REN

Ár:   £36   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   £36
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Zselés szérum, mely azonnal rugalmasabbá teszi, megemeli és feltölti a bőrt, így az sokkal simábbnak, feszesebbnek és fiatalosabbnak tűnik. A benne lévő hialuron ellátja a bőrt nedvességgel és elősegíti az elasztin-szintézist.

AnitaCzN1978

2020. október 2.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, azt adja amit ígér.
Nekem azonnal, látványosan kisimítja a mélyeb ráncaimat is, de ez a hatás néhány óra után elmúlik.
Alkalmanként, a számomra fontosabb események előtt használom.
Nagyon könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, és smink alá is tökéletes.
Nekem megéri az árát, ezért ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, azt adja amit ígér.
Alkalmanként, a számomra fontosabb események előtt használom.
Nagyon könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, és smink alá is tökéletes.
Nekem megéri az árát, ezért ha elfogy, újra fogom vásárolni.

juditkaa70

2019. november 19.

Tavaly használtam. A szám körüli mély barázdámat szépen feltöltötte,(nem teljesen),de, lényegesen feszesebb és kisimultabb volt a kontúrja. Smink alá is bátran lehet használni. Nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

QiQi88

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem!Látványosan nyútja, amit ígér. Ha fáradt az ábrázatom, vagy olyan helyre megyek, hogy szeretnék kisimultabban kinézni, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.