Rembrandt

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogak elszíneződésének kétféle oka van: felszíni elszíneződés és a mélyebb, zománc alatti elszíneződés.

A legtöbb fehérítő fogkrém csak felszíni elszíneződést kezeli, míg a Rembrandt Deeply White + Peroxide Whitening Winter Mint fogkrém a mélyebben fekvő, zománc alatti elszíneződéseket is eléri speciális peroxid-formulájával a fogzománc gyengítése nélkül, az igazán hófehér fogakért..

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Na ez a fogkrém ami használ is és TÉNYLEG fehérít, mivel peroxid van benne. Amerikából rendelem én is egyszerre 6db-ot, nem olcsó, de olcsóbb mintha vennék ilyen EU-s vacak fehérítősnek nevezett fogkrémeket 2eFt-ért, amik semmit sem érnek! Én sokat kávézok napi 2-3 és napi 2x használom ezt a fogkrémet. Tökéletesen fehérek a fogaim tőle. Aki teheti ezt vegye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Annette

2016. március 19.

Ez egy CSODA!! Ha ötször ennyibe kerülne is megvenném! 3 hete érkezett, minden este használom, plusz eddig kétszer felkentem a fogaimra és hagytam 10 percet hatni, iszonyú látványos a végeredmény, szerintem gyerekkorom óta nem voltak ennyire fehérek a fogaim! Mellette használok sensodynet és ezután ritkábban fogom elővenni, de nekem totálisan megmentette az önbizalmam! Minden nap többször is teázok és elég gyakran kávét is iszom, de nyoma sincs a fogaimon! :) aki teheti próbálja ki!
+bluemedicaltól rendeltem ebayen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

+bluemedicaltól rendeltem ebayen

Marcsi66

2015. május 20.

Külföldről rendeltem ,két dobozzal nagyon jó árban jutottam hozzá.Erről olvastam még hogy ez tényleg hatásos,és valóban fehérit.Reggel és este használtam ,néhány nap után kezdett fehéredni a fogam,nem akartam elhinni hogy ez most működik Egy tubust használtam el belőle.Valószinü hogy rendszeresen ezzel kéne fogat mosnom,csak félek kicsit mert peroxidos.Tanácsolom, magamnak és másoknak is,hogy a fogorvosunk véleményét kérjük ki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak