Rembrandt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogak elszíneződésének kétféle oka van: felszíni elszíneződés és a mélyebb, zománc alatti elszíneződés.

A legtöbb fehérítő fogkrém csak felszíni elszíneződést kezeli, míg a Rembrandt Deeply White + Peroxide Whitening Winter Mint fogkrém a mélyebben fekvő, zománc alatti elszíneződéseket is eléri speciális peroxid-formulájával a fogzománc gyengítése nélkül, az igazán hófehér fogakért.

Winger

2014. szeptember 29.

Nekem A FOGKRÉM! Csupa nagy betűvel! Valóban fehérít, méghozzá tartósan, nem lettek érzékenyek a fogaim és nem szárítja a nyálkahártyámat, aminek külön örülök. Már 1 hónap napi 2x-i használat mellett látványosan fehérít, pedig kávézom és dohányzom. Én is szoktam úgy használni, hogy bekenem a fogaimat a fogkrémmel, kb. 10 percet rajta hagyom és utána mosom csak meg. Valamint olyat is szoktam, hogy fogat mosok és a habot még pár percig hagyom hatni és utána öblítem ki a számat.
eBay-ről rendeltem, találtam egy eladót aki egész olcsón vesztegeti, ő pedig a Drugstore-ból rendeli, akik azt hiszem nem szállítanak Mo-ra, pedig ott 8$ körül van az ára. De az eBay segítségével probléma megoldva! :)
Most már közel 1 éve csak ezt a fogkrémet használom. Mindenki csodálkozik és kérdezgeti, hogy mitől ilyen fehérek a fogaim. Ez működik, kérem szépen!!! :)

Szerk. megj.: bluemedical - tól szoktam rendelni. Bocs, Wishes, nem akartam csinálni neked a plusz munkát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Miamia

2014. július 29.

Időközben sikerült megrendelni a korábbi nehézségek ellenére és 1 tubussal már elhasználtam. Sajnos nem vettem észre különbséget, de nem adom fel és elhasználom a másodikat is. Sok teát iszom, de próbálok szívószállal inni inkább :)
Muszáj hatnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Muszáj hatnia :)

zsanee84

2014. július 7.

na végre megjött 3 hét után.
ám de....a varázslat elmaradt....semmi extra,csak drága és nehéz beszerezni.
egyébként először tök érzékennyé tette a fogaimat,aztán hozzá szoktam.
egyébként az előttem hozzászólók keverik a mezei változatával,amit a boltokban is be lehet szerezni és még ennyi hatása sincs....és természetesen az ára sem 11 euro.....csak megsúgom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 7.

na végre megjött 3 hét után.
ám de....a varázslat elmaradt....semmi extra,csak drága és nehéz beszerezni.
egyébként először tök érzékennyé tette a fogaimat,aztán hozzá szoktam.

jagiczagabor

2013. december 26.

Tényleg szuper! Már a 2. tubusomat használom és eszméletlen a változás. ( Cigi- kávé, tea eléggé igénybe veszi a fogazat színét).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 26.

bogibooo

2013. december 10.

Nagyon szeretem.:) Örülök,hogy ebayről megrendeltem,mert szállításal együtt volt a 2fogkrém kb 7000huf from USA. Kb 3nap után láttam a hatását. Kicsit meglepődtem milyen duci volt mire ideért, de olvasva a véleményeket,ez normális állapot nála. Néha hagyom egy kicsit a számban fogmosás után, úgy kicsit erős, de egyáltalán nem ér fel az ingerküszöböm közepéig sem. Szép fehér fogakat varázsol, én mondjuk napi 3szor mosok fogat tehát azért ez gondolom közrejátszik abban,hogy ilyen gyorsan látszik az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

ancsibancsi

2013. március 30.

Megérkezett, 3 napja használom, és remélem nem magyarázom be, hogy tényleg fehérít...mert tényleg fehérít!
Kicsit olyan íze van, mint a kámforos bemelegítő sportkenőcsöknek, de nekem tetszik, frissítő.
Remélem tartós használattal még jobb eredményt érhetek el, és remélem tényleg csak nem haluzom 3 nap után a fehérebb fogaim. :D
Mindenképp update-elek tartósabb használat után is, de idáig mindenképp ötös!

Kedves Uplifting! Nagyon szépen köszönöm a segítséget és hogy felkeltetted a figyelmemet erre a kis csodára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Mindenképp update-elek tartósabb használat után is, de idáig mindenképp ötös!

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.