót használok utána,és szépen lehet dolgozni vele.
Jó kis termék,és a rendszeres használat mellett is még jócskán van a 75 ml kiszerelésű flakonban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

Tesztelésre kaptam a terméket,amit nagyon köszök.

cintia91

2019. február 4.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Nagyon tetszik a kiszerelése mert könnyen adagolható az állaga is jó olyan habos könnyű krém.
Kb. olyan 1,5 hónapja használom nekem bevált.Nekem kombinált,zsíros arcbőröm van de számomra is jó kis terméknek tűnik.
Könnyen beszívódik az illata finom nem hagy ragacsos érzést a bőrön .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Könnyen beszívódik az illata finom nem hagy ragacsos érzést a bőrön .

Milka

2019. január 12.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök :) Mivel a rosacea-m mostanság éppen a dühöngő korszakát éli, így nem mertem kipróbálni, de átadtam a fiam barátnőjének, aki 25 éves, kombinált bőrű, a következőkben bemásolom a véleményét:

1 hete használom, íme a tapasztalataim:
A termék külső csomagolása nem biztos, hogy felkeltette volna az érdeklődésemet, nem szokványos a bőrápoló krémek között.
Nem okoz gondot a flakon használata, enyhébb nyomással megfelelő mennyiség jön ki belőle. A hab állaga könnyű, felvitel után nem kelt ragacsos érzést, könnyen eldolgozható. Az illata kellemes, nem erős, nekem picit gyógynövényre emlékeztető.
Egy hete használom a krémet, reggel és este. A téli időszakban enyhén száraz a bőröm, a pici hámlásos részeket kb. 2 használat után eltüntette. Egész nap a krém van az arcomon, nem használok utána alapozót, „viselete” kellemes, más krémekhez képest nem kelt zsíros hatást. Úgy érzem, javította a bőrömet, sokkal simább és feszesebb, üdébb lett.
1 hetes próba után tehát azt mondhatom, hogy az egyik legjobb krém, amivel eddig találkoztam, nem lesz tőle pattanásos a bőröm, szeretem az illatát, az állaga pedig fantasztikus és a szemem alatti kis „ráncaimat” is szépen kezeli.
Ha tehetem, ezentúl is használni fogom 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

1 hete használom, íme a tapasztalataim:
Ha tehetem, ezentúl is használni fogom 

ladywonderful

2018. december 30.

Én is tesztelés céljából kaptam belőle egy példányt, amiért ezúton is szeretnék köszönetet mondani. :)
Nos, a terméket kézbe véve nem vártam sok csodát, egy egyszerű gyógyszertári kencének tűnik, a weboldalukat felkeresve megmaradt ugyanez az érzés.
Aztán elkezdtem használni (több, mint egy hónapja, és a 75ml-es kiszerelés még mindig tart úgy, hogy néha anyukám is csen belőle). Először csak éjszakára vittem fel, miután reggel nem hittem a szememnek. Nyilván a 23 éves bőrömön nagyon nincs mit kisimítani, de ha lenne, semmi akadálya nem lenne ezt a habot használva. Teljesen egységessé tette a bőrfelszínt és magát az arcom színét az egy hónap alatt, illetve néhány nap kihagyás után sem törlődik el ez a hatás, tehát rendkívül tartósnak mondható. Anyukám bőrén is rengeteget javít, sokkal simább és selymesebb a bőre, a kisebb hegeket és gyönyörűen elhalványítja, és a közepesen száraz bőrt is szépen rendbe teszi. Erősen gondolkozunk rajta, hogy megvesszük a terméket, ha ez elfogy. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

emagdi

2018. december 17.

Én is tesztelésre kaptam ezt a terméket, nagyon örültem neki! Nekem bevált ez a hab, nagyon praktikus a használata, könnyen kenhető. A bőröm kombinált, de ennek ellenére viszonylag gyorsan beszívódik a krém. Bár enyhén zsíros hatású felületet hagy a beszívódás után, ez egyáltalán nem zavaró, főleg így télen nem. Összességében nagyon kellemes érzés a bőrön a hab használata, érezhetően feltölti és hidratálja a bőrt. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. december 16.

Nekem a bőröm normál és zsíros kombinációja, ezért nem szívódik be olyan jól ez a krém, kicsit zsíros érzést hagy, az illata finom, de azért el fog fogyni kézápolónak a hidegben. Köszönöm szépen hogy nyertem tesztelésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 16.

vfejes

2018. december 15.

Nagyon finom kis krém és az első benyomásom az a WOW érzés volt, mikor felkentem. Nagyon jó érzes, ahogy hab szétterül az arcon! A hidratáló hatás számomra erős közepes, anélkül, hogy elzsírosíraná a bőröm, de a leghidegebb időszakban nem lesz elég. Nagyon örültem neki, el fog fogyni, de az illata picit erős, nem illatmentes. Finom babahintőpor illat, de annak, aki nem szereti az illatos termékeket, zavaró lehet.

Tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is a cégnek és a Krémmániának is! ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is a cégnek és a Krémmániának is! ❤️

Antioxidánsok: Cynara Cardunculus Seed Oil, Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3