REN

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 17.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű és hűsítő szemkörnyéki ápológél, amely ápolja és frissíti a fáradt szemet. Csökkenti a karikákat és a puffadást.

REN Vita Mineral Active 7 Eye Gel
Ár: 6500 , Eladó: miamano
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postával küldöm, személyes átvétel lehetséges Árkád/Pólus környékén.
sagi.88

2015. november 3.

Első használat után, másnap ahogy tükörbe néztem nagyon meglepődtem, hogy a szemem alatt teljesen kisimult a bőr, és bár 26 vagyok, mintha 20 éves magamat láttam volna. :D csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

onecrimsonnight

2014. december 16.

Duzzadt szemre kitűnő. Gyorsan beszívódik, 10 percen belül eltünteti puffadást és lehet rá sminkelni azonnal. Must have, életet ment olyan napokon, mikor puffadt szemmel ébredek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Bugaboocameleon

2012. október 29.

A puffadt szemet percek alatt helyrehozza és a legjobb ha hűtőben tartjuk, akkor valóban hűsítő. Szerintem a puffadt szemre a legjobb a piacon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

UnVraiAnge

2011. július 10.

Véleményen szerint, ez a gél valóban csökkenti a szem alatti puffadtságot, jobban, mint bármi, amit eddig próbáltam. Nagyon könnyű textúrájú, olyan akár víz és ennek köszönhetően nyomtalanul be is szívódik. Azonban egy dolog miatt neheztelek rá, mégpedig, hogy gyakran irritálja a szemem. Így sajnos nem tudom használni, pedig nagyon szeretném.

(Ára:6.800Ft/15ml)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

(Ára:6.800Ft/15ml)

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak